Rozdvojená duše / Spellbound

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Carney
Příspěvky: 534
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od Carney »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jarmila Švehlová - Ingrid Bergman (Dr. Constance Petersen), Pavel Soukup - Gregory Peck (John Ballantyne), Stanislav Fišer - Michael Chekhov (Dr. Alexander Brulov), Eduard Cupák - Leo G. Carroll (Dr. Murchison), Jiří Klem - John Emery (Dr. Fleurot), Soběslav Sejk - Paul Harvey (Dr. Hanish), Dalimil Klapka - Steven Geray (Dr. Graff), Jan Schánilec - Bill Goodwin (domácí detektiv), Jiří Prager - Norman Lloyd (pan Garmes), Petr Kostka - Victor Kilian (šerif), Jiří Bruder - Wallace Ford (muž v hotelovém lobby), Miroslava Pleštilová - Rhonda Fleming (Mary Carmichael), Vladimír Brabec - Art Baker (poručík Cooley), Otakar Brousek st., Miriam Kantorková, Jan Sedliský, Richard Honzovič (titulky) a další

Překlad: Luba Pellarová, Rudolf Pellar
Dialogy: Naďa Wewiorová
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Zvuk: Vladimír Štěpánek
Hudební spolupráce: Rostislav Valčík
Asistentka režie: Eliška Burešová
Vedoucí výroby: František Seidl
Režie českého znění: Zdeněk Coufal
Připravila: Česká televize, 1993
Naposledy upravil(a) Carney dne 12 úno 2024 05:27, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od Sagres »

Brabec - Art Baker (poručík Cooley). Ještě jsem tam zaregistroval Miriam Kantorkovou
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
kit.hl
Příspěvky: 282
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od kit.hl »

Jakej daboš byl požit na tv nova ?? Má někdo info ? A že tam byl je jasná správa ! :)
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od Nanamarak »

Richard Honzovič titulky, nikoli Fišer
Jan Sedliský
stanleyyy
Příspěvky: 106
Registrován: 19 črc 2015 15:25

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od stanleyyy »

kit.hl píše: 03 úno 2014 19:27 Jakej daboš byl požit na tv nova ?? Má někdo info ? A že tam byl je jasná správa ! :)
Zrovna jsem na to narazil, šel tam dabing Čt.
Filmaniac
kit.hl
Příspěvky: 282
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od kit.hl »

stanleyyy píše: 11 led 2024 20:34
kit.hl píše: 03 úno 2014 19:27 Jakej daboš byl požit na tv nova ?? Má někdo info ? A že tam byl je jasná správa ! :)
Zrovna jsem na to narazil, šel tam dabing Čt.
JJ.Opomenul jsem to už aktualizovat... Mám v archívu.
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
stanleyyy
Příspěvky: 106
Registrován: 19 črc 2015 15:25

Re: Rozdvojená duše / Spellbound

Příspěvek od stanleyyy »

kit.hl píše: 12 led 2024 20:44
stanleyyy píše: 11 led 2024 20:34
kit.hl píše: 03 úno 2014 19:27 Jakej daboš byl požit na tv nova ?? Má někdo info ? A že tam byl je jasná správa ! :)
Zrovna jsem na to narazil, šel tam dabing Čt.
JJ.Opomenul jsem to už aktualizovat... Mám v archívu.
Jasně, ona koukám Nova převzala u těchto čb filmů těch dabingů od Čt řádově vícero.
Filmaniac
Odpovědět

Zpět na „Filmy“