Digimon / Digimon

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Obrázek
Info: IMDB, ČSFD, FDB

Související díla: Digimon / Digimon: The Movie

1. série: Digimon / Digimon Adventure
Nova 1.-3. díl
V českém znění: Vojtěch Kotek (Tajči Jagami), Vojtěch Rohlíček (Jamato Išida), Radek Škvor (Kóširó Izumi), Pavlína Dytrtová (Sora Takenouči), Jakub Nerger, Pavel Kříž, Anežka Pohorská (Mimi Tačikawa), Pavel Soukup (vypravěč, titulky) a další…

Překlad: Martin Tirala
Produkce: Jiří Beránek
Zvuk: Miloš Zajdl
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Pro CET21 vyrobila Česká produkční 2000 v roce 2001

Nova
V českém znění: Vojtěch Kotek (Tai Kamiya), Vojtěch Rohlíček (Matt Ishida), Pavlína Dytrtová (Sora Takenouchi), Radek Škvor (Izzy Izumi, titulky), Anežka Pohorská (Mimi Tachikawa), Jakub Nerger, Oliver Šteindler, Zbyšek Pantůček (Agumon, Piedmon (do epizody 45), Andromon (epizoda 5), další role), Radovan Vaculík (Gabumon, Tentomon, Ogremon, Meramon, další role), Inka Šecová (Gomamon, Palmon, Togemon), Rozita Erbanová (Kari), Lucie Kožinová (Gatomon), Pavel Soukup (Devimon, Myotismon, titulky), Bohdan Tůma (Ikkakumon, Zudomon, Leomon, Etemon, Wizardmon, Piuppetmon, Piedmon (od epizody 48), Dokugumon, Digitamamon, Nanimon, Monzaemon, WaruMonzaemon, Frigimon, další role), Eva Spoustová (Patamon, Angemon, Biomon, Izzyho matka, T.K.ova matka Nancy, další role), René Slováčková (Sořina matka, LadyDevimon, další role), Luděk Čtvrtlík (MetalSeadramon, Mattův otec, Izzyho otec, Andromon (od epizody 49), Kokatorimon, ShogunGekomon, Kiwimon, Deramon, vypravěč, další role) Jiří Knot (DemiDevimon, Machinedramon, Apocalymon, Datamon, Otamamon, Piximon, Phantomon, Cherrymon, Scorpiomon, další role), Michal Michálek (Joeův bratr Jim), Jana Páleníčková a další…

Üvodní píseň zpívali: Bohdan Tůma, Zbyšek Pantůček
Překlad: Magdalena Kabelková, Lenka Kožušníková, Alice Šumová, Andrea Nováková
Produkce: Jiří Beránek, Ivana Prejdová
Zvuk: Miloš Zajdl
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Pro CET21 vyrobila Česká produkční 2000 v roce 2002

2. série: Digimon II / Digimon Adventure 02
V českém znění: Jan Kalous (Davis Motomiya), Michal Michálek (T.K. Takaishi), Klára Jandová (Yolei Inoue), Rozita Erbanová (Kari Yagami), Tomáš Materna (Cody Hida), Jan Maxián (Ken Ichijouji/Digimoní císař), Eva Spoustová (Patamon, Biyommon, Shakkoumon, paní Takaishi, další role), Lucie Kožinová (Gatomon, Arukenimon), Inka Šecová (Wormmon, Gomamon, Palmon, Silphymnon, paní Ichijouji, další role), Vojtěch Kotek (Tai Yagami), Vojtěch Rohlíček (Matt Ishida), Radek Škvor (Izzy Izumi), Pavlína Dytrtová (Sora Takenouchi), Zbyšek Pantůček (Agumon, Stingmon, Paildramon, pan Ichijouji, Andromon, Starmon, Digitamamon, Ninjamon, další role), Radovan Vaculík (Hawkmon, Gabumon, Tentomon, BlackWarGreymon, další role), Bohdan Tůma (V-mon, Ikkakumon, titulky), Luděk Čtvrtlík (Armadillomon, pan Ishida, Codyho dědeček, Wizardmon, další role), Pavel Soukup (vypravěč, Yukio Oikawa, Azulongmon), Anežka Pohorská (Mimi Tachikawa), Libor Terš (Mummymon), Jana Páleníčková (Jun Motomiya). Jiří Knot (Revolmon, ShogunGekomon, další role) a další…

Překlad: Martin Tirala
Zvuk: Miloš Zajdl
Produkce: Ivana Prejdová, Jiří Beránek
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Pro CET21 vyrobila Česká produkční 2000 v roce 2003

3. série: Digimon Trenéři / Digimon Tamers
V českém znění: Radek Škvor/Vojtěch Kotek (Takato Matsuki), Martin Sobotka/Václav Knop/??? (Guilmon), Jan Maxián/Petr Neskusil (Henry Wong), Lucie Svobodová (Terriermon), René Slováčková/Jitka Moučková (Rika Nonaka), Lucie Kožinová/Irena Hrubá (Renamon), Vojtěch Hájek (Kazu Shioda), Michal Michálek (Kenta Kitagawa), Jana Páleníčková/Rozita Erbanová (Jen Katou/Jeri Katou), Rozita Erbanová (Suzie Wong), Jana Páleníčková (Calumon), Martin Sobotka/Filip Švarc (Yamaki), Filip Švarc/Martin Sobotka (Impmon, Beelzemon)), Lucie Svobodová (vypravěčka) a další

Překlad: Michaela Šimonková, Petr Pauš
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Ondřej Černý, Jana Trefná
Režie: Lucie Svobodová, Václav Knop
Vyrobila společnost SDI Sun Studio v roce 2008

4. série: Digimon Hranice / Digimon Frontier
V českém znění: Jan Maxián (Takuya Kanbara), Vojtěch Hájek (Kouji Minamoto, Radek Škvor (Tommy Himi), René Slováčková (Zoe Orimonto, Michal Michálek (J.P. Shibayama), Zdeněk Hruška (Bokomon), Jana Páleníčková (Ranamon) Jiří Hromada (vypravěč) a další

Vyrobila společnost SDI Sun Studio v roce 2008

Třetí a čtvrtou sérii doplním komplet, zatím alespoň těch pár dabérů, kterými jsem si z hlavy jist.
Se třetí sérií je problém, protože během 51 dílů snad s výjimkou vypravěčky neexistovala postava, která by měla jen jednoho dabéra. To mi bohužel trochu komplikuje situaci.
Naposledy upravil(a) Petr Novak dne 10 úno 2018 23:17, celkem upraveno 54 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Joe Black »

2. série: Lucie Kožinová (Gatomon), Inka Šecová (matka T.K., Wormmon), Tomáš Materna (Cody Hida).
(možná budu tento příspěvek průběžně aktualizovat)
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Děkuji, doplněno a navíc přidán Vojta Rohlíček alias Matt, který mi původně u 2. série nějak vypadl.
Pokud se nemýlím, měla Gatomon v 1. sérii stejnou dabérku. Mám pravdu?

Každopádně bych teď ocenil jakoukoliv pomoc s 3. a 4. sérii. Bohužel jsem si zde asi ukousl větší sousto, než na jaké stačím :oops:
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od RobinKyber »

1. série - TV dabing

Radovan Vaculík (Gabumon, Tentomon)
Inka Šecová (Gomamon)

Z 3. a 4. série nic nevím, ale aspoň tohle se snad hodí :)
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Určitě ano, děkuji, doplněno. A dovolil jsem si je přidat i do 2. série, protože jsem si jistý, že tam měli Gabumon, Tentomon i Gomamon stejné dabéry.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Togemon? Možné to je, ale nevím. Asi začnu hledat staré VHSky s Digimony z Novy. Zatím to nechám otevřené a uvidíme, jestli to někdo jiný potvrdí případně vyvrátí.

Jinak jsem doplnil Oikawu, kterého také mluvil Soukup a způsobilo to jistá nedorozumění na konci 2. série.
krpik
Příspěvky: 33
Registrován: 03 srp 2010 15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od krpik »

nedavolal Bohdan Tuma toho čaroděje Wizardmona?? a newite kdo daboval toho maleho modreho netopira nebo co to bylo co měl tu lebku na čele ??
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Ten malý modrý netopýr je DemiDevimon a přiznám se, že by mě taky zajímalo, kdo ho mluvil.
Pokud jde o Wizardmona, tak tam si nejsem jistý, ale myslím že by to mohl být Bohdan Tůma.
krpik
Příspěvky: 33
Registrován: 03 srp 2010 15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od krpik »

Toho DemiDevimona daboval Jiří Knot. Pelmon dabovala Inka Ševcová. Otec Matta dabuje Luďek Čtvrtlík.A tu sestru od Davise dabuje myslim Jana Paleničková.Nefertimon pry dabuje Radka Stupková.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Digimon / Digimon

Příspěvek od Petr Novak »

Tak se to tu snažím dát konečně do kupy a pustil jsem se do těch Digimonů od začáku. Zatím jsem zhruba u 35. části první série a snažím se přidávat dabéry, jak to sleduji a slyším, ale určitě jsem na něco zapomněl, tak kdyby někdo dokázal cokoliv doplnit, budu učitě vděčný. Ale prosím ne drobnosti typu že René Slováčková namluvila hlášení v metru ve 30. díle první série :lol:
Hlavně bych potřeboval identifikovat T.K.ova dabéra v 1. sérii, protože ten hlas prostě nepoznávám.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“