Vezmeš si mě? / Will You Marry Me?

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Vezmeš si mě? / Will You Marry Me?

Příspěvek od Tomáš Slach »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (Hallmark, Universal Channel)
V českém znění: Petra Jindrová - Wendie Malick (Suzie Fineová), Regina Řandová - Cynthia Stevenson (Marilyn Kringlová), Anna Suchánková - Vikki Krinsky (Rebecca Fineová), Marek Libert - Tommy Lioutas (Henry Kringle), Bohuslav Kalva - David Eisner (Marvin Fine), Ludvík Král - Patrick McKenna (Hank Kringle), Jana Páleníčková, Dana Syslová, Daniela Bartáková, Libor Terš, Petr Gelnar, Bohdan Tůma

Překlad: Šárka Bartesová
Produkce: Jana Vacková, Jiří Ackermann
Zvuk: Luděk Polifka
Dialogy a režie: Jiří Ptáček

České znění pro Hallmark vyrobilo studio Impala.

2. DABING (TV Barrandov, FilmBox)
V českém znění: Ilona Svobodová - Wendie Malick (Suzie Fineová), Dagmar Čárová - Cynthia Stevenson (Marilyn Kringlová), Anna Suchánková - Vikki Krinsky (Rebecca Fineová), Michal Holán - Tommy Lioutas (Henry Kringle), Zdeněk Rumpík - David Eisner (Marvin Fine), Pavel Trávníček - Patrick McKenna (Hank Kringle), Klára Šumanová - Reagan Pasternak (Kristy), Zdeněk Hess - Martin Doyle (Tom Schultz), Helena Hampalová - Ranhuma Panthaky (prodavačka v klenotnictví), Kate Ashby (reportérka), Zuzana Mixová, Jaroslav Horák - Richard Waugh (reverend Bill), Marek Holý (titulky)

Překlad: Klára Cabalková
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Ivana Prejdová
Dialogy: Lea Suchánková
Režie: Marie Fronková

České znění v roce 2010 ve společnosti Barrandov Studio dabing vyrobila Barrandov Televizní Studio, a. s.
Naposledy upravil(a) Tomáš Slach dne 14 dub 2021 00:48, celkem upraveno 10 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7611
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Vezmeš si mě? / Will You Marry Me?

Příspěvek od Sen »

Doplněni zbývající tvůrci dabingu Hallmarku.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“