Zástupce velitele / Second in Command

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Zástupce velitele / Second in Command

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: VHS/DVD, Nova

V českém znění: Aleš Procházka - Jean-Claude Van Damme (velitel Samuel 'Sam' Keenan), Jakub Saic - William Tapley (Frank Gaines), Filip Švarc - Raz Adoti (seržant 'Gunny' Earl Darnell), Ivan Jiřík - Warren Derosa (Mike Shustec), Jiří Valšuba - Mihai Bisericanu (Marshall Geller), Rudolf Kubík - Raffaello Degruttola (desátník Zanger), Dalimil Klapka - Garrick Hagon (ministr zahraničí Richard Hammond), Ivana Milbachová - Julie Cox (Michelle Whitmanová), Otto Rošetzký - Velibor Topic (Anton Tavarov), Bryan Jardine (generál Anderson), Radek Kuchař - Ian Virgo (desátník Will Butler), Milan Bouška - Colin Stinton (velvyslanec George Norland), Miriam Chytilová - Elizabeth Barondes (Jennifer Lennardová), Jitka Moučková - (žena u baru), Karel Richter - Serban Celea (prezident Yuri Amirev), Mihai Dinvale (John Franklin - NSA), Jana Altmannová, Jaroslav Horák - Alan Mckenna (kapitán John Baldwin), Daniela Bartáková, Dominika Demlová a Miroslav Saic (titulky)

Překlad: Martin Brát
Produkce: Milena Čapková
Zvuk: Miloš Sommer, Petr Šoltys
Dialogy a režie českého znění: Miroslav Saic
Vyrobily: ABZ, divize Bonton Films - 2006
Naposledy upravil(a) Papo dne 22 dub 2024 11:45, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Zástupce velitele / Second in Command

Příspěvek od Papo »

1.) Dabér Rudolf Kubík je v záverečných titulkoch uvedený omylom 2x. Vo filme daboval aj pán Jaroslav Horák, ktorého meno sa v titulkoch neobjavilo, tak som jeho meno nahradil v zozname dabérov na druhú pozíciu pána Kubíka.


2.) Láskavo prosím kompetentných adminov a aj ostatných užívateľov tohto fóra, ktorí majú možnosť upravovať príspevky, aby mi do budúcna už láskavo nemenili poradie dabérov podľa priradenia. Vopred ďakujem. To, že nemám k dabér-ovi/ke priradenú konkrétnu osobu, alebo nepoznám dabér-a/ku podľa hlasu, to neznamená, že sa časom k nemu nevrátim a postavu k nemu nepriradím. Ja totiž svoje príspevky stále upravujem, dokonca aj tie staršie, pretože sa stále učím zapamätať si nové a nové hlasy, ktoré keď už mám osvojené potom vo svojích príspevkoch upravujem. Ako už tu spomínal užívateľ anderson, dabing je tiež identifikačným znakom, tak prosím nemeňte mi poradie dabérov. To, že si nepriradených dabérov uvádzajú na samotný koniec iní užívatelia, to je ích vec. Ja sa snažím poradie dodržovať, tak ako to čítajú tvorcovia. Vďaka za porozumenie. Dúfam, že sa to už nebude opakovať. ;) :!:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“