Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od 1403ka »

bondicek98 píše:V povstalcích ho Tůma daboval v první sérii pak ho daboval mám pocit že Marek Libert
opravujem, Tůma ho daboval v 2. sérii povstalcov a v 3. sérii ho daboval v 3. sérii.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od jackb »

ke 4.sérii:
Pavel Novotný - Dave Fennoy (Pong Krell), Robert Hájek - Phil LaMarr (Kit Fisto), Ivo Hrbáč - Clancy Brown (Savage Opress), Oldřich Hajlich - Adam McArthur (Lee-Char), Jaroslav Vlach - Artt Butler (Ackbar), Vilém Udatný - Gary Anthony Williams (Riff Tamson), Filip Tomsa - James Arnold Taylor (Rako Hardeen), Lukáš Jurek - Stephen Stanton (Moralo Eval), Vlasta Žehrová - Anna Graves (Meena Tills), Kristýna Skružná - Rajia Baroudi (Miraj Scintel), Ladislav Cigánek - Ricardo Mamood-Vega (Atai Molec), Ondřej Havel - Jason Spisak (Lux Bonteri), Klára Kubištová - Katee Sackhoff (Bo-Katan), Luděk Čtvrtlík - Corey Burton (Roshti), Libor Terš - Dee Bradley Baker (Bossk), Helena Němcová - Clare Grant (Latts Razzi), Josef Vrána - Simon Pegg (Dengar), Pavel Vondrák - Ahmed Best (Lyonie), Pavel Vondra - Corey Burton (Rish Loo), Pavel Šrom - Nick Jameson (Darts D'Nar), Tomáš Burůvka - Ben Diskin (Krismo Sodi), Martina Šťastná - Anna Graves (Satine Kryze)

ke 5.sérii:
Ivo Hrbáč - Clancy Brown (Savage Opress), Tomáš Borůvka - Andrew Kishino (Saw Gerrera), Zuzana Novotná - Dawn-Lyen Gardner (Steela Gerrera) + Meredith Salenger (Barriss Offee), Petr Burian - Kirk Thornton (Sanjay Rash), Ladislav Županič - Barry Dennen (Ramsis Dendup), Matěj Havelka - Jeffrey Todd Fischer (Petro), Klára Nováková - Olivia Hack (Katooni), Linda Křišťálová - Georgie Kidder (Ganodi), Matěj Převrátil - Greg Cipes (Zatt), Martina Šťastná - Anna Graves (Satine Kryze), Ondřej Kavan - Stephen Stanton (Meebur Gascon), Jakub Saic - David Tennant (Huyang), Denisa Nesvačilová - Kari Wahlgren (Letta Turmond), Jan Szymik - Brian George (Ki-Adi-Mundi)

ke 6.sérii:
Petr Neskusil - Ben Diskin (AZI-3), Jiří Schwarz - Stephen Stanton (Mas Amedda), Adéla Kubačáková - Barbara Goodson (Talzin), Jiří Ployhar - James Arnold Taylor (Plo Koon), Anna Brousková - Ami Shukla (Julia), Ivo Novák - Matt Lanter (Lom Pyke), Jana Hermachová - Flo Di Re (Jocasta Nu), Petr Gelnar - Brian George (Silman), Ivo Hrbáč - Phil LaMarr (senátor Bail Organa), Milan Slepička - Corey Burton (Bec Lawise), Ludvík Král
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2304
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od klmdfkj »

7.SÉRIE
V českém znění: Zbyšek Horák - Tom Kane (vypravěč), Bohumil Švarc ml. - Matt Lanter (Anakin Skywalker), Saša Rašilov - James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi), Sára Nygrýnová - Ashley Eckstein (Ahsoka Tano)

Dále v českém znění: Jan Šťastný - Dee Bradley Baker (klonovaní vojáci), Zuzana Vejvodová - Elizabeth Rodriguez (Rafa), Michaela Dinhová - Brigitte Kali Canales (Trace), Jiří Dvořák - Sam Witwer (Maul), Klára Kubištová - Katee Sackhoff (Bo-Katan), Pavel Rímský - Terrence 'T.C.' Carson (Mace Windu), David Suchařípa - Dee Bradley Baker (Lovec), Jan Vondráček - Dee Bradley Baker (Tech), Martin Stránský - Dee Bradley Baker (Bourač), Ludvík Král - Dee Bradley Baker (Střelec), Jiří Plachý - Ian Abercrombie (Palpatine), Martin Kubačák - Dee Bradley Baker (Trench), Jitka Moučková - Catherine Taber (Padmé Amidala), Jiří Schwarz - Tom Kane (Yularen), Bohuslav Kalva - Tom Kane (Yoda), Ladislav Cigánek - Matthew Wood (Wat Tambor), Vladimír Kudla - Julian Holloway (Almec), Lucie Svobodová - Gwendoline Yeoo (Nala Se), Filip Švarc - Matthew Wood (Droidi), Jiří Hromada, Radka Krninská, Michal Gulyáš, Martin Janouš, Stanislav Lehký, Jan Škvor, Jakub Saic, Petra Tišnovská

Překlad: Pavel Klimeš
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Marek Fialka
Výsledný mix: Vladimír Chrastil, Martin Večeřa
Dialogy a režie: Štěpán Krtička
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

klmdfkj píše:Jiří Dvořák - Sam Witwer (Maul)
No to zírám! :-:
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od fabec122 »

Jiří Dvořák i Saša Rašilov jsou fajn, ale ta nekompatibilita dabingů ve světě SW je už šílená...Teď už se ani v rámci animáku nepovede, aby několik postav mělo jednoho dabéra. Je v tom už hroznej maglajz.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

Tak Sašu Rašilova jsem úplně přehlédla, holt jsem viděla Rašilov a automaticky šla očima dál. Tady tu změnu popravdě už moc neocením, Václav Rašilov se mi líbil a přece jen to tak bylo těch celých šest sérií... Za Jiřího Dvořáka jsem ale ráda, sice taky změna, ale Marek Holý se mi na Maulovi moc nelíbil. Ale teď už jsou stejně ty dabingy tak rozvrtané, že tohle je za mě opravdu minimum... S těmi klony se však budu smiřovat dlouho, docela by mě zajímalo, kdo s tímto obsazením přišel a zda se jako první dělalo TWC nebo TBB.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

Fajn, překvapení... Na Disney+ je první série s prvním dabingem, to jsem jaksi nečekala. Tím pádem je v tom najednou ještě větší zmatek.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od Darth Vader »

Já nechápu, proč nepředabují celý seriál.. Takhle je v tom obrovský zmatek. Chvíli mluví Dartha Maula Marek Holý, potom Jiří Dvořák. Obi-Wana mluví chvíli Václav Rašilov, potom zase Saša. A to je u vícero postav. Prostě předabovat to by bylo asi nejlepší řešení.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od xXx Star »

Nesouhlasím, téměř u každého seriálu se stává, že některé postavy mají více dabérů, navíc v tomto seriálu je jich asi jenom pět, to rozhodně není důvod k předabování. Navíc k 2.-5. série je to dabing z roku 2020. A hlasy Saši a Václava Rašilova jsou hodně podobné, běžný divák si té změny ani nevšimne.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od peno »

Ale v tomto případě jde o hlavní role a to je průšvih Disneye, že si to neohlídali. Obi-Wan, to ještě nějak přehlédnu, ostatně to je spíše změna k lepšímu, ale ta Ashoka se stát neměla. A pak ten Yoda. Roky se jede na pana Knopa a najednou, když si na to spojení všichni nějak zvyknou, opět Bohuslav Kalva? Já vám tedy nevím, ale když už si u Disneye toto spojení vymysleli a prosadili ho "proti všem", tak se ho už měli držet a ne ho zase po letech měnit. Ale takto to dopadá vždy, když se v průběhu seriálu mění studio i režisér. To zachrání opravdu jen kompletní předabovávka v jednom studiu a pod jedním režisérem a v tomto případě bych se za ni opravdu nezlobil.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“