Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9505
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Netflix

V českém znění: Ondřej Brousek - Christian Bale (Augustus Landor), Marek Lambora - Harry Melling (Edgar Allan Poe), Libor Hruška - Toby Jones (Dr. Daniel Marquis), Václav Knop - Simon McBurney (kapitán Hitchcock), Sabina Rojková - Lucy Boynton (Lea Marquisová), Dana Černá - Gillian Anderson (Julia Marquisová), Jiří Knot - Timothy Spall (Thayer), Jan Kříž - Harry Lawtey (Artemus Marquis), Jan Vlasák - Robert Duvall (Jean Pepe), Martina Hudečková - Orlagh Cassidy (Fryová), Andrea Elsnerová - Charlotte Gainsbourg (Patsy), Soňa Linhartová - Hadley Robinson (Mattie), Robin Pařík - Matt Helm (Lee), Ondřej Kohoutek - Scott Anderson (Benny), Vojtěch Hájek - Mathias Goldstein (Locke), Petr Neskusil - Fred Hechinger (Randolph), Jakub Novotný - Brennan Keel Cook (Huntoon), Petr Matyáš Cibulka - Jack Irv (Hamilton), Jan Staněk - Charlie Tahan (Loughborough)

Překlad: Viktor Bradík
Dialogy: Jakub Albrecht
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Martin Ženíšek
Mix: Rodolphe Caldironi - Formosa Group
Režie: Vojtěch Hájek
Pro Netflix vyrobila LS Productions - 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Příspěvek od Darth Vader »

Hůř to asi dopadnout nemohlo..
Ne každý nový dabing je špatný.
origamirek
Příspěvky: 234
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Příspěvek od origamirek »

Tohle vypadá na dobrou ohavnost. Je zřejmé, že se to točilo dohromady s Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. To by nebyl problém, ale samotný fakt, že byl obsazený stejný dabér na Christiana Balea a Chrise Pine, je opravdu zarážející. Ondřeje Brouska mám rád, ale tady bude věkově i hlasově úplně mimo. Pokud nemohl David Novotný, což chápu, že může být oříšek ho sehnat, tak měl být povolán Martin Stránský nebo aspoň Lukáš Hlavica. Jinak to snad ani nemá cenu dabovat a měli to dát s titulky. Bale už je příliš velká ikona na to, aby se s ním takto experimentovalo. :nesouhlas:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2655
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Příspěvek od KOMZA »

filip píše: 05 led 2023 08:00 DABING: Kino
U nás je to / bylo též někde v kinech? Myslela jsem, že v našem případě pouze na Netflixu.
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Bledé modré oko / The Pale Blue Eye

Příspěvek od farb »

Mně to přišlo úplně v pohodě, sice jsme u Balea zvyklí na jiné dabéry, ale ja myslím, že se to povedlo ( a to dabing jako celek) a Ondřej Brousek to nadýchal nadmíru dobře. Já jsem neměl zkrátka problém a neshledal jsem na dabingu nic špatného, natož "kontroverzního".
Odpovědět

Zpět na „Filmy“