Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles / Poirot: The Mysteri

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6801
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles / Poirot: The Mysteri

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Petr Kostka - David Suchet (Hercule Poirot), Ondřej Vetchý - Hugh Fraser (poručík Hastings), Stanislav Fišer - Philip Jackson (inspektor Japp), Ivana Andrlová - Beatie Edney (Mary Cavendishová), David Vejražka - David Rintoul (John Cavendish), Dana Syslová - Gillian Barge (Emily Inglethorpová), Jiří Schwarz - Michael Cronin (Alfred Inglethorp), Jana Boušková - Joanna McCallum (Evelyn Howardová), Jakub Wehrenberg - Anthony Calf (Lawrence Cavendish), Marcela Peňázová - Allie Byrne (Cynthia Murdochová), Eva Jiroušková - Lala Lloyd (Dorcas), Miloš Hlavica, Kateřina Frýbová, Jaroslava Pokorná, Jiří Holý, Petr Křiváček, Miroslav Doležal, Oskar Gottlieb a další

Překlad: Hana Jiřičková
Zvuk: Vladimír Žďánský
Dialogy a režie: Iva Valentová
Vyrobilo: Bohemia studio pro Premiéra TV


2. DABING
V českém znění: Jaromír Meduna - David Suchet (Hercule Poirot), Vladislav Beneš - Hugh Fraser (poručík Hastings), Jiří Čapka - Philip Jackson (inspektor Japp), Tereza Chudobová - Beatie Edney (Mary Cavendishová), Lukáš Hlavica - David Rintoul (John Cavendish), Viola Zinková - Gillian Barge (Emily Inglethorpová), Pavel Rímský - Michael Cronin (Alfred Inglethorp), Petra Jindrová - Joanna McCallum (Evelyn Howardová), Filip Jančík - Anthony Calf (Lawrence Cavendish), Jitka Moučková - Allie Byrne (Cynthia Murdochová), Eva Jiroušková - Lala Lloyd (Dorcas), Karel Richter - Michael Godley (doktor Wilkins), Marcela Kyselová, Dalimil Klapka, Miloš Hlavica, Roman Hájek, Šárka Brázdová, Milan Slepička, Pavel Šrom, Radovan Vaculík, Jaroslav Kaňkovský, Jiří Valšuba, Jan Szymik (titulky) a další

Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Prášilová
Překlad: Markéta Šerá
Dialogy a režie: Jiří Kodeš
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa pro TV Prima 2002
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6801
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles / Poirot: The Mysteri

Příspěvek od bloom »

Tak jsem se rozhodl doplnit několik filmů z této série, aspoň ty, u kterých se mi dochoval první dabing. Třeba to srovnání dvou kvalitních verzí přijde někomu zajímavé... ;)
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1848
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles / Poirot: The Mysteri

Příspěvek od Manche »

bloom píše:Tak jsem se rozhodl doplnit několik filmů z této série, aspoň ty, u kterých se mi dochoval první dabing. Třeba to srovnání dvou kvalitních verzí přijde někomu zajímavé... ;)
Mě určitě ano, díky za info. Kdyby existovalo víc případů, kdy jsou obě verze dabingu tak kvalitní...
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1848
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles / Poirot: The Mysteri

Příspěvek od Manche »

2.dabing:
Karel Richter- Michael Godley (doktor Wilkins)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“