Michal Gulyáš

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Michal Gulyáš

Příspěvekod Ferry » 02 zář 2015 14:19

Obrázek
Narozen: 1966

Ukázka dabingu:

(2016 - Nacistické megastavby, autor Nanamarak)


(2009 - Letečtí stíhači v boji, autor Tomáš Slach)

Dabing:
FILMY:
2022 Byl jednou jeden princ [dabing Prima] - William Samples (Edward Tilbury)
2022 Elser - Christian Koch (Rieger)
2022 Hra na Boha - Raoul Canoli (Jesús)
2022 Lady L [dabing ČT] (Hamlet)
2022 Po stopách vraha - Nick Koskoff (Mills)
2022 Přídech skandálu (Myslivec)
2022 Vládci vesmíru [dabing ČT] - Pons Maar (Saurod)
2022 Vrah z Instagramu - Hector Hugo (detektiv Canavan)
2022 Výkupné] - Rob Nagle (Ken)
2022 Zase nepoužitelní - Jo Prestia (Goran)

2021 Cruella - Nathan Amzi (obchodník 2)
2021 Jedna, dvě, Undertaker jde! - Mark Calaway (The Undertaker)
2021 Ještě větší lhář - Nelson Wong (Kenny)
2021 Lady a Tramp - Allen Earls (prodavač),
2021 Láska přes okno - Abel Folk (Juan)
2021 Láska v malé Itálii [dabing Prima] - Massimo Cannistraro (Mikey)
2021 Ledová archa [dabing Prima] - Paul Lazar (Paul)
2021 Milovaný chlapec - Timothy Hutton (Dr. Brown)
2021 Můj Chéri [dabing Prima] - Stephen Frears (vypravěč)
2021 My Little Pony: Nová generace - Michael McKean (Argyle)
2021 Na papíře dobrý - Patrick Daniel (Jonathan)
2021 Okrsek 13 [dabing Prima] - Azad (Tarik)
2021 Paroží - Jay Brazeau (Dr. Francis)
2021 Peklo je pro hrdiny - Stephen Ferry (Morgan)
2021 Poslední žoldák - Oleg Nemirovskiy (kněz)
2021 Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance - Theo Devaney (Simon)
2021 Rychle a zběsile 9 - Shea Whigham (Stasiak)
2021 Spojenec 2 - Joe Vaz (Myron)
2021 Utržený ze řetězu [dabing Prima] - Scott Rider (trenér)
2021 Viktorie a Abdul - Simon Callow (Puccini)
2021 Všichni mluví o Jamiem - Roy Haylock (Bianca Del Rio / Miss Haylocková)
2021 Yaro, kde jsi? - Mario Pirrello (Fulvio)
2021 Zajatci horského tunelu [dabing Prima] - Per Egil Aske (Christian)
2021 Zaklínač: Vlčí sen - Keith Ferguson (Lord Carlisle)
2021 Zpráva - Carlos Gómez (Jose Rodriguez)
2021 Zůstaň nablízku [dabing Prima] - John Prosky (úředník)
2021 Zvířátkoviny - Leo Richardson (Vlk)

2020 Edmond - Arnaud Dupont (Georges Méliès)
2020 Jak správně randit - Michael Luckerman (Carl)
2020 Králíček Jojo - Gabriel Andrews (pan Klum)
2020 Loupež - Patrick Jordan (Freddy)
2020 Pod vodou - Gunner Wright (Lee)
2020 Princezna z cukrárny: Zase vyměněná - Michael Cooke (ceremoniář)
2020 Půlnoční nebe - Tim Russ (Mason Mosley)
2020 Svět kočky Marnie - Mark Rossman (Claus)
2020 Utop se, nebo plav - Balasingham Thamilchelvan (Avanish)
2020 Záhada Hailey Deanové: Smrt ve službě - Chris Nowland (Picsek)
2020 Ztracený poklad Jesseho Jamese - Skully Shemwell (Clay Berringer)

2019 Agatha Christie: Vraždy podle abecedy - Ian Pirie (Peter Asher)
2019 Dokud nás svatba nerozdělí - Manickam Sritharan (Kathir)
2019 Johnny Worricker: Bitevní pole - Nathan Ives-Moiba (Dean Chandler)
2019 LEGO® příběh 2 - Doug Nicholas (surfař Dave)
2019 Lovci duchů na ledové stopě - Axel Stein (George)
2019 Muži v černém: Globální hrozba - Kayvan Novak (Nasr)
2019 Pod vysokým napětím - Jim Shield (Norm)
2019 Přemožitel - Dave Blamy (Mitch)
2019 Slůně v nesnázích - Frank Cannon (Adam)
2019 Spider-Man: Daleko od domova - Numan Acar (Dimitri)
2019 Star Wars: Vzestup Skywalkera - Patrick Williams (Boolio)
2019 Temné osnovy - Brian Bovell (Dr. MacMillan)
2019 X-Men: Dark Phoenix - Andre Bedard (astronaut 2)
2019 Zrcadlový princ - Lee Jay Bamberry (Freddy)

2018 Grinch - Jim Ward (řidič autobusu)
2018 Halloween - Matthew Anderson (Haskell)
2018 První člověk - Ethan Embry (Pete)
2018 Rico a Oskar, ukradený kámen - Heiko Pinkowski (Otto)
2018 Země zločinu: Mrtvý na ledu - Thomas Reisinger (Herbert)

2017 Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Patrick Ballin (housenka Frank)
2016 Můj přítel T.I.M. - Dennis Overweg (opravář)
2015 Práskač - Jacques De Leon (Armand)
2014 Mlčení jehňátek [ČT] - Ron Vawter (Paul Krendler)
2014 Ona - Matt Letscher (Charles)
2013 Mizerná neděle - Douglas Lambert (muž na párty)

SERIÁLY:
2022 Ach, ten pokrok! - 1.série (Zlomyslík)
2022 Ach, ten pokrok! - 2.série (Zlomyslík)
2022 Kosmokid - 3.série - Christian Lanz (Carlos)
2022 Peacemaker - 1.série - Rizwan Manji (Jamil)
2022 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 3.série - Chris Colfer (Kosy)
2022 Star Wars: Vize - 1.série - Jin Urayama (Hanbei)
2022 Virgin River - 1.série - Malcolm Stewart (Dr. Grewe)

2021 GR5: Ztracená v divočině - 1.série - Mostafa Benkerroum (Mohammed)
2021 Inspektor George Gentley - 6.série - Dale Meeks (Panda Wheelan)
2021 Inspektor George Gentley - 7.série - Christopher Connel (Tommy)
2021 Kosmokid - 2.série - Christian Lanz (Carlos)
2021 Lupin - 1.série - Fargass Assandé (Babakar)
2021 Lupin - 2.série - Fargass Assandé (Babakar)
2021 Máma - 7.série - Charles Robinson (Munson)
2021 Místo činu: Berlín (titulky)
2021 Na krok od nebe - 2.série (titulky)
2021 Na krok od nebe - 3.série (titulky)
2021 Na krok od nebe - 4.série (titulky)
2021 Na krok od nebe - 5.série (titulky)
2021 Papírový dům - 5.série - Paco Tous (Moskva)
2021 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 1.série - Chris Colfer (Kosy)
2021 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 2.série - Chris Colfer (Kosy)
2021 Šílenství - 1.série - Samuel de Assis (Lucas)

2020 Až vše pokryje prach - 1.série - Thomas Magnussen (vyšetřovatel)
2020 Inspektor George Gentley - 1.série - Tom Beard (Campling)
2020 Inspektor George Gentley - 3.série - Christopher Connel (Tommy)
2020 Místo činu: Berlín (titulky)
2020 Papírový dům - 1.série - Paco Tous (Moskva)
2020 Papírový dům - 2.série - Paco Tous (Moskva)
2020 Papírový dům - 3.série - Paco Tous (Moskva)
2020 Papírový dům - 4.série - Paco Tous (Moskva)
2020 Smráďa a Bláťa - 1.série - Tom Kenny (Mixák)
2020 Smráďa a Bláťa - 2.série - Tom Kenny (Mixák)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1.série - Colby James West (George)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 2.série - Nolan North (Lou)

2019 Místo činu: Berlín (titulky)
2019 Orange is the New Black - 3.série - Hamilton Clancy (Kowalski)
2019 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1.série - Dee Bradley Baker (Winthrop)
2019 Zaklínač - 1.série - Roderick Hill (Fletcher)

2018 Na jezeře - 2.série - Paul Goddard (Richard)
2017 Případy detektiva Murdocha - 9.série - Daniel DeSanto (Driscol)
2016 Případy detektiva Murdocha - 8.série - Rod Wilson (Hiram Claxon)
2016 Taggart - 6.série - Arturo Venegas (Emilio Gonzales)
2015 Stíny nad jezerem - Gavin Rutherford (policista Joy)
2014 Motiv - 1.série - John Emmet Tracy, Roger Haskett, Michael Sangha (otec Toma, Právník, polda 2)

DOKUMENTY:
2016 Evropa na prodej - Tom Morton (vypravěč)
Oblíbení dabéři: Lukáš Hlavica, Filip Jančík, Jaromír Meduna, Jiří Plachý
Oblíbené dabérky: Kateřina Lojdová, Jitka Ježková, Dana Černá, Tereza Bebarová
Ferry
 
Příspěvky: 644
Registrován: 08 kvě 2012 18:45
Bydliště: Plzeň

Re: Michal Gulyáš

Příspěvekod Nanamarak » 17 kvě 2020 21:58

Doplnění:
Filmy:
2019 Churchill - Steven Cree (Stagg)
2018 Vraždy u jezera: Dívka, která se ráda smála - Johannes Krisch (Malters)
2014 37 dnů od atentátu k válce - Ian Beattie (car Nicholas II.) [z nějakého důvodu mi nefunguje odkaz]
2010 Bakhita (dospělý Rocco)
2007 Don Bosco - Michele Melega (typograf) + (úvodní titulky)
1999 Kasaři - Peter Dinklage (Leflore)
1999 Psycho - Flea (Bob Summerfield) + (hlas z vysílačky) + (policista)
1998 Vodonoš - Chris Fowler (sportovní komentátor Chris Fowler)

Seriály:
2020 Smráďa a Bláťa - Tom Kenny (Mixák)
2019 Zaklínač - Roderick Hill (Fletcher)
2017 Sherlock - (host u Culvertona, moderátor, více rolí) [4. řada]
2017 Střední škola Degrassi - Dan Woods (ředitel Daniel Raditch)
2017 Nadia: Tajemství modré vody - Kóji Cudžitani (Ayrton)
2016 Taggart - Frank Gallagher (Malcolm)
2014-16 Motiv - (policista) + (více rolí) [1. až 3. série]

Dokumenty:
2019 Modrá planeta II - David Attenborough (vypravěč)
2017 Muži na prodej (komentář)
2016 Odhalený doping ruských atletů - (komentář)
2016 Nacistické megastavby - (komentář)
2015 Sůl Inků - (komentář)
2016 Městečko otrávené CIA - (komentář)
2016 Olympie - místo zrodu olympijských her (komentář)
2015 Delfíni očima špionážních kamer - David Tennant (vypravěč)
2015 Masakry slonů a nosorožců - (komentář)
2015 Paraguayský dům z Lufy - (komentář)
2015 Japonské vládkyně moře - (komentář)
2015 Nákladní vozy Komatsu (komentář)
2014 Minonoska proti ponorkám (komentář)
2014 Tohle je můj sport (komentář)
2012 Mýty a fakta historie: Svědectví o zkáze Titaniku - Michael Malarkey (Milton Long)
2010 24 hodin poté (komentář)
2010 Bojové stroje (komentář)
2010 Sniper (komentář)
2010 V zakázaně zóně: Air Force One - (komentář)
2010 Megaopravy - Sean Riley (sám sebe)
2010 Kosmický věk: Příběh NASA - (komentář)
2009 Letečtí stíhači v boji (komentář)
Uživatelský avatar
Nanamarak
 
Příspěvky: 1700
Registrován: 04 říj 2019 17:20


Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály