Rok jedna / Year One

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od danpiper »

Tak to asi na Olivii Wild nebude Tereza Bebarová z House.....
vidím to tak na Ježkovou nebo Elsnerovou - tak aspoň ta Elsnerová, ale Ježková už mi poslední dobou leze na nervy - já ji už slyším všude............
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od Markus »

Ach jo, ach jo. Je opravdu tak těžké mrknout do naši databáze a vybrat alespoň u jednoho herce spjatého dabéra? Bylo opravdu nutné obsadit již sedmého dabéra pro Jacka Blacka, desátého pro Olivera Platta, dvanáctého pro Paula Rudda, pátého pro Vinnieho Jonese či šestnáctého pro Hanka Azariu? Ještě jednou, ach jo... :( Osobně si myslím, že LS se tento rok opravdu moc nedaří. Ještě to není Budíkov v čele s panem Žáčkem, ale o moc lepší to není...
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od bloom »

Markus píše:Ach jo, ach jo. Je opravdu tak těžké mrknout do naši databáze a vybrat alespoň u jednoho herce spjatého dabéra? Bylo opravdu nutné obsadit již sedmého dabéra pro Jacka Blacka, desátého pro Olivera Platta, dvanáctého pro Paula Rudda, pátého pro Vinnieho Jonese či šestnáctého pro Hanka Azariu? Ještě jednou, ach jo... :( Osobně si myslím, že LS se tento rok opravdu moc nedaří. Ještě to není Budíkov v čele s panem Žáčkem, ale o moc lepší to není...
Kupodivu přechozí práce paní režisérky byl Návrh, jehož dabing bude podle ohlasů zdařilý (a především hlasy opravdu dodržené)...Srovnání s Budíkovem mi ale přijde přitažené za vlasy.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od Markus »

A obvinil jsem za to snad paní režisérku? Mám pocit, že ne. ;) A také jsem neřekl, že se z LS stal druhý Budíkov. Jen jsem řekl, že to jsou dvě studia, ze kterých se mi tento rok nepozdávalo nejvíc dabingů. Nic víc...
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od bloom »

Markus píše:A obvinil jsem za to snad paní režisérku? Mám pocit, že ne. ;) A také jsem neřekl, že se z LS stal druhý Budíkov. Jen jsem řekl, že to jsou dvě studia, ze kterých se mi tento rok nepozdávalo nejvíc dabingů. Nic víc...
Já jsem tě nenařkl z toho (aspoň jsem to neměl v úmyslu), že jsi obvinil paní režisérku, to jsem se spíš sám divil, že zatímco v jednom dabingu dabéry dodržela, tak v dalším ne...A srovnání s Budíkovem mi přišlo přehnané pouze z důvodu, že sice v Roce jedna "pouze" nebyli dodržení spjatí dabéři (i když to vůbec nevítám), ale aspoň k nim (podle toho, co tady čtu) sedí věkově a tipově, což se např. o spojení Martin Landau-Jiří Balcárek řici nedá.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok jedna / Year One

Příspěvek od Markus »

Jo, promiň, špatně jsem si tu první větu vyložil. :) Jinak samozřejmě, to jsem tam původně chtěl napsat, že zatím především Budíkov dokáže obsadit pana Horáka na vzhledem sotva třicetiletého kluka. :D U LS, i když se nedodrží dabéři, se ve většině případů s tím dabingem dívat dá. To souhlasím... ;)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Filmy“