Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvekod balcin » 05 úno 2015 15:11

Jen k traileru. Ten se dělá bohužel velmi dopředu. Takže se obsazení nemusí shodovat s obsazením filmu. Obsazení, které vidíte, je konečné. Balcárek
balcin

Příspěvekod AGAMENON » 24 úno 2015 20:41

Doufek píše:Stejně nejlepěí Obelix byl Schánilec a pak Lábus.

U mne je to podobně:
1) Lábus
2) Schánilec
3) Jirák
4) Štěpnička

Jen koukám, že Zdeňa Junák se zabydluje v Práglu. :)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod Budy » 24 úno 2015 21:06

Tak jeho výskyt v pražských dabinzích je zásluhou občasných natáčení seriálů/popř. filmů v Praze. Natrvalo se tam zřejmě nepřestěhuje, protože jsem nedávno četl rozhovor, kde tvrdil něco ve smyslu, že zůstane věrný Brnu.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod martin.grossmann » 29 črc 2015 10:37

Škoda, že nedabuje Obelixe Lábus, ten byl nejlepší a ani Jirák nebyl špatný, ale Štěpnička fakt ne. Trávníčka vydržím, ikdyž jsou lepší dabéři.
martin.grossmann

Příspěvekod Michel » 31 črc 2015 21:01

Dabing tohohle filmu jsem tedy neslyšel, ale každopádně J. Štěpnička je jedním z dvorních dabérů G. Depardieuho a Obelixe v jeho podání podle mě skvěle zvládl (i když O. Jirák mě taky příjemně překvapil). Takže mi přijde docela na hlavu, že v posledních dvou hraných filmech obsadili místo něj pana Jiráka, ale naopak v animovaných filmech obsadili pro změnu zase J. Štěpničku. Přišlo by mi logické udělat to přesně naopak.

Jinak pro mě je nejlepší Obelix Jan Schánilec - ten je asi nejblíže originálu. Pak O. Jirák. A J. Lábus má taky něco do sebe, ale trochu mi chybí ten "brumla", na kterého jsem zvyklý v originále a podání pana Schánilce.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Michel

Příspěvekod stanislav.mezl » 07 zář 2015 17:50

Po delší době jsem viděl úžasný film s výborným českým dabingem a krásně provedeným čistým zvukem, mám rád filmy tohoto typu, proto vřele doporučuji všem ke shlédnutí je to 100% pecka a jenom tleskám.
Standa :-: :-: :-:
stanislav.mezl

Příspěvekod Pan X » 13 zář 2015 11:11

Dnes jsem konečně viděl :-: , opravdu skvělý a skvostný dabing, Pavel Trávníček, Jiří Štěpnička, Karel Heřmánek a Zdeněk Junák podali opravdu nádherné výkony, jediné co mě mrzí je, že nevyšlo obsazení Petra Kostky. I když samozřejmě Petr Pospíchal nadaboval Panoramixe výborně, za mě to je 9/10, opravdu nádherný dabing :-: .
Pan X

Příspěvekod Nefrit » 18 úno 2016 17:06

Dabing byl v kině skvělý.
Nefrit

Předchozí

Zpět na Filmy