Hvězdná brána / Stargate SG-1

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
Příspěvky: 235
Registrován: 12 říj 2008 20:15

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od C.I.S.I. »

10. série: Martin Zahálka - David Hewlett (Doktor Rodney McKay)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od chovanecm »

Manche píše: PS.: Nevěděl by někdo, jak se jmenovali dabéři majora Kawalskyho a poručíka Elliota?
Bratr, který obvykle pozná hlasy rychleji a lépe než já, tvrdí, že Elliota mluví Václav Rašilov. Já si tím nejsem jistý, tak prosím někoho když tak o potvrzení.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od chovanecm »

Nevím, jestli jste sledovali na Nově Hvězdnou bránu sedmou řadu dnes a včera. Ale neříkali, když se to vysílalo minule, místo Ti Yu? Tedy ano, říkali, ale jestli to bylo v těch prvních dílech. Jestli ano, tak je to skutečně dle slibu Zdeňka Štěpána opraveno.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od Geser »

Thank you
Díky Ti

Nějak to souviselo s vyzněním tohohle vtipu mám dojem
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od chovanecm »

Ano. Ten byl už v tom díle, kdy Země vstupovala do smlouvy o chráněných planetách, kdy Ti, Nirti a Cronos přišli na Zem.
Některé nové epizody z doby, kdy je vysílali nedávno, mám nahrané, tak to pak porovnám.
Uživatelský avatar
Petrod
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2008 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od Petrod »

Ano, bylo to opraveno.
Petrod
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od chovanecm »

Jo jo. Jsem za to rád, no hlavně na epizodu Grace. Dnes už Carterová nechodila s Tok'rou Jolinar, ale měla ji v sobě. Nakonec snad ten nový dabing i uznám za přijatelný pro sledování.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od Markus »

Tak v díle Orpheus půlka opravena, půlka zůstala. Hlavně mě mrzí ta část s Tealcem na ošetřovně, kde doktorka mluví o zraněném symbiontu, a že by ho dřív nechala uzdravit či co, bez ohledu na to, že už žádného symbionta nemá... Na těch opravách jsem tenkrát dělal s Petrodem, tak mě pochopitelně mrzí, že není opraveno vše, protože i tak jsme vypisovali jen to do nebe volající a dalších x blbostí jsme tam nechávali. Už jsem moc zvědav, jak dopadla Grace, kde jsme přepsali snad půlku dílu a ještě jsme sem tam něco vynechali... :lol: No řeknu to takhle, jsem moc rád, že na Atlantidě nakonec dělá pan Knop... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od chovanecm »

Na konci jedna "strana Alfa" zůstala zapomenuta, zbytek byl opraven na stanoviště.
Chtělo by to ještě opravit ty zvukové efekty - třeba včera Thor a Loki nezněli nejliběji.
Doufal jsem, že se opraví i ty podivné věty typu "Je jich moc příliš", nebo jak to tam dnes zaznělo.
A co se týče té Atlantidy. Jedna věc je V. Knop, a druhá, že možná nakonec můžeme být rádi, že to nedělala Nova. Existuje vůbec nějaký důvod jiný než ekonomický, že nemají nějakého dramaturga?

Jak asi víte, někteří fanoušci se ve spolupráci s filmcity.cz snaží, aby SG-1 vyšla u nás na DVD v češtině. Kdyby se náhodou podařilo vydat všechny sezóny, buďte připraveni urgovat příslušné lidi, aby se tam tyto "opravené" verze nedostaly. Děkuji.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdná brána / Stargate SG-1

Příspěvek od Markus »

chovanecm píše:Na konci jedna "strana Alfa" zůstala zapomenuta, zbytek byl opraven na stanoviště.
My jsme ji nezapomenuli, pan Štěpán to ignoroval, stejně jako dalších x věcí...
chovanecm píše:Chtělo by to ještě opravit ty zvukové efekty - třeba včera Thor a Loki nezněli nejliběji.
Doufal jsem, že se opraví i ty podivné věty typu "Je jich moc příliš", nebo jak to tam dnes zaznělo.
Buďme rádi, že jsme rádi. My jsme s Petrodem dostali od korektorů SG-1 jasné instrukce, že se máme zaměřovat jen na největší chyby a ty největší nesmysly. Takový díl Grace byl přeložený tak špatně, že by se ho při nejlepším měl ujmout schopný překladatel a znova ho předělat. Tomu ty opravy pomohou jen sporadicky, protože je to hrůza...
chovanecm píše:A co se týče té Atlantidy. Jedna věc je V. Knop, a druhá, že možná nakonec můžeme být rádi, že to nedělala Nova. Existuje vůbec nějaký důvod jiný než ekonomický, že nemají nějakého dramaturga?
Co jsem slyšel, tak je to opravdu "jen" ekonomický důvod. Prostě tím šetří a doplácí na to dabing a v neposlední řadě hlavně fanoušci...
chovanecm píše:Jak asi víte, někteří fanoušci se ve spolupráci s filmcity.cz snaží, aby SG-1 vyšla u nás na DVD v češtině. Kdyby se náhodou podařilo vydat všechny sezóny, buďte připraveni urgovat příslušné lidi, aby se tam tyto "opravené" verze nedostaly. Děkuji.
Tohle jsem trošku nepochopil. Neměl by jsi chtít, aby se tam ty oparvené verze právě dostaly? :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“