Ve znamení lásky / The Choice

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Ve znamení lásky / The Choice

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Geth
Příspěvky: 16
Registrován: 02 srp 2016 23:56

Re: Ve znamení lásky / The Choice

Příspěvek od Geth »

Když jsem to náhodou na NOVĚ pustil a netušil, co to je, myslel jsem, že jde o nějakou levnou béčkovou TV romantiku. Když se tam ale objevil Tom Wilkinson, kouknul jsem na CSFD a zjistil, že to tak vůbec není. Nemohu si pomoci, ale ten dabing mě přišel strašně odfláknutý. Nevím, zda nevhodným obsazením, špatnými výkony nebo levným mixem. Mě to tedy vůbec nesedlo a připadalo mi to jako jeden z dílů od Pilcher. Ne, že by to byla hrůza, ale ten dabing tomu nepřidal. Doporučuji raději originál.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Ve znamení lásky / The Choice

Příspěvek od origamirek »

Musím velmi nesouhlasit s komentářem nade mnou. Co se týče obsazení, tento film dostal víc než si zaslouží. Především Jiří Plachý byl výborný (o to víc jsem rád, že ještě vloni stihl Wilkinsona), ale i Lucka Vondráčková byla skvělá, a když poslední roky není často slyšet, hodně jsem si ji užil. Marek Holý zase celkem věrohodně sednul k nátuře hlavní postavy a jako bonus zde byl i spjatý Maxián a Petrová nebo z žebříčku Brousková, kteří zase neměli tak velký prostor. Překlad a dialogy mě nijak nerušily, jaký byl zvuk už si nepamatuji, ale je to 2 kanál s datovým tokem kolem 100kb/s vysílaný z televizní stanice, nemůžeme čekat zvuk jako v kině. Za to, že se film podobá Pilcher podle mě rozhodně nemůže být obviňován dabing, nýbrž film samotný. Nebýt takového dabingu, určitě bych se na tento film nikdy nepodíval. Za mě palec nahoře pro Novu, vloni vydala hodně velmi solidních dabingů.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“