Castle na zabití / Castle

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od takezo »

Však stále doufáme, že se Jitka Ježková vrátí. :!:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Zouí
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2015 22:05

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Zouí »

A ideálně by mohli zpětně předabovat 6 a 7 sérii, protože tohle vážně tak tahá uši, až to hezký není. Za tohle by se měl ten režisér, co vybral dabérku, opravdu stydět.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od fofo16 »

Zouí píše:Za tohle by se měl ten režisér, co vybral dabérku, opravdu stydět.
Ja by som až tak toho režiséra nevynil - ktovie, koľké dabérky mu to odmietli nadabovať kvôli solidarite s Jitkou Ježkovou, možno H. Ševčíková bola skutočne jediná možná voľba :-?
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Pálkman »

1. SÉRIE

Jan Šťastný také dabuje - Michael Benyaer (Oscar)
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
DaTetu
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2016 13:15

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od DaTetu »

Změna dabingu Kate Becketové je úplná katastrofa, dřív to byl pro mě občas příjemný oddychový seriál a Kate byla opravdu sex-symbol, nový dabing v podání paní Ševčíkovou změnil tento sex symbol na uječenou pavlačovou drbnu.
Vůbec jsem netušila, jak může změna hlasu změnit celý seriál. Už se nedívám
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od takezo »

Přidaná 8.série.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od Jirka007 »

tak seriál skončil tak zhodnotím dabing

jak seriál začínal Jitku Ježkovou jsem si neuměl představit, nejraději bych tam viděl Kateřinu Velebovou, a vadilo mi, když ji vyměnili za Hanu Ševčíkovou, raději měli nechat Jitku Ježkovou až do konce.

Jiří Dvořák ten na mě působil docela v pohodě a dalo se na něj zvyknout, seriál tah spolu s Pavlem Vondrou a Filipem Jančíkem, naštěstí když Pavel Vondra nemohl na jednu sérii tak další dodělal což je dobré a Kristýna Valová byla taky dobrá

kde mi změna priliš nevadila, tak to byla Lucie Štěpánková místo Terezy Chudobové a Dana Syslová místo Vlasty Peterkové

ostatní postavy, které tam měly trochu větší role byly taky v pohodě
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od fofo16 »

V 8. sérii (aspoň z toho jedného dielu, čo som videl) podľa mňa Tamalu Jones už Štěpánková nedabuje. Neviem, koho je to hlas, možno sa opäť vrátila Chudobová :-?
mikru
Příspěvky: 11
Registrován: 20 črc 2019 21:05

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od mikru »

Jirka007 píše:tak seriál skončil tak zhodnotím dabing

jak seriál začínal Jitku Ježkovou jsem si neuměl představit, nejraději bych tam viděl Kateřinu Velebovou, a vadilo mi, když ji vyměnili za Hanu Ševčíkovou, raději měli nechat Jitku Ježkovou až do konce.

Me tou zmenou Jitky Jezkove zkazili poslední tri serie. Nevim, jestli vubec serial dokoukam. I ten Dvorak tam ma jinak modulovany hlas.
czechnetwork
Příspěvky: 1
Registrován: 22 kvě 2020 19:34

Re: Castle na zabití / Castle

Příspěvek od czechnetwork »

Nedá se jinak než na 100% souhlasit. Jitka Ježková byla výborná volba (má podobný hlasový projev jako Stana Katic v originále). Oproti tomu Hana Ševčíková byla velkým přehmatem castingu (nic ve zlém, může to být chyba režie dabingu), protože to, co předváděla v šesté sérii se dá srovnávat snad se simultánním dabingem v 90. letech... při normálním rozhovoru chrochtá, zvedá hlas v momentech, kdy je dialog nevystupňovaný a její projev mi připadá podobně, jako když maminka Ricka Castla rozhazuje při "hraní" rukama. Šestou sérii jsem dokoukal do 8. dílu a pak jsem se rozhodl pro originál, protože dabing hlavní ženské postavy se jednoduše nedá poslouchat (úplně to člověku rve uši a kazí dojem z jinak velmi dobrého seriálu).
Odpovědět

Zpět na „Seriály“