Expendables: Postradatelní / The Expendables

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

jackb píše:
semir píše:Když tam Kurt Russell není, tak proč by tam musel bejt Libor Hruška?Stejně nemáš záruku, že dvojku budou dabovat ty samý dabéři.Co když nebudou mít čas nebo se to bude dabovat o prázdninách, v době dovolených?!
Tak samozřejmě hrozí, že dabéři nebudou mít čas. Co se týče Libora Hrušky vklidu ho mohli nechat mluvit Lundgrena a Soukup by řekl pár větiček za Arnolda, aby si každý nestěžoval, že tam dabuje 2 role (já osobně jsem vděčný, že je dabuje oba). Tak si myslím, že se právě pan režisér myslel dopředu.
semir píše:Když to teda plánovali takhle dopředu, tak proč neobsadili někoho pořádnýho na Mickeyho Rourka?
Tak tady počítám, že prostě Jiří Schwarz nebo Lukáš Hlavica neměli čas. A osobně doufám, že ho bude nakonec dabovat Pavel Šrom, protože ten je jedinej schopnej z těch zbývajících dabérů nadabovat ten Rourkův monolog.
Já jsem taky rád za Pavla Soukupa na Lundgrena i Arnolda, každej opravdovej fanda to musí ocenit, jinak by to nebylo ono...Jak u jednoho tak u druhýho.
Jinak mi tam zbejvá S.Austin, Randy Couture a Mickey Rourke - a k nim mi vychází už jen Pavel Šrom, jinak z těch co tam zbejvaj teda nevim...no a Garyho Danielse by moh dabovat Svatopluk Schuller.Já jsem nervózní jak sáňky v létě jak to nakonec dopadne :D
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od Papo »

Ja osobne si myslím, že pán Slepička bude dabovať toho starého pána z letištnej polície, čo sa pýta Stathama, či nie je nervózny. Inak som Stalloneov veľký fanda a sám musím uznať, že Slyovi v posledných filmoch nemám šancu bez tituliek rozumieť takmer nič. Naozaj minimum. A čo sa týka pána Rímského, tak ten dokaže Slyovi nahodiť tú správnú polohu hlasu - rovnajúcu sa takmer originálu. ;) Hmmm... keď sa tak zamyslím, že by bol teraz neaký rok 1991/1992 a tento film by dabovalo napr. Warner Home Video alebo pod., dabovalo by v ňom 8-9 hercov (všetko muží + jedna žena :) ) Pavel Soukup by si možno strihol Stallonea, Schwarzeneggera a ešte aj Lundgrena. :) A by ma vystrelo keby to miestami bol aj Voice-Over, ako to mali tieto spoločnosti v niektorých svojích skorších filmoch vo zvyku. :-:
Takže ešte raz ďakujem za pána Rímského a Soukupa (+ Pyška). :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od oberon »

Tak to už je s prominutím pošahaná absence, dva znamý herci maj někoho jinýho, i když v tom filmu oba dabujou :o a navíc se Mahdal na Rourka nehodí.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od Budy »

Ať se na mě nikdo nezlobí, že hodnotím "jen" podle obsazení, ale aby Pavel Šrom daboval dvě hlavní postavy, to je trochu moc... A nechápu, proč Zdeněk Mahdal nedabuje Robertse.
18.05.2008 – 07.05.2015
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

Tak to je teda hodně divný obsazení..A koho proboha dabuje Bohdan Tůma? A Svatopluk Schuller na Danielse i Coutura? To je taky docela pošahaný :o
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

semir píše:A koho proboha dabuje Bohdan Tůma?
Tůma dabuje ze začátku toho černocha co ho Lundgren zastřelí a asi po necelé minutě dabuje dalšího černocha, kterej se tam hádá se Stallonem
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

Já jsem samozřejmě rád za obsazení Stalloneho, Lundgrena a Willise.Statham taky ještě jde.To, že Pavel Soukup dabuje Lundgrena i Arnolda je super, jinak by to nebylo ono.Jinak nechápu Robertse a Rourka i Liho.Ale to že Bohdan Tůma dabuje černocha, kterýho zabije Lundgren a hned za minutu dalšího to už je trochu moc.To mně připadá, že jsme se vrátili do porevolučních let..Nechci předbíhat, ještě jsem to česky neviděl, ale asi zůstanu u originálu :|
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od James55 »

Bohužel toto je vina distributora North Video, který nedává do dabingů vysoké rozpočty... :roll:
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od semir »

Tak na konci filmu říká Randy Couture větu "Gunnare co tě nezabije to tě posílí brácho" hlasem Zbyška Horáka. Tak dobrej film takhle zkazit, no comment
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní / The Expendables

Příspěvek od jackb »

Poprvé jsem film zkoukl pořádně česky a ten film potřebuje nový dabing o více hlasech jako sůl, protože nejen že Randy Coutura mluví ke konci Zbyšek Horák, tak těsně před finální střílečkou ho chvilku mluví i Martin Stránský. Osobně by se mi líbilo kdyby to předabovala Nova, nejlépe v režii Gustava Bubníka (ten dělá podle mě pro Novu supr dabingy a navíc už obsadil Cigánka na Stathama a tak by ho dodržel)

Ale scéna v kostele byla nadabovaná supr
Odpovědět

Zpět na „Filmy“