Průsmyk / Der Pass

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Průsmyk / Der Pass

Příspěvek od fabec122 »

Obrázek

Info: ČSFD | IMDB | SZ

1. SÉRIE

V českém znění: Dana Černá - Julia Jentsch (Ellie Stockerová), Libor Hruška - Nicholas Ofczarek (Gedeon Winter), Martin Preiss - Hanno Koffler (Claas Wallinger), Otakar Brousek - Lukas Miko (Sebastian Brunner), Nina Horáková - Natasha Petrovic (Milica Andovová), Aleš Procházka - Lucas Gregorowicz (Charles Turek), Lukáš Hlavica - Martin Feifel (Christian Ressler), Filip Jančík - Christopher Schärf (Jörg Hässmann), Petr Lněnička - Julian Looman (Adam Litkowski), Petr Gelnar - Matthias Hack (Ben Heller), Jan Vlasák - Ernst Stötzner (Wolfgang Stocker)

Dále v českém znění: Oldřich Hajlich - Rony Herman (Sven Rieger), Natálie Topinková - Theresa Martini (Louisa Baumgartnerová), Jitka Špiková Moučková - Sarah Rebellato (Dalia Blaniová), Michal Holán - Christian Baumann (Thomas Braun), Petr Neskusil - Matthias Ransberger (Fred), Tereza Chudobová - Katrin Filzen (Sara Körnerová), Simona Postlerová - Victoria Trauttmansdorff (Johanna Stadloberová), Martina Kechnerová - Anna Sophie Krenn (Nuria Garodová), Marek Libert - David Zimmerschied (Manus), Pavlína Kostková Dytrtová - Antonia Moretti (Joy), Jaroslav Horák - Clemens Aap Lindenberg (Califati), Luděk Čtvrtlík - Harald Schrott (Johannes Tischler), Svatopluk Schuller - Michael Fuith (Svoboda), Pavel Šrom - Ferdinand Dörfler (Vincenz Lang), Helena Virgler - Maria Bachmann (redaktorka Bartlová), Jiří Plachý - Hans Brückner (Klein), Zdeněk Hruška - Kerim Waller (Karim), Jitka Ježková - Jelena Jovanova (Ivana Andovová), Hana Talpová - Jutta Brings (matka), Jana Altmannová - Gabriela Schmoll (sousedka), Stanislava Jachnická - Ruth Wohlschlegel (makléřka), Vojtěch Hájek, Miroslav Hanuš, Zuzana Hykyšová, Tomáš Karger, Jiří Krejčí, Martin Sobotka, Milada Vaňkátová, Robin Pařík, Tobiáš Haertl, Pavel Dytrt, Anna Marie Jurková, Marianna Jurková, Marika Čecháková Šoposká, Zdeněk Maryška, Zuzana Mixová, David Voráček, Hana Czivišová, Michal Gulyáš, Roman Hajlich, Helena Hanson Dytrtová, Martin Janouš, Pavlína Jurková, Jiří Köhler

Zvuk:Zdeněk Dušek
Překlad: Petra Štajnerová
Dramaturgie: Jana Čížkovská
Asistentka režie: Hana Somolová
Vedoucí Produkce: Markéta Vyšínová
Vedoucí dramaturg: Zdeno Kubina
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobila: Česká televize 2019
Naposledy upravil(a) fabec122 dne 05 úno 2021 21:33, celkem upraveno 3 x.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Průsmyk / Der Pass

Příspěvek od fabec122 »

Při sledování prvního dílu jsem si lámal hlavu s tím, kdo že to mluví hlavní mužskou roli. Zdánlivě mi to připomínalo Libora Hruška, ale pak jsem si říkal, že to on nebude, že je to spíš někdo jako Jan Révai.
Pak mě v titulcích jméno Libora Hrušky dost překvapilo, jelikož tady opravdu není k poznání.

Tím, jak se v posledních letech v dabingu tolik nevyskytuje, tak jsem vůbec nepostřehl, jak mu zhrubnul a zestárnul hlas. :shock:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Průsmyk / Der Pass

Příspěvek od Brocc »

Já teda musím říct, že ty první věty Libora Hrušky jsem na to čučel a říkal si, že to zní jako Libor Hruška, místama jako David Vejražka. Myslím, že nedávno tady chtěl někdo Libora Hrušku obsazovat na 30 letýho Kurta Russella, tak jsem rád, že to nikoho nenapadlo. Na to už to vážně není.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“