Zmatená duše / Numb

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Zmatená duše / Numb

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: ( Cinemax, AMC )
V českém znění: :Jiří Dvořák - :Matthew Perry (Hudson Milbank), :Jitka Ježková - :Lynn Collins (Sara), :Libor Terš - :Kevin Pollak (Tom), :Daniela Bartáková - :Helen Shaver (Audrey), :Jiří Hromada - :William B. Davis (Peter Milbank), Petra Jindrová - :Mary Steenburgen (dr. Blaineová), :René Slováčková, :Jiří Valšuba, :Marek Libert, :Jan Rimbala, :Bohuslav Kalva - :Bob Gunton (dr. Townshend + titulky)

Překlad: Pavel Kříž
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Veronika Čecháková
Dialogy a režie: Kateřina Fuková
Vyrobilo: SDI Sun Studio pro Cinemax 2008

2.DABING:
V českém znění: Jan Kolařík - Matthew Perry (Hudson), Eva Novotná - Lynn Collins (Sara), Erik Pardus - Kevin Pollak (Tom), Bedřich Výtisk - Bob Gunton (Dr. Townsend), Lenka Filipová - Helen Shaver (Audrey), Sylva Talpová - Mary Steenburgen (Dr. Cheryl Blaine), Zdeněk Junák (titulky), Ladislav Běhůnek, Karel Janský, Milan Němec, Erika Kubálková, Milan Horský, Kateřina Mendlová, Martin Sláma, Josef Jurásek, Martin Štvrtecký

Překlad: Petr Pálenský
Zvuk: Petr Šišovič
Produkce: Eva Stožická
Dialogy: Klára Sochorová
Režie: Tomáš Sagher
Vyrobilo: Studio Ebbi 2009

3.DABING: ( TV Barrandov )
V českém znění: David Novotný - Matthew Perry (Hudson Milbank), Jolana Smyčková - Lynn Collins (Sara Harrisonová), Filip Čáp - Kevin Pollak (Tom), Jiří Hromada - Bob Gunton (Dr. Townsend, titulky), Jana Postlerová - Helen Shaver (Audrey Milbanková), Jiří Havel - William B. Davis (Peter Milbank), Lucie Juřičková - Mary Steenburgen (Dr. Cheryl Blaineová), Jiří Schwarz - Brian George (Dr. Richmond), Jan Szymik, Marek Holý, Helena Hampalová, Anna Suchánková, Martin Janouš, Simona Prasková, Hana Baroňová, Oldřich Hajlich

Překlad: Eva Kalábová
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Lea Suchánková, Ivana Prejdová
Dialogy a režie: Marie Fronková
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Barrandov TV Studio a. s. 2009
Jarda
Příspěvky: 19
Registrován: 19 zář 2008 11:28

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od Jarda »

HonzaXXII píše:Tak jestli tohle chápu dobře, tak jenom proto to že dabujou míň známí brněnští herci se to musí předabovat? Já osobně to neslyšel takže to nemůžu hodnotit, ale už mě nebaví jak někteří posílají někam dabingy s míň známýni hlasy, a asi je jim fuk že je dneska skoro všude slyšet jen Tůma, Terš, Šrom, F. Švarc, Mahdal, Maxián, a spol. Osobně proti nim nic nemám, ale z toho jak se cpou všude už fakt bolí uši.

Tak si to sežeň, protože to je podle mě špatný dabing. Taky zrovna nefandím univerzálním hlasům, ale třeba R.Čtvrtlík v tomto případě je podle mě jasná volba.
HonzaXXII
Příspěvky: 1952
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od HonzaXXII »

Já taky neříkám že to musí být v každým případě supr, ale neodsuzuju to jen podle neznámých hlasů, tvůj příspěvek tak vypadal. A s nedodržováním stálých dabérů mají pěkně dlouho problémy i v Praze, př. počet hlasů Spencera a Hilla.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4084
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od Budy »

No, ve filmech s T. Hillem a B. Spencerem, kde jsou ještě mladší a filmy se dabují teď, tak dvorní dabéři jsou dodržování. Buda teďka pořád mluví Jan Schánilec a Terence Pavel Trávníček. Kdysi Pavel Trávníček nedaboval a proto nemohl být spjatým k Terencovi. A Buda kdysi dabovali asi pouze 3 lidi.
18.05.2008 – 07.05.2015
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7644
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od Sen »

bloom píše:No je naděje, že film bude předabován při uvedení v televizi...
Už se stalo, dabing Cinemaxu doplněn (možná jde dokonce o původní český dabing :-? ). Ústřední dvojice výborná, zbytek (počet hlasů, vedlejší role) již méně.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od bloom »

Sen píše:Ústřední dvojice výborná
Tomu věřím, protože jak jsem již psal u seriálu Studio 60, Jiří Dvořák mi přijde na Matthewa Perryho lepší volba než Aleš Procházka a přál bych si, aby se po Rostislavu Čtvrtlíkovi stal jeho novým spjatým dabérem.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zmatená duše / Numb

Příspěvek od bloom »

Dabing TV Barrandov:
V českém znění: David Novotný - Matthew Perry (Hudson Milbank), Jolana Smyčková - Lynn Collins (Sara Harrisonová), Filip Čáp - Kevin Pollak (Tom), Jiří Hromada - Bob Gunton (Dr. Townsend, titulky), Jana Postlerová - Helen Shaver (Audrey Milbanková), Jiří Havel - William B. Davis (Peter Milbank), Lucie Juřičková - Mary Steenburgen (Dr. Cheryl Blaineová), Jiří Schwarz - Brian George (Dr. Richmond), Jan Szymik, Marek Holý, Helena Hampalová, Anna Suchánková, Martin Janouš, Simona Prasková, Hana Baroňová, Oldřich Hajlich

Překlad: Eva Kalábová
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Lea Suchánková, Ivana Prejdová
Dialogy a režie: Marie Fronková
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Barrandov TV Studio a. s. 2009

Ne, že by oproti Cinemaxu byl dabing TV Barrandov nějak lepší, zejména Filip Čáp byl poměrně tragická volba.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“