Digimon / Digimon

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

AweryArkham
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2016 08:41

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od AweryArkham »

Ahoj. Také se hrabu v první sérii a určitě prosím opravit Piedmona, kterého nejprve daboval Zbyšek Pantůček a poté Bohdan Tůma. Luděk Čtvrtlík byl MetalSeadramon a krom jiného např. Elecmon, Vegiemon a v posl. dílech pravděpodobně Andromon (kterého však "v jeho prvním" díle nadaboval Z.Pantůček).
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Díky za opravu. Koukám, že jsem se v tom sám zamotal. Přiznám se, že jsem měl právě zafixováno, že Piedmona mluvil Tůma a pak mě překvapilo, když ho pak mluvil někdo jiný a ještě ke všemu jsem to pak popletl, takže díky za opravení a objasnění. A díky za toho MetalSeadramona, kterého se mi nějak nedařilo identifikovat, stejně jako se mi nedaří identifikovat Puppetmona. Ten hlas je mi povědomí, ale nedokážu k němu přiřadit jméno. Takže kdyby někdo dokázal pomoct, budu vděčný.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

Puppetmon mi zní jako Bohdan Tůma. A Eva Spoustová dabovala i Biyomon a její vývojovou řadu.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Biomon doplněna.
Puppetmon mi ale vůbec nezní jako Bohdan Tůma. Nicméně jsem se teď díval na něco ze South Parku a už vím, proč mi ten hlas zněl povědomě, zní skoro jako Stan, takže jsem si teď už prakticky jistý tím, že ho mluvil Radovan Vaculík.
AweryArkham
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2016 08:41

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od AweryArkham »

Puppetmon = Tůma = Eric Cartman - právě v tom South Parku používá Bohdan stejnou výšku hlasu jako u Puppetmona, čímž nám to velice zjednodušil :).

Abych zase jen neopravoval, ale i něčím přispěl:

Jiří Knot - (krom netopýrka) Apocalymon, Datamon, Otamamon, Machinedramon, Piximon, Phantomon, Cherrymon, Scorpiomon
Bohdan Tůma - Dokugumon, Digitamamon, Nanimon, Monzaemon, WaruMonzaemon, Frigimon
Luděk Čtvrtlík - Kokatorimon, Kiwimon, Deramon
Radovan Vaculík - Ogremon, Meramon, ( + nejspíše jeden z Garbagemonů, Numemonů, Gazimonů, Evilmonů a Divermonů)

Jinak s tím Piedmonem si myslel do epizody "54" a ne "45", ne? Jinak tipuju epizodu 49 (je tam pouze Piedmonův smích úplně na konci), kdy Tůma vystřídal Pantůčka. Omlouvám se, pane kolego, za otravný detailismus. Jinak jsem opravdu rád, že jsou tady i další fandové, takže jen tak dál :).
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

No, když to poslouchám znovu, tak v tom Puppetmonovi fakt slyším spíš Cartmana než Stana. Upřímně, Stana teď spíš slyším v Tentomonovi. Opraveno.
S tím Piedmonem to mělo být přesně opačně, než to bylo napsánno, tedy že do epizody 45 ho mluvil Pantůček, pak se dva díly neobjevil a v epizodě 48 už ho mluvil Tůma, nevím jak se mi to podařilo obrátit. Opraveno a díky za upozornění. A klidně buď dál rejpal, jak vidno potřebuji to, protože už na mě asi začíná lézt stařecké demence :oops: A doplněno i to ostatní od tebe, díky.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak jsem se už dostal k druhé sérii a pokud mne uši nešálí, Zbyšek Pantůček mluví Armadillomona a Radovan Vaculík Hawkmona. U Pantůčka s tím ani tak problém nemám, ale u Radovana Vaculíka si myslím, že to už paní režisérka přece jen trochu přehnala, stejně jako u Inky Šecové. Ale v této sérii bude těch podivných obsazení mnohem víc, hlavně tedy vypravěč, který, a teď se trochu omlouvám za spoiler, má v originále být starší verzí T.K., což ale u Soukupa, který navíc mluvil i Oikawu, ale byl přeobsazen na Devimonovi a Myotismonovi, jaksi nikdo nespolkne. Asi použití staršího hlasu Michala Michálka by byl už moc velký spoiler, ale říkám si, že Luděk Čtvrtlík mohl klidně jako vypravěč pokračovat, protože jemu bych to klidně spolkl, že je starší verzí Michálkova hlasu. Ale co už, po tolika letech s tím už stejně nic nenaděláme.

Jinak jsou tu stále tři velké role, které bych rád u první série doplnil a to Joe, T.K. a Gennai.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od maty93 »

Hawkmona potvrzuju, ale Armadillomon podle mě Pantůček není. Nicméně zní mi povědomě, nemohl by to být nakonec Luděk Čtvrtlík?
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Jo, jo, když to poslouchám dál, budeš mít pravdu. A mluvil i Codyho dědečka, myslím. Jinak, Joeův hlas se nezměnil, ale stále nejsem schopen identifikovat, kdo to je.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak jsem narazil na jeden zásadní problém, od epizody 10 druhé série, se mi nedaří epizody najít a ani moje VHSky nelze použít, protože moje staré video také vypovědělo službu. Proto nebudu schopen cokoliv dalšího k druhé sérii doplnit, pokud mi někdo nepomůže. Jinak se přesunu na třetí sérii, ke které díly naštěstí mám. Omlouvám se za zklamání, ale toto jde bohužel mimo mě.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“