JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od Džejňulka »

sorry, že se vám do toho tady pletu, teď koukám, že to máte rozdělaný, já jen, že dneska toho hlavního chlápka daboval Běhůnek. Nevim, jak vám ,ale mě se teda líbí Cigánek daleko víc, přijde mi že má mužnější hlas.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od ReDabér »

Mě by zase zajímaly tyto postavy: Lawrence Culbertson (Gregory Itzin), Joe Dakey (Mark Damon Espinoza), Vince Dolan (Vincet Young), Hugh Gaston (Roger R. Cross), Holtsford (Theodore William King), Sue Ellen Newton (Allison Munn), William Shepard (Ian Ziering), Michelle Stoechler (Gabrielle Carteris), Lucas West (James Morrison).
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od Newmy »

Další tvůrci 2 série z dílu 02x05 .. Spolupracovali: Leona Nováčková, Michaela Filipová, Rostislav Landsman, Petr Kočík, Milan Messany
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
tomalakis
Příspěvky: 21
Registrován: 02 říj 2014 11:01

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od tomalakis »

Teda, sáhodlouhej seznam překladatelů, dramaturgů a režisérů tak nechápu, jak mohlo tolik let projít bez povšimnutí, že námořní důstojníky tu oslovují majore, plukovníku. Dokonce hlavního protagonistu tu titulujou kolik let podplukovníku. Asi chápu jak k tomu došlo (armáda a námořnictvo mají stejné výložky, jen hodnosti se jmenují jinak), ale stejně se divím, že fakt nikomu ze studia nedocvaklo, že když mu v originále říkají "commander" nebo "captain", že to nebude major ani plukovník.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od throwaway-account »

1. série: Ladislav Lakomý, Zdeněk Junák, Sylva Talpová, Zora Bösserlová, Jaroslav Kuneš, Přemysl Přichystal, Daniel Dítě, Jan Kolařík, Jaroslav Dufek, Tomáš Racek, Martin Sláma, Jiří Dvořák

Jména všech těchto dabérů byla přečtena Lubošem Ondráčkem v závěrečných titulcích k prvnímu dílu.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od throwaway-account »

2. série: Jiří Brož, Jiří Balcárek

podle odposlechu
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: JAG / JAG / JAG: Judge Advocate General

Příspěvek od Jack_6428 »

Na Nově to tehdy mělo premiéru tak, že 21.9.1997 běžel ve 20:00 pilotní film a následně 25.9.1997 ve 20:00 první regulérní díl.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“