Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od filip »

Už vysílají i zbytek 6.série.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od tomas.prochazka »

Musím smeknout nad nápadem obsadit na otce Johna - otce Jakuba Saice. :-:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od filip »

7.SÉRIE
V českém znění: Lukáš Hlavica - Lennie James (Morgan Jones), Filip Švarc - Colman Domingo (Victor Strand)

Dále v českém znění: Kateřina Lojdová - Karen David (Grace) + Jessica Perrin (Sabrina), Jan Škvor - Omid Abtahi (Howard), Petra Hobzová - Jenna Elfman (June Dorieová), Miroslav Saic - Keith Carradine (John Dorie Sr.), Václav Rašilov - Colby Hollman (Wes), Zdeněk Maryška - Rubén Blades (Daniel Salazar), Miriam Chytilová - Maggie Grace (Althea), Jitka Jirsová - Alycia Debnam-Carey (Alicia), Adéla Kubačáková - Mo Collins (Sarah), Kateřina Petrová - Danay Garcia (Luciana Galvezová) + Julia Barnett (Kim), Martina Kechnerová - Christine Evangelista (Sherry), Roman Hájek - Austin Amelio (Dwight), Zuzana Skalická - Aisha Tyler (Mickey), Radek Škvor - Gus Halper (Will), Jiří Ployhar - Derek Richardson (Fred) + Aaron Spivey-Sorrells (Kevin), Šárka Vondrová - Maren Lord (Bea), Zbyšek Horák - Demetrius Grosse (Josiah LaRoux), Klára Nováková - Brittany Bradford (Cindy) + Alexa Nisenson (Charlie) + Ella McCain (Briga), Josef Pejchal - Jacob Kyle Young (Sage - 1.část) + Spenser Granese (Arnold), Martin Zahálka - Alex Skuby (Eli), Kristina Jelínková - Sydney Lemmon (Isabelle), Jiří Krejčí - Daryl Mitchell (Wendell), Jan Battěk - Alex Kingi (Acolyte), Miroslav Hanuš - Warren Snipe (Paul), Daniel Krejčík - Ashton Arbab (Ali), Jiří Köhler - Matthew Ramirez (Garcia) + Jacob Kyle Young (Sage - 2.část), Hana Kusnjerová - Candice Michele Barley (Maya) + Lyndon Smith (Ava), Ladislav Županič - Peter Jacobson (Rabbi) + Carl Palmer (Wilt), Karolína Křišťálová - Anniston Almond (maskovaná dívka), Hana Ševčíková - Kim Dickens (Madison Clarkeová)

Překlad: ?
Zvuk: Michael Drobný
Dialogy a režie: Tomáš Tintěra
Pro AMC vyrobilo VSI ve studiu DW Agentura - 2021 / 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od bernyz »

Začala druhá půlka sedmé série. Stejní dabéři a v epizodní roli nejspíš Miloš Vávra. Tenhle dabing je oproti ostatním, které vznikaly pro AMC, opravdu dobrý.
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od tomas.prochazka »

Jeden z mála seriálů, kde čeští dabéři dabují i části v cizí řeči. Zvláštní, ale dobré.
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od Hoko99 »

Už na AMC běží 8. série, klasicky rovnou dabovaná současně s premiérou 👍🏿.
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od Terrano »

Dnes jsem koukal na YouTube a když mi tam skočily reklamy, jednou z nich byla upoutávka na "The Walking Dead: The One Who Live" s dabingem.

https://youtu.be/PJuCRNJU25E?si=L0clF5GwfSrSLE23

Pouze dva hlasy - Rick a Michonne. Michonne vypadá na stejnou dabérku jako v původním seriálu. Rick mi zní jako ten z prvního dílu čtvrté řady Fear The Walking Dead, ale jistý si tím teď nejsem.
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
fabec122
Příspěvky: 1569
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od fabec122 »

Podle mě je to spíš Filip Jančík. Což by třeba mohlo znamenat, že by to mohl režírovat a akorát nesehnali FB na těch pár vět do upoutávky. Ale u dabingu AMC si moc iluzí nedělám, tam bych jeho sehnání považoval za senzaci.
Oproti těm dalším dvěma odnožím tenhle navazující seriál poběží v klasické lineární AMC (první díl už dnes v noci), podobně jako Počátek konce.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od Michaela2 »

Taky mi to zní jako Filip, škoda, že se na M. už nikdy nevrátila Zuzana Hykyšová.
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvek od Hoko99 »

Tak Filip Jančík i v seriálu 😐. Asi si spletli Filipy 😅. Kromě toho mi ten zvuk zněl fakt špatně, jako s ozvěnou. Snad to jednou někdo koupí a předělá...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“