Velká ryba / Big Fish

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od Sen »

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od Sen »

Joe Black píše:Nevíte, kdo zde dabuje Helenu Bonham Carter?
To by mne také zajímalo :-?. Jistě to nebyly Dana Černá a Petra Hanžlíková a myslím, že ani Petra Jindrová (a pochopitelně ani žádný z mužských hlasů :)). Zbývají tedy právě dvě možnosti (Julii Alexandridisovou jako dabérku dětských rolí nepočítám).
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od DAN K. »

no už je to pár let co jsem to viděl,ale mám pocit že to byla petra jindrová. barbora fišerová to urcite nebyla, ta mluvila alison lohman. jinak tohle je jeden z nejlepsich dabingu co jsem kdy slysel. poslouchat pany brabce hrusku a jancika to je velkej hlasovej koncert.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od Sen »

DAN K. píše:jinak tohle je jeden z nejlepsich dabingu co jsem kdy slysel. poslouchat pany brabce hrusku a jancika to je velkej hlasovej koncert.
Souhlasím, tento dabing se skutečně povedl. Naštěstí vznikl dříve, než ve studiu Soundwave začal řádit Jan Žáček :).
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od danpiper »

Skvělý dabing.
Jinak myslím, že HBCarter opravdu ta Jindrová dabovala.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od palg »

Opravdu je to Barbora Fišerová? rozvrhla se debata, prý je to Lucie Juřičková. Můžete to potvrdit, nebo vyvrátit?
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od Sen »

palg píše:Opravdu je to Barbora Fišerová? rozvrhla se debata, prý je to Lucie Juřičková. Můžete to potvrdit, nebo vyvrátit?
Zatím jsem tuto informaci odstranil. Snad se vyjádří Dan K., díky kterému se do úvodního příspěvku dostala.
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od DAN K. »

hodte ukazku a ja vam reknu kdo to mluvi, ja bych to musel slyset, uz si to nepamatuju, mam to jen na vhs, kterou uz nemam do ceho strcit...
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvek od Pálkman »

TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“