Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od ReDabér »

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od Brocc »

no, jak to shrnout.... vzhledem k pomalu 3 letému čekání jsem zklamán... a nebyl tam i Zdeněk Junák? jako vypravěč?
Naposledy upravil(a) Brocc dne 24 bře 2009 17:18, celkem upraveno 1 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od DAN K. »

Tak tohle musí být úplně likvidační dabing, ty španělé tam maj všichny nádherný znělý hluboký hlasy, na kterejch stojí celej jejeich projev, zejména faun, vypravěč a kvšechyn ty mýtický postavy, dokázal bych si to představit v podání jiřího schwarze, zdeňka maryšky, pavla pípala, jiřího hromady nebo lukáše hlavici, ale v tomhle dabingu musí být půlka kouzla filmu pryč.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od Brocc »

nikdy bych nečekal, že to řeknu, ale doufám, že až to půjde do televize, tak to předabují, třeba jako Flynna Carsena Vladislavem Benešem, jeden z dobrých tahů....
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od Ištván87 »

Ať žije nejhorší dabingové studio u nás. Faunův Labyrint dopadl v češtině tím nejhorším možným způsobem (teda, horší by byl asi voice-over).
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od draky »

Bože můj, za tuhle hrůzu by měl někdo schytat pár ran lahví do ksichtu. To si nikdo nevšiml, že ta holka neumí hrát??? Že každou větu končí úplně stejnou intonací? A proč ji proboha nutili do těch nesmyslnejch pauz, když vypráví pohádku? Naprosto nepřirozený. Všechny hlasy mi přišly nevýrazný a zvuk celkově jako z plynojemu. V zájmu českýho znění studio zavřít, zodpovědný postřílet. Takhle strašně špatnej "novej" dabing už jsem neslyšela nejmíň deset let...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od Joe Black »

Draky: Nevíš jestli je šance, že by Faunův labyrint vysíala některá česká stanice a že by si udělala vlastní dabing?
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od draky »

Šance, že by to koupila Prima, je minimální - je to příliš temný a "intoušský". Nova bude myslím totéž. Česká by po tom celkem logicky měla sáhnout do filmovýho klubu a pak je myslím spíš šance, že to odvysílaj s titulkama.
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od Opsha »

Já bych přece jen flintu do žita neházel. Může to být tak tři roky zpátky, co jsem si z Novy nahrával dabovaný Brazil - stejně jako Faunův labyrint film "temný a inťoušský" (i když upoutávky sestříhané jako na akčňák byly velmi komické) a ten byl do roka opakovaný na Primě. Sice v nočních hodinách, ale sper to ďas.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
AngelEyes
Příspěvky: 217
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Faunův labyrint / El Laberinto del fauno

Příspěvek od AngelEyes »

Já bych to s tím Brazilem viděl tak, že ho obě televize dostaly jako nevyžádaný nášup v nějakém balíku filmů, protože si nedovedu představit Novu, že by o něco takového stála dobrovolně. Možná to stejně dopadne s Faunovým labyrintem. Který se mi ale zdá mnohem méně inťoušský než Brazil... naopak mi to přijde jako docela pochopitelný a divácky přístupný snímek. Navíc o něm bylo docela slyšet. Ale to vše platí i např. o Amélii z Montmartru a kde je jí na obrazovkách konec... jednou o Vánocích na Primě, podruhé ve 2 ráno na Nově a potřetí na odpadovém kanálu.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“