Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od bloom »

Proč by to mělo být jedno, když by podle všeho měl být ještě alespoň jeden vysílací run?

Jinak z žádného vyjádření nevyplývá, že by ČT měla od NBC zákaz vysílat dabing ČST. Pouze ho obdržela spolu s licencí zdarma, což samo o sobě nevylučuje, že by dabing ČST vysílat mohla.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2951
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od Pomajz »

bloom píše:Proč by to mělo být jedno, když by podle všeho měl být ještě alespoň jeden vysílací run?
Když to někdo lupnul volně tak už to myslím jedno je a ČT původní dabing vysílat nebude, to je stejný jak Profesionálové.
RETROFILM
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od HonzaXXII »

Máš pravdu, ale jak se říká, jde o princip. ;)
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od bloom »

Pomajz píše:Když to někdo lupnul volně tak už to myslím jedno je
Nezlob se na mě, ale v tomhle s Tebou ani trochu nesouhlasím. Hrstka lidí, které to bylo umožněno, si dabing stáhla a zbytek k němu nemá mít přístup a utřít nos? :nesouhlas: I když se evidentně dochoval i v oficiálním archivu, v dobré kvalitě a nebyl právě ozřejmen žádný důvod, proč ho nevysílat?
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2951
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od Pomajz »

Je to volně a ne pro hrstku lidí a kdo chce si to najde. :) (galerka na CSFD už jede přes rok) Kdyby to Čt chtěla odvysílat už by to odvysílala a nečekala by na další run.

Nebylo by lepší energii vložit do jiných seriálů , které nejsou nikde? Jak psal Paulman třeba Matyáš Šándorf atd?
RETROFILM
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od bloom »

Na žádném úložišti tento dabing na první dobrou dostupný není . A i kdyby si ten dabing už stáhlo třeba 500 lidí, tak je to pořád málo ve srovnání s tím, kolik dalších by ho mohlo vidět v televizním vysílání a podívat se na něj oficiální cestou (včetně dalších fanoušků seriálu nebo seniorů) - ti prostě mají smůlu.
Pomajz píše: Kdyby to Čt chtěla odvysílat už by to odvysílala a nečekala by na další run.
Ano, ale zatím neuvedla žádný relevantní důvod, proč dabing ČST nevysílá. Kdyby ho uvedla, byl bych první, kdo by její stanovisko hájil.
Pomajz píše:Nebylo by lepší energii vložit do jiných seriálů , které nejsou nikde? Jak psal Paulman třeba Matyáš Šándorf atd?
Pro mě rozhodně ne, protože uvedený seriál mě (na rozdíl od Columba) vůbec nezajímá. Ale kdyby mi nebyl ukradený a ČT ho vysílala s jiným než původním dabingem, tak by mě určitě zajímalo proč. Pro mě to není o tom, že já si můžu u nějakého dabingu udělat čárku, ale abych se na něj (stejně jako ostatní) mohl podívat v běžném televizním vysílání. Když se dívám na některou z těch večerních repríz Columba, tak mě velmi mrzí, že ji nemůžu sledovat s dabingem ČST, který je je kvalitnější, a nebyl uveden žádný relevantní důvod, proč se nevysílá.
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od Dabingfanda »

Tohle je jeden z případů,kdy má ČT svůj dabing a vysílá cizí,který navíc šel xkrát na jiných stanicích.Něco je špatně.
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od chrz »

Zdravím zamrzlé fórum. S kolegou na Wikipedii jsme vyštrachali z Týdeníku Televize premiéry. Zatím s mezerami, ne vždy byl název dílu v programu uveden
https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:S ... lu_Columbo
Pokud k tomu máte nějaké poznámky, případně proč to vypadá, že při prvních vysíláních šlo jen 60 respektive 53 epizod (a zde se říká, že v 96. už bylo nadabováno 65 dílů)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od Jack_6428 »

Tady z tehdejšího programu článek o změně dabéra. Možná jsem vyhrabal nějaké nové doplňující info :)
Obrázek
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvek od chrz »

[quote="Jack_6428"]Tady z tehdejšího programu článek o změně dabéra. Možná jsem vyhrabal nějaké nové doplňující info :)

Ano, díky.
Haničinec opravdu nadaboval 15 epizod, ale pro ČST jich bylo 12, nikoliv 11.
Klapka potvrzuje nákup 60 epizod, při prvním jetí odvysílali 60, pak mi nejde na rozum, proč se tady píše, že v letech 1995-1996 bylo nadabováno 65 epizod.
Co se podařilo vyšátrat z TV programů, kde jméno dílu bylo, tak mezi těmi 60 odvysílaných v letech 1996-1997 byl určitě i díl s číslem 3 a díl s číslem 62.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“