Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2304
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Disney+

V českém znění: Jitka Ježková - Jessica Chastain (Tammy Faye Bakkerová), Martin Písařík - Andrew Garfield (Jim Bakker), Daniela Kolářová - Cherry Jones (Rachel Groverová), Jiří Hromada - Vincent D'Onofrio (Jerry Falwell), Ondřej Gregor Brzobohatý - Mark Wystrach (Gary Paxton), Michal Dlouhý - Sam Jaeger (Roe Messner), Michal Jagelka - Louis Cancelmi (Richard Fletcher), Zdeněk Hruška - Gabriel Olds (Pat Robertson), Jan Vlasák - Fredric Lehne (Fred Grover), Karolína Křišťálová - Chandler Head (malá Tammy Faye), Pavel Tesař - Dan Johnson (kazatel), Radek Hoppe - Alan Boell (Stephen Chow), Jiří Ployhar - Randy Havens (Steve Pieters), Jitka Moučková - Coley Campany (Dede Robertsonová), Helena Brabcová - Carolyn Mints (Wanda), Zdeněk Maryška - Grant Owens (Sanders), Stanislav Lehký - Lindsay Ayliffe (starý učitel), Antonie Talacková, Michal Gulyáš, Veronika Hronková, Radovan Klučka, Radka Krninská, Matěj Macháček, Vilém Vávra, Monika Hladová, Marianna Jurková, Jiří Krejčí, Alexandr Postler, Vojtěch Udatný

Překlad: Michaela Šprtová
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk: Michaela Sommerová
Střih zvuku: Guillermo Teillier
Výsledný mix: Pavel Dvořák
Kreativní supervizor: Jarek Wójcik
Dialogy a režie: Miriam Chytilová
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od petkazuza »

Tak konečně na něj byl Ruml, který na něj sedí naprosto dokonale, zase obsazen ve dvou filmech za poslední dobu, v No way home a díky Netflixu v Tick tick boom a teď je opět zatěžko toto spojení dodržet. Nechápu.. :roll:
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od origamirek »

Nevymýšlej, vzhledem k tomu v jakém studiu se to vyrábělo je už obsazení Jitky Ježkové na Jessicu víc než by se od nich dalo čekat. :lol: Mám pocit, že u nich je nejdůležitější co největší plejáda českých jmen v obsazení, ale bez jakékoliv vhodnosti a zaběhlá spojení. Bohužel pořád nepochopili, že méně je někdy více. Už jsem se tak nějak smířil s tím, že cokoliv půjde na Disney+ bude neposlouchatelný paskvil, něco jako Sotákoviny v diamantovém přebalu. :roll:
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od cenda »

A to já jsem zas za takový paskvil rád. Těch studií, kde už by si někteří dabéři mohli zřídit trvalý bydliště je patnáct z deseti. Dokonce už i ČT začíná ustupovat od dabingových experimentů, protože točí víc filmů najednou, takoví ti pověstní experimentátoři, kteří uměli do dabingu dostat nezvyklá jména, jako je pan Kloss, Štěpán nebo Vostřez mají mezi 70 a 80 lety, takže si udělají svých pár filmů do roka a tím to hasne. A nazývat dabingy, na kterých pracuje paní Kolářová nebo pan Satoranský, kteří ani za mlada do dabingu moc nechodili, sotákovinou, tak to je trochu moc. Proč neznechutit dabing lidem, kteří ještě o dabování stojí a neposlouchat furt dokola těch 20 nebo 25 hlasů, že?
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od KOMZA »

petkazuza píše:Tak konečně na něj byl Ruml, který na něj sedí naprosto dokonale, zase obsazen ve dvou filmech za poslední dobu, v No way home a díky Netflixu v Tick tick boom a teď je opět zatěžko toto spojení dodržet. Nechápu.. :roll:
Vzhledem k tomu, co říkal Matouš Ruml v podcastu V českém znění, byla snaha o dodržení, ale nevyšlo to. Respektive tam přímo říká, že nikdy Garfielda nepovažoval za svého herce, ač to tak spousta lidí vnímá. Tick Tick sice dělal, ale pak prý dostal další nabídku, ale už se mu to tam nevešlo, jelikož dabing není jeho hlavním zdrojem obživy. Dá se tedy předpokládat, že šlo o tento film, a tvůrcům tedy zkrátka nezbyla jiná možnost, nicméně podle všeho osloven byl.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Očima Tammy Faye / The Eyes of Tammy Faye

Příspěvek od petkazuza »

KOMZA píše:Respektive tam přímo říká, že nikdy Garfielda nepovažoval za svého herce, ač to tak spousta lidí vnímá. Tick Tick sice dělal, ale pak prý dostal další nabídku, ale už se mu to tam nevešlo, jelikož dabing není jeho hlavním zdrojem obživy. Dá se tedy předpokládat, že šlo o tento film, a tvůrcům tedy zkrátka nezbyla jiná možnost, nicméně podle všeho osloven byl.
Díky za info :) Ale to mě fakt štve, Andrew je můj oblíbený herec a na jeho filmy se dokážu dívat a rád dívam s dabingem jen díky Matouši Rumlovi, je na něj úplně perfektní. Za mě jedno z nejpovedenějších dabingových spojení za dlouhou dobu.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“