Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od salgado »

Zázrak! :D :D
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od Nanamarak »

Zaslechl jsem několik v topiku neuvedených dabérů.

Miroslav Rous (více rolí), Jan Sedliský, Stanislav Bruder (člen redakce), Ladislav Županič (policista u nalezeného těla)

Miroslav Středa tu podle mě nedabuje.
salgado píše:25 říj 2011
Asi by to chtělo doplnit údaje do topicu.
Naposledy upravil(a) Nanamarak dne 24 dub 2021 09:26, celkem upraveno 5 x.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od richardda »

ČT ma vuci koncesionarum a zvlaste dabingovym fanouskum jeste opravdu obri dluh a uvedenim tohoto filmu jej alespon castecne splatila. Opravdu jako filmovy i jako dabingovy fanousek jsem onemel kdyz jsem se na tento film dival. Naprosto uzasna puvodni kopie, s puvodnimi kinotitulky a EXCELENTNIM puvodnim dabingem ve kterem pan Munzar predvadi naprosto soustredeny a da se rict odusevnely hlasovy vykon, jenz jenom podtrhuje Volonteho vykon herecky. Opravdu musim kazdemu pracovnikovi CT, ktery umoznil uvedeni tohoto filmu v teto kvalite zatleskat. :-: Kez by bylo vic takovych zazitku na obrazovce CT. Klenotu filmoveho i dabingoveho archivu ukryva jeste spousty :!:
NOVA, jedině ona.
urby
Příspěvky: 670
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od urby »

salgado píše:Asi by to chtělo doplnit údaje do topicu.
salgado zde urguje doplnění údajů do topiku a přitom je sám autorem hlavního příspěvku. :-?

V předchozích příspěvcích od Pomajze, vltiho a Nanamaraka je již trojí doplnění dabingového obsazení čekající na vložení do topiku. Pokusím se sesumírovat, i s několika upřesněními, aby se to lépe přepisovalo:

Zlata Adamovská - Silvia Kramar (Maria Grazia Martiniová), Bedřich Šetena - Michel Bardinet (redaktor Vanzina), Jan Kraus, Milan Livora, Jiří Prager, Miroslav Saic, Ladislav Krečmer, David Schneider, Zdeněk Blažek, Jan Bartoš (policejní komisař), Vlastimil Hašek (kněz v televizní debatě), Jaroslav Vágner (kněz na zádušní mši), Karel Chromík (řečník na demonstraci), Jan Sedliský (1. řečník na tiskové konferenci), Miroslav Rous - Luigi Antonio Guerra (2. řečník na tiskové konferenci), Stanislav Bruder, Ladislav Županič (policista na místě činu),

Pomajz uvádí Miroslava Středu a Otto Lackoviče, ale nikde jsem je nezaslechl. První jmenovaný navíc v době vzniku tohoto dabingu daboval pouze v ČST Brno a v Praze začal dabovat až po přestupu do Činoherního klubu v roce 1979.

Upřesnění:
Milan Mach - Enrico DiMarco (policejní komisař) + Joris Muzio (rekonstrukce na místě činu)

Doplnění:
Marcela Martínková - Carla Tatò (Bizantiová), Radúz Chmelík (policejní ředitel), Jan Víšek (tiskař), Ladislav Kazda (fotograf), Miloslav Homola (policejní lékař), Jan Kotva, František Miroslav Doubrava, Raoul Schránil, Bohuslav Ličman, Vladimír Matějček, Jan Kuželka, Vladimír Pospíšil
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od salgado »

Asi je nasnadě, že v roce 2011 jsem neměl toto téma přidělené. :D
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2242
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Re: Aféra z titulní stránky / Sbatti il mostro in prima pagina

Příspěvek od Licence2kill »

Ale už pár let ho máš, tak mohl bys to tam tedy prosím doplnit? :?

EDIT po půl roce: Tak jsem to nakonec musel udělat samozřejmě sám :roll:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“