Pistolník / The Shooter

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Pistolník / The Shooter

Příspěvek od BobSilas »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Martin Stránský - Randy Travis (Kyle), René Slováčková - Valerie Wildman (Wendy), Jaroslav Kaňkovský - William Smith (Jerry Krants), Jiří Schwarz - Robert Donavan (Pete - starosta), Radovan Vaculík - Michael Dudikoff (Michael Atherton), Ladislav Cigánek - Eric Lawson (Paul), Milan Slepička - James Assi (Barman), Alexej Postler, Ivan Jiřík - Andrew Stevens (Jacob Finch / vypravěč), Lukáš Jurek - Matthew R. Anderson (zástupce Casey), Jitka Moučková - Libby George (Gina), Tomáš Racek - Peter Sherayko (Ed) + Neil Delama (Otis) + (hráč pokru), Rudolf Kubík, Vojtěch Hájek, Petra Jindrová, Štěpánka Drozdová, Pavla Rychlá, Zuzana Skalická, Šimon Lupínek, a další...

Producent: Petr Křivánek - FilmPark, s.r.o.
Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Michal Vašica
Vedoucí výroby: Hana Wszolková
Šéfproducent: Stanislav Wszolek
Úprava a režie: Petra Jindrová
Vyrobilo: AW studio Praha, pro DVD edici © 2010

2. DABING: Prima
V českém znění: Marek Libert - Michael Dudikoff (Michael Atherton), Kamila Špráchalová - Valerie Wildman (Wendy), Libor Bouček - Randy Travis (Kyle), Milan Slepička, Pavel Rímský, Zbyšek Horák, Zdeněk Maryška, Jitka Ježková, Zbyšek Pantůček, Bohdan Tůma, Filip Švarc a další

Překlad: Pavlína Lencsés
Zvuk: Pavel Balcar
Dialogy: Kateřina Horáčková
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Daniel Dítě
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2013
Naposledy upravil(a) BobSilas dne 20 úno 2014 20:50, celkem upraveno 8 x.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
lingros
Příspěvky: 155
Registrován: 26 led 2010 18:37
Bydliště: Praha

Re: Pistolník / The Shooter

Příspěvek od lingros »

Rok výroby bych podle data vydání (23. 11. 2010) odhadoval na 2010 :)
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pistolník / The Shooter

Příspěvek od videofil »

Měl bych veřejný dotaz. Sice mi kdysi někdo napsal, že by se dabéři měli doplňovat v pořadí, jak jsou jmenováni v titulkách ( kdysi jsem to mylně nedodržoval, teď už samozřejmě ano ), ale pokud nějaký herec ( v tomto případě Michael Dudikoff ), hraje ve filmu hlavní roli, neměl by ten dabér být uveden na prvním místě? Je totiž velký předpoklad, že jeho dabér odvedl nejvíc práce, ať je v titulcích uveden kdekoliv. Já jsem ten film zatím sice neviděl, i když ho mám koupený na DVD. Původně jsem chtěl k němu tady vytvořit profil, proto se na to ptám. Díky za odpověď.
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Pistolník / The Shooter

Příspěvek od kubik-dulik »

Film jsem neviděl, ale můj názor je takový, že záleží, kolik toho ve filmu jeho dabér (Radek Vaculík) promluvil. Pokud se na film podíváš a zjistíš, že toho promluvil víc než 4 dabéři, kteří jsou před ním. Podle mě by neměl být problém ho předřadit.
salgado
Příspěvky: 2480
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Pistolník / The Shooter

Příspěvek od salgado »

Příští týden to pojede na Primě, takže zřejmě lze čekat nový dabing.
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pistolník / The Shooter

Příspěvek od videofil »

Takže ho asi bude dabovat zase Marek Libert. Nic proti němu, nedabuje ho špatně, i když je to spíše takový neutrál. Ale chválím Primu, že se snaží zachovat stejného dabéra. Mě osobně k němu nejvíce pasují:

1. Radovan Vaculík 2. Ladislav Cigánek 3. Lukáš Hlavica


Docela dobře ho také dabovali Antonín Navrátil, Michal Dlouhý a již zmíněný Marek Libert.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“