Noční hra / Game Night

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Noční hra / Game Night

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Cigánek - Jason Bateman (Max), Andrea Elsnerová - Rachel McAdams (Annie), Jan Šťastný - Kyle Chandler (Brooks), Petra Tišnovská - Sharon Horgan (Sarah), Pavel Vondrák - Billy Magnussen (Ryan), Radek Hoppe - Lamorne Morris (Kevin), Antonie Talacková - Kylie Bunbury (Michelle), Jan Škvor - Jesse Plemons (Gary), Václav Rašilov - Michael C. Hall (Bulhar), Jiří Plachý - Danny Huston (Donald Anderton), Dana Pešková - Chelsea Peretti (Glenda) + Brooke Jaye Taylor (Linda), Klára Jandová - Camille Chen (Dr. Chinová) + Jessica Lee (Debbie), Zdeněk Mahdal - Zerrick Williams (Val), Svatopluk Schuller - Joshua Mikel (Colin), Libor Terš - R.F. Daley (Tats), Marek Holý - John Francis Daley (Carter) + Andrew Benator (klaun Nathan), Zbyšek Horák - Chad Lail (Bulharův kumpán + titulky), Milada Vaňkátová - Natasha Hall (Madison), Jiří Krejčí - Steve Witting (klaun), Luděk Čtvrtlík - Jeffrey Wright (agent FBI Ron Henderson), Jakub Saic, Michal Škrobánek

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2018
Naposledy upravil(a) filip dne 27 kvě 2020 07:30, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Noční hra / Game Night

Příspěvek od Rajesh »

Škoda, že se "Dextera" neujal jeho brácha.. :roll:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční hra / Game Night

Příspěvek od Pan X »

Dabing podle mě dopadl dobře. Jsem rád že bratra zastoupil Václav Rašilov, mě osobně se tato kombinace líbí. U Rachel McAdams já preferuji spíše Jitku Ježkovou nebo Annu Remkovou ale paní Elsnerová byla skvělá. Všichni podali dobré výkony, takže za mě 7/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“