Sprosťárny / Bad Words

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Sprosťárny / Bad Words

Příspěvek od Sagres »

Tak jak dabingy pana Balcárka nemám poslední roky nijak v oblibě ( hlavně díky odbývání ženských rolí a točením pár jeho oblíbených dabérek dokola ), tak tady jsem byl nadšený z obsazení a hlavně výkonu :!: Renaty Volfové a Lucky Zedníčkové. Volfová zde dokázala, že umí nejen geniálně číst komentáře k dokumentům, ale i výborně dabovat. Škoda jen, že ji neobsazují do filmů častěji. V hodnocení Zedníčkové :-: se plně ztotožnuji s Redabérem, není co dodat. (Tu D. Peškovou na Beth Grant jsem tedy přetrpěl :roll: , když tam byla jen krátce. Koneckonců ta nesmí asi chybět v žádném jeho novějším dabingu.)
Co se týče Honzy Kalouse, tak on určitě nic nepohnojil a odvedl ve finále slušný dabingový výkon. To, že se svým stále pubertálním hlasem vůbec nehodí na 45-letého herce je věc jiná a sám se přece na Batemana neobsadil. Ale ona ta role Guye k obsazení mladšího hlasu vybízela. Po prvotním šoku a facce :shock: , jsem si na to jejich vzájemné propojení po cca 20 minutách sledování nakonec i zvykl.
J. Němčok ale opravdu válel. :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“