Na nože / Knives Out

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Na nože / Knives Out

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD, VOD

V českém znění: Jiří Dvořák - Daniel Craig (Benoit Blanc), Anna Theimerová - Ana de Armas (Marta Cabrera), Vladislav Beneš - Don Johnson (Richard Drysdale), Ondřej Brzobohatý - LaKeith Stanfield (Elliott), Jiří Plachý - Christopher Plummer (Harlan Thrombrey), Libor Bouček - Chris Evans (Ransom Drysdale), Martin Stránský - Michael Shannon (Walt Thrombrey), Zlata Adamovská - Jamie Lee Curtis (Linda Drysdaleová), Barbora Munzarová - Toni Collette (Joni Thrombeyová), Jan Vlasák - M. Emmet Walsh (Proofroc), Viktorie Taberyová - Shyrley Rodriguez (Alicia), Simona Vrbická - Edi Patterson (Fran), Lucie Štěpánková - Riki Lindhome (Donna Thrombreyová), Petr Gelnar - Noah Segan (Trooper Wagner), Miloslav Mejzlík - Frank Oz (Alan Stevens), Aleš Petráš - Jaeden Martell (Jacob Thrombrey), Lucie Kušnírová - Katherine Langford (Meg Thrombreyová), Jana Hermachová - K Callan (prababička Wanetta), Dana Pešková - Marlene Forte (Martina máma), Marika Šoposká - Kerry Frances (Sally), Filip Tomsa - Joseph Gordon-Levitt (detektiv Hardrock - hlas), Michal Holán, Lucie Svobodová, Antonín Navrátil (titulky)

Překlad: Milan Stejskal
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Lucie Petra Svobodová
Pro MagicBox vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2020


2.DABING: JOJ Cinema

V českém znění: Jiří Dvořák - Daniel Craig (Benoit Blanc), Aleš Slanina - Chris Evans (Ransom Drysdale), Dagmar Křížová - Ana de Armas (Marta Cabrera), Sylva Talpová - Jamie Lee Curtis (Linda Drysdaleová), Petr Štěpán - Michael Shannon (Walt Thrombrey), Zdeněk Junák - Don Johnson (Richard Drysdale), Eva Novotná - Toni Collette (Joni Thrombeyová), Tomáš Sagher - LaKeith Stanfield (Elliott), Kateřina Mendlová Horáčková - Katherine Langford (Meg Thrombreyová), Jiří Daniel - Jaeden Martell (Jacob Thrombrey), Milan Horský - Frank Oz (Alan Stevens) + M. Emmet Walsh (Proofroc), Tereza Groszmannová - Riki Lindhome (Donna Thrombreyová), Monika Maláčová - Edi Patterson (Fran), Eva Jelínková - K Callan (prababička Wanetta), Milan Němec - Noah Segan (Trooper Wagner), Zdeněk Bureš - Christopher Plummer (Harlan Thrombrey), Evelína Kaločová, Aleš Zbořil (titulky) a další

Překlad: Erika Horňáková
Dialogy: Pavla Horňáková
Vedoucí dramaturg: Lucie Mitková
Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Peter Čížek, Karolína Zbořilová
Šéfproducent: Branislav Mitka
Režie: Aleš Zbořil
Pro JOJ Group vyrobila Brněnská soukromá televize - 2021
Naposledy upravil(a) filip dne 14 kvě 2020 08:47, celkem upraveno 2 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od Eminem007 »

Nádhera :-: :-: :-: klobouk dolů, před paní režiserkou :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od jackb »

Tak z tohohle jsem hodně nadšenej :-: . Tenhle film si pořádný dabing zasloužil a jsem rád, že ho bude mít a jsem rád, že si někdo vzpomněl a obsadil Barboru Munzarovou.
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od Maximas »

Tak tohle mi udělalo obrovskou radost :-: .Hlavně co se týče Chrisa Evanse,na němž Libora Boučka slyším fakt extrémně rád už díky zvyku z Marvelovek.A konečně i Martin Stránský vyšel na Michaela Shannona.V Muži z oceli jsem si tohle spojení velmi oblíbil a proto mě docela mrzelo, že jsme se ho v dalších letech na tohoto herce už nedočkali.Jiří Dvořák bude určitě zase super a celkově se mi obsazení papírově velmi líbí .Chválím že paní režisérka neobsadila na hlavní postavy ty nejprofláklejší hlasy, které slyšíme v každém druhém dabingu.
Celou dobu jsem si říkal jestli se na tento film mám podívat poprvé s titulkama .Něco mi ale říkalo, abych si počkal na možná skvělej dabing.Teď můžu být rád za čekání.Na film se těším o to dvojnásobně. :)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od KOMZA »

Jej, tak z tohohle mám šílenou radost! Tohle byl jeden z těch nedávných filmů, kde jsem si přála co nejpovedenější dabing a nebyla jsem ochotna se smířit s průměrem. Tady se mi to splnilo, jak to tak zatím vypadá, pro mě ideálně nakombinováno, teď bych si něco takového přála i u Gentlemanů, doufám, že ti dopadnou také obzvlášť dobře. Nuže, těším se, a moc!
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od filip »

Tak teď jsem to dokoukal a film a dabing jsou naprosto boží. Paní režisérko Svobodová: :-: :-: :-:
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od filip »

Doplněn druhý dabing.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Miluju český dabing
Příspěvky: 3
Registrován: 22 dub 2021 11:37

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od Miluju český dabing »

Viděl jsem oba dabingy a velká spokojenost. Moc se mi líbily! Trošku jsem se bál, aby zůstaly i v české verzi zachované vtipy, ale povedlo se to oběma tvůrčím týmům. :))
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Na nože / Knives Out

Příspěvek od jackb »

K filmu jsem se s 1. dabingem dostal až teď a musím říct, že papírově to vypadalo fantasticky, ale na poslech je to ještě lepší. Paní režisérka odvedla neuvěřitelnou práci :-: - herci do toho dávají 100% a jsou ve svých rolích tak perfektně stylizovaní, že kdyby to byla jenom rozhlasová hra, tak posluchač nebude mít problém si postavy charakterově zařadit. Mohl bych vychvalovat všechny jednotlivě a tak zmíním alespoň Jiřího Dvořáka, který si tuhle herecky barvitější Craigovu roli evidentně užívá a absence jeho nominace na Cenu FF opravdu nechápu a to samé v případě Anny Suchánkové.

Doufám že paní režisérku osloví studio, které bude dělat dabingy k dalším dvou dílů pro Netlix. A pokud by nová Bondovka nakonec opravdu skončila u Petráska, tak by mi nevadilo, kdyby režírovala i tu. Jinak by mě zajímalo jestli je v dnešní době i jiné spojení herec-dabér jako tady Craig-Dvořák, které je v médiích takhle popularizováno (ikdyž tady spíš skrze Bonda), takže i běžný divák si je dokáže spojit? Co si pamatuju těsně před vypukunutím pandémie byla reklama na nějaké auto co mělo být v poslední Bondovce a komentář nepřekvapivě dělat právě Jiří Dvořák. Napadá mě ještě snad jenom Laurie-Stránský. A teďka mám na mysli jenom ty novodobější a ne ty profláklé jako Belmondo-Krampol, Willis-Pyško
Odpovědět

Zpět na „Filmy“