Přeživší / The Survivalist

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9549
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Přeživší / The Survivalist

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: VOD

V českém znění: Ondřej Kavan - Jonathan Rhys Meyers (Ben), Miloslav Mejzlík - John Malkovich (Aaron), Luděk Čtvrtlík - Julian Sands (Heath), Kateřina Petrová - Jenna Leigh Green (Marley), Malvína Pachlová - Ruby Modine (Sarah), Jan Škvor - Tom Pecinka (Guy), Hana Ševčíková - Lori Petty (hlasatelka Jessica), Jiří Krejčí, Bohdan Tůma, Jakub Saic, Svatopluk Schuller, Ivo Hrbáč, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: Tomáš Harant
Výsledný mix: Peter Graňec, Tomáš Krchlík
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro NoiseSound a MediaSquad vyrobil Harryton - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2634
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: The Survivalist

Příspěvek od Pan X »

Těším se, až si toto poslechnu. Pan Mejzlík je velice zajímavá volba a jsem na to zvědav. Taktéž jsem rád za obsazení pana Kavana. :-: Jsem velice rád, že je obsazovaný, má skvělou barvu hlasu. :-:
Jakub25
Příspěvky: 576
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Přeživší / The Survivalist

Příspěvek od Jakub25 »

DABING: VOD

V českém znění: Ondřej Kavan - Jonathan Rhys Meyers (Ben Grant), Miloslav Mejzlík - John Malkovich (Aaron Ramsey), Malvína Pachlová - Ruby Modine (Sarah), Kateřina Petrová - Jenna Leigh Green (Marley), Hana Ševčíková - Lori Petty (hlasatelka Jessica), Luděk Čtvrtlík - Julian Sands (Heath Grant), Jakub Saic - Thaddeus Street (Matthew Ramirez), Jiří Krejčí - Jon Orsini (Owen Hanley), Ivo Hrbáč - Rob Dubar (Jackson Everett), Bohdan Tůma - Obi Abili (John Larsson), Jan Škvor - Tom Pecinka (Guy), Zbyšek Horák - Simon Phillips (Danny + titulky), Svatopluk Schuller

Ondřej Kavan na Jonathana Rhysa Meyersa bola zaujímavá voľba :o :o :o :o a Miloslav Mejzlík na Johna Malkovicha bol excelentný :-: :-: :-: :-: .
Odpovědět

Zpět na „Filmy“