Pravidla pomsty / Acts of Violence

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1601
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Pravidla pomsty / Acts of Violence

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jan Maxián - Ashton Holmes (Roman), Nikola Votočková - Melissa Bolona (Mia), Marek Libert - Cole Hauser (Deklan), Michal Michálek - Shawn Ashmore (Brandon), Alexej Pyško - Bruce Willis (detektiv James Avery), Tomáš Juřička - Mike Epps (Max Livingston), Viktor Dvořák - Rotimi (Frank), Viktorie Taberyová - Jenna B. Kelly (Haley), Jan Szymik - David Vegh (terapeut), Dana Černá - Sophia Bush (detektiv Brooke Bakerová), Ivo Novák - Boyd Kestner (Stevens), Jiří Krejčí - Kyle Stefanski (Davis), Ludvík Král, Tereza Chudobová - Tiffany Brouwer (Jessa), Otto Rošetzký - Patrick St. Esprit (Hemland), Luděk Čtvrtlík, Filip Švarc - Sean Brosnan (Vince), Veronika Veselá - Brielle Donowho (Paige) a další

Překlad: Kateřina Bartesová
Zvuk: Jiří Bartoš
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá

České znění pro SPI International vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2018.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Pravidla pomsty / Acts of Violence

Příspěvek od jackb »

Musím říct, že mám radost, že se zase začínají dabovat tyhle akční béčka mých oblíbenců (bylo období, kdy se ně nějak zapomnělo). Už jen protože u těhle herců mám prostě rád dabing a občas ten dabing tomu filmu vyloženě pomůže. Ale to mě vede k tomu, že bych rád, kdyby se někdo vrátil i k těm starším kouskům a dodabovali se - někdy kolem roku 2015 se toho dost vynechalo. Třeba u Willise filmy Vice a Extraction, Arniemu dodabovat Maggie, Slyovi zase Reach Me s Rímským, Brosnan byl ignorovanej 3 roky a letos mu konečně něco nadabovali (a jak to v jednom případě dopadlo :( ), Banderas měl rok 2017 celkem hojnej a hrozně rád bych si zase poslechnul Šťastnýho, Statham a jeho Wild Card, kde už 2 roky svítí český název a nikde jsem to nezaregistroval a ještě by se něco našlo.

Když bych si měl vybrat, tak bych asi nejradši, kdyby to dodabovala Prima, protože tam je největší šance na obsazení agenturních herců u známějších ksichtů ve vedlejších rolích (např. Jiří Čapka na Bena Kigsleyho v Security). Jasně nejsou to kdovíjaké poklady, ale věřím, že hodně lidem by to udělalo radost :) .
Odpovědět

Zpět na „Filmy“