Země bez zákona / Lawless

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Hruška - Tom Hardy (Forrest Bondurant), Michal Hruška - Shia LaBeouf (Jack Bondurant), Andrea Elsnerová - Jessica Chastain (Maggie Beaufordová), Libor Hruška - Jason Clarke (Howard Bondurant), Tomáš Juřička - Gary Oldman (Floyd Banner), Terezie Taberyová - Mia Wasikowska (Bertha Minnixová), Jakub Saic - Guy Pearce (Charlie Rakes), Vojtěch Hájek, Bohuslav Kalva, Radka Malá - Anna House (stará žena), Stanislav Lehký, Milan Slepička, Jakub Nemčok, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Jan Feldstein
Zvuk: Matěj Večeřa, Michal Páleníček
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy: Monika Macků
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2013
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od semir »

Shia Labeouf a Michal Hruška? :o
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od MikeZ »

On je to pěkný nápad obsadit na rodinu Bondurantů rodinu Hrušků, ale zrovna u toho Shii to moc nevyšlo.
IRONHIDE
Příspěvky: 96
Registrován: 05 led 2011 16:00

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od IRONHIDE »

neco strasneho :D
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od Eleanor »

No tedy, ehm... :shock: Ono rodinné obsazení skvěle vyšlo ve Warriorovi (pánové Libor a Zdeněk Hruškovi), ale tam se jednalo o dva bratry a Hardy s Edgertonem zatím nebyli s nikým až tak moc spjatí. Jenomže Shia La Beouf a Michal Hruška? Kolik mu je? Dvanáct? Když to není jejcih bratr (myslím pánů Hrušků), proč nezvolit někoho drobátko spjatějšího?
Andrea Elsnerová na Jessicu Chastain? Ta by se snad víc hodila na Miu Waśikovskou, ne? Terezka Taberyová je dobrá dabérka, ale na Miu? A nadabovat Garyho Oldmana někým jiným, než Alexejem Pyškem, tak to je skoro hřích! :nesouhlas: Nehledě na to, že pan Juřička je Oldmanově hlasu hoooodně vzdálen...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od Budy »

Michal Hruška s LaBeoufem jsou od sebe jen dva roky. Tak že na věkový rozdíl se nikdo vymlouvat nemůže. Spíš na ten hlasový, ale já nemůžu soudit, protože ani jednoho neznám.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od MikeZ »

Eleanor: Viděla jsi jak do nedávna vypadal tvorba Budíkova? Tohle je na ně ještě v pohodě... :D A navíc Hruška na Hardyho! Oldman je tam asi 5 minut, neříkám, že se na něj Juřička hodí, ale na to se nemohlo vyplatit volat Pyškovi (který, když už jsme u toho, Oldmana v TDKR naprosto zkazil). A když už si tak zakládáš na té spjatosti, tak Taberyová spjatá je a Elsnerová, kterou na ni navrhuješ je o 12 let starší, to je zase k věkovému rozdílu, který vyčítáš Hruškovi (čímž teda neříkám, že se na Shiu hodí) :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od Ištván87 »

Já teda nevím, ale když jsem nedávno viděl film Znovu 17 s dabingem, tak Michal Hruška mě naprosto uchvátil. Podle mě má hlas poměrně slušně vyspělý a pokud vím, tak Shia LaBeouf má hlas poměrně vysoký. Michal Hruška má poměrně mladý hlas, ale třeba Radek Škvor, nejlepší Shiův dabér taky pořád zní jako středoškolskej studentík. Podle mě to nebude problém. Je výborný, že bratři Bondurantovi mají dabing členů Hruškovic rodiny. A jak bylo řečeno, Michal Hruška je jen o dva roky mladší než Shia.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od bloom »

Ištván: Příště prosím dodej IMHO. ;) Pro mě Radek Škvor není nejlepším dabérem Shii LaBeoufa a také to nepíšu jako stoprocentní tvrzení. :)
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Země bez zákona / Lawless

Příspěvek od MikeZ »

Já nechápu ten zdejší strach z rozdílných názorů a nutnost psát imho... Je jasné, že když někdo něco píše, tak je to čistě subjektivní a je to jeho názor, psát nějaké imho nebo imo (někteří prostě skromní nejsou :D ), aby člověk náhodou někoho neurazil, je zbytečné :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“