Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od Eleanor »

Musím se přiznat, že jsem doufala v Jana Vondráčka, protože ve Všemocném byl na Bradleyho Coopera výborný, no škoda. Michal Jagelka je dobrý dabér, ale pan Vondráček má zajímavejší hlas a umí s ním podle mě lépe pracovat...
Ovšem zase na druhou stranu - Robert De Niro - Jaromír Meduna :-: :-: :-:
Naposledy upravil(a) Eleanor dne 31 kvě 2013 18:06, celkem upraveno 1 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od DAN K. »

jan vondracek nemuze dabovat pritele terezie taberyove, bude znit jak jeji otec :roll: Tady je imho michal jagelka uplne presnej, on je tam takovej mladej a plnej energie (pote cose zamiluje). Ze vsech hercu se mi stejne michaluv Bradley libi nejvic .
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od puffy »

Jak tak pozeram na obsadenie dabingu, tak dopadlo celkom dobre.
Mna osobne sice mrzi, ze na De Nira nebol obsadeny Petr Pospíchal, pretoze po dlhsej dobe ma De Niro prilezitost sa poriadne predviest, ale Jaromírom Medunom nemam problem a som si isty ze to zvladne fantasticky.

Jedina vec ktora ma vyrazne stve je, ze na Chrisa Tuckera neobsadili Martina Sobotku, ked uz aj tak v tomto filme dabuje. Kludne ho mohli prehodit s FIlipom Svarcom.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Sygi
Příspěvky: 31
Registrován: 06 srp 2010 17:49

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od Sygi »

Jaromír Meduna se tedy pěkně vyřval :)
Top Dabéři:
Libor Hruška, Gustav Bubník, Dana Černá, Pavel Rímský, Jaromír Meduna
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od Eleanor »

puffy píše:Jak tak pozeram na obsadenie dabingu, tak dopadlo celkom dobre.
Mna osobne sice mrzi, ze na De Nira nebol obsadeny Petr Pospíchal, pretoze po dlhsej dobe ma De Niro prilezitost sa poriadne predviest, ale Jaromírom Medunom nemam problem a som si isty ze to zvladne fantasticky.
No já jsem právě ráda za pana Medunu. Už proto, že má příjemnější hlas, umí s ním citlivěji pracovat a přijde mi o hodně podobnější hlasu pana De Nira. Kromě toho tady se na tu "taťkovskou" v podstatě dobráckou roli hodí mnohem víc, pan Pospíchal má víc chladný, odtažitější projev.
Uživatelský avatar
Sygi
Příspěvky: 31
Registrován: 06 srp 2010 17:49

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od Sygi »

K přidání:
Bohdan Tůma - Shea Whigham (Jake Solitano), Dash Mihok (Strážník Keogh)

To, že Bohdan dabuje tyhle dvě postavy je pěkně na nic, protože ve filmu vystupují hned po sobě, a to doslova po sobě (s odstupem asi 15 vteřin)
Naposledy upravil(a) Sygi dne 06 čer 2013 13:44, celkem upraveno 1 x.
Top Dabéři:
Libor Hruška, Gustav Bubník, Dana Černá, Pavel Rímský, Jaromír Meduna
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od puffy »

Presne tak. Chapem, ze sa vzhladom na nizke rozpocty tomuto nevyhneme, ale toto bol neskutocne rusivy prehmat.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Terapie láskou / Silver Linings Playbook

Příspěvek od bloom »

Obsazení hlavních rolí se mi velmi líbilo, především u Jaromíra Meduny jsem měl pocit, že Robert De Niro mluví česky, protože úplně přesně nadaboval takřka každý De Nirův výraz a gesto. Pan Meduna podle mě opět dokázal, že je prostě jednoznačně nejlepším a jediným správným dabérem Roberta De Nira. :-: ;)
Nejlepším českým hlasem Bradleyho Coopera je podle mě Filip Jančík, ale Michal Jagelka se s poměrně náročnou rolí popral se ctí. Líbil se mi i výkon Terezie Taberyové a obsazení Martina Sobotky (u toho jsem původně čekal, že bude znít mladě).
Jinak je skutečně škoda, že Bohdan Tůma dabuje dvě postavy v rozsahu 20 vteřin a i když se podle mě snažil trochu změnit hlas a působit jinak, praštilo to do uší.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“