Pepek námořník / Popeye

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1116
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Nova

V českém znění: Jiří Kvasnička - Robin Williams (Pepek), Jitka Molavcová - Shelley Duvall (Olive Oylová), Dalimil Klapka - Ray Walston (Pepkův taťka), Karel Urbánek - Paul Dooley (Wimpy), Jan Schánilec - Paul L. Smith (Bluto), Jiří Klem, Karel Richter, Tomáš Trapl, Růžena Merunková, Jorga Kotrbová, Václav Knop, Antonín Navrátil, Lumír Holzer, Bronislav Kotiš a Petr Svoboda (titulky)

Překlad: Matěj Holub
Dialogy a texty písní: Jiří Kvasnička
Hudební režie: Tomáš Trapl
Zvuk: Martin Václavík
Produkce a režie: Petr Jan Svoboda
Připravila: Agentura Erasmus
Vyrobila: ČNTS Nova - 1994
Naposledy upravil(a) Papo dne 24 dub 2024 23:59, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1875
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Manche »

Joe Black píše:Nevíte, kdo daboval animáky? Jitka Molavcová určitě ano, jestli si dobře pamatuji...
Někde doma mám starou VHS se 3 díly Pepka. Pepka daboval imho Michal Pavlata, Wimpyho Jaroslav Kaňkovský a Bluta Jiří Pomeje.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Ištván87 »

Tak co já viděl Pepka, tak ho vlastně vždycky daboval pan Stanislav Fišer... A Bruta pan Rösner nebo Schánilec...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od DAN K. »

ne ne, to nebyla molavcová, ale spoustová, aspon v tv...Jinak tenhle dabing je peknej, i kdyz williamse mluvi novy daber, k tyhle roli sedne a zbytek obsazeni je skvelej.
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Janek3b »

Ve snídani s novou teď běží animovanej Pepek. Pepka dabuje Stanislav Fišer, dále imho Olivu Inka Šecová a Bruta Dalimil Klapka.
Naposledy upravil(a) Janek3b dne 19 úno 2011 15:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Pomajz »

Opsha píše:Já tedy znám víc dabingů. VHSkový rychlodabing Michal Pavlata - Pepek, Inka Šecová - Olive, Jan Schánilec -Bluto, pro Novu v roce 1994 vyrobil Golemfilm ten nejznámější dabing, který je obsazený takto: Stanislav Fišer - Pepek, Jitka Molavcová - Olive, Mirko Musil - Wimpy a Bluta nepoznávám.
Alexej Pyško
RETROFILM
Uživatelský avatar
DavidHodan
Příspěvky: 463
Registrován: 06 led 2010 18:07
Bydliště: Plzeň :-)

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od DavidHodan »

Já znám :


Pepek - Stanislav Fišer
Olive - Inka Šecová
Bluto - Radan Rusev
Sháním staré kazety, jakýkoliv videosystém, nejlépe před r. 89, max. však do r. 98, seznam výhodou ;)
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/77907-davidhodan/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCzE_FAgb1uDaPw4ebKYxamg
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Geser »

Budy píše:Nebylo v nějakých dílech spojení Fišer-Schánilec? Že by oba dva dabovalu spolu a ne zvlášť.
Jo, tak si to v nějakých dílech pamatuju já. S Pyškem jako vypravěčem na on screen texty.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1875
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od Manche »

Opsha píše:Já tedy znám víc dabingů. VHSkový rychlodabing Michal Pavlata - Pepek, Inka Šecová - Olive, Jan Schánilec -Bluto, pro Novu v roce 1994 vyrobil Golemfilm ten nejznámější dabing, který je obsazený takto: Stanislav Fišer - Pepek, Jitka Molavcová - Olive, Mirko Musil - Wimpy a Bluta nepoznávám.
Máš na mysli VHS s těmihle příběhy - Pepek námořník a Sindibád, Pepek námořník a čtyřicet Alibabových loupežníků, Pepek námořník a Aladinova čarovná lampa? Jestli ano, tak tam Bluta nedaboval pan Schánilec, spíš mi to přišlo jako Jiří Pomeje.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvek od bloom »

Mám doma 2 VHS, kde Pepka dabuje Stanislav Bruder, zbytek klasicky: Inka Šecová - Oliva, Jan Schánilec - Bluto.

Pro zajímavost: Jitka Molavcová byla kupodivu slyšet i v jedné epizodě seriálu Foylova válka.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“