Farma na spadnutí / Bless This Mess

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14291
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

1.SÉRIE:

V českém znění: Kateřina Peřinová - Lake Bell (Rio Levine-Young), Michal Holán - Dax Shepard (Mike Levine-Young), Bohdan Tůma - David Koechner (Beau Bowman), Petr Neskusil - JT Neal (Jacob "Cuba" Bowman), Petra Tišnovská - Lennon Parham (Kay Bowman), Dagmar Čárová - Pam Grier (Constance Terry), Jan Vlasák - Ed Begley Jr. (Rudy Longfellow)

Dále v českém znění: Bohdan Tůma - Eddie Pepitone (Larry), Jana Páleníčková - Jessica Elaina Eason (Morgan), Lisa Linke (Clara), Kristýna Skružná - Monica Padman (Danika), Martin Velda - Corey Allen Kotler (velký muž), Brendan Hunt (Frank + Titulky), Martina Kechnerová - Jen Tullock (Monique), Nancy Lenehan (Deb - 1x02), Rose Abdoo (Linda), Nina Horáková - Connie Shin (Karen), Ellen D. Williams (Dr. Rachel Kappler), Marlynne Frierson Cooley (prodavačka sýrů), Petr Gelnar - Tim Bagley (Jimmy), Jim O'Heir (Kent), Joe Nunez (Ray), Petr Neskusil - Esteban Dager (Seth), Zuzana Slavíková - Susie Essman (Donna Levine), Nancy Lenehan (Deb - 1x04, 1x05), Rita Moreno (Theresa) a další

Režie: Martin Velda
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima spol. s r.o. v roce 2020
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 27 pro 2020 11:31, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14291
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Mark LS »

Od 12.12. překvapivě na Prima Love, zatím jsem rád za Michala Holána, povedené spojení, které si MV dodržel z Famílie a za Jana Vlasáka. :-: Dost mě ale mrzí, že na Pam Grier si Prima nedodržela skvělou Martinu Menšíkovou, která se na ní v TLW dokonale hodila. :cry:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od bloom »

Mark LS píše:Dost mě ale mrzí, že na Pam Grier si Prima nedodržela skvělou Martinu Menšíkovou, která se na ní v TLW dokonale hodila. :cry:
Já to chápu, Martina Menšíková má mladý hlas na 70-letou paní.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14291
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Mark LS »

Pam Grier na svůj věk vůbec nevypadá, v tomto seriálu vypadá maximálně na 55, takže v tom by problém rozhodně nebyl, spojení s Martinou Menšíkovou fungovalo před pár lety v TLW dokonale a je velká škoda, že nebyla obsazená i sem. :(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Michaela2 »

Ve zmiňovaném seriálu Martina Menšíková byla skvělá, musím ale říct, že zde bych ji vůbec nepoznala, takže MM by mi nechyběla, ale D. Čárová se k její aktuální vizáži vůbec nehodí. :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14291
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Mark LS »

1.série dnes skončila a právě jsem jí kompletně doplnil, moc chválím Kateřinu Peřinovou a Michala Holána, kteří se na Rio a Mika hodili perfektně a vynikající byli i Jan Vlasák a Petr Neskusil. :-: Akorát je škoda, že nebyla vybrána vhodnější dabérka na Pam Grier, Dagmar Čárová se na drsnou černošskou šerifku vůbec nehodila. :( Doufám, že se Prima brzy zmůže i na 2.sérii ve které by už Pam Grier mohla dostat vhodnější dabérku a stejně tak by mohli ve 2.sérii být vybráni vhodnější dabéři na menší postavy, Martina Kechnerová na 60-leté herečce nebo Zuzana Slavíková na 90-leté herečce byly dost mimo...
kubajakub876
Příspěvky: 47
Registrován: 10 dub 2021 11:45

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od kubajakub876 »

Ve kterém dílu mluví nejvíc Kateřina Peřinová? (Vím, že tam má hlavní roli).
V. Příhodová T.Taberyová I.Korolová J.Moučková J.Mařasová K.Lojdová K.Peřinová M.Chytilová, K.Nováková, L. Vondráčková
M. Libert P.Vondra M.Holán O.Hajlich M.Holý P.Neskusil P.Tesař L.Cigánek B.Tůma I.Hrbáč M.Stránský P.Soukup J.Prager L.Hruška
Z.Štěpán
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14291
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Farma na spadnutí / Bless This Mess

Příspěvek od Mark LS »

Co je tohle za otázku? :D Vzhledem k tomu, že dabovala hlavní roli, tak v podstatě ve všech.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“