American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Dostala se ke mně informace, že skvělá Vlaďka Včelná původně měla být obsazena na svou spjatou Alison Pill, ale V. Hájek si spletl herečky a proto AP nakonec dabuje Anna Brousková a Vlaďka Včelná 20-letou ( :? ) Billie Lourd, na Alison Pill se Vlaďka Včelná hodí opravdu o dost víc než Anna Brousková, takže tohle vážně dost zamrzí. :( Dost mě taky mrzí, že na Leslie Grossman nebyla dokonale padnoucí Kateřina Seidlová ani oslovená, ale pořád doufám, že vyjde aspoň v 8.sérii na Connie Britton, v 8.sérii celkově se vrátí obrovské množství postav, takže by mě potěšilo, kdyby se režie po letech znovu ujal Vladimír Žďánský, což by bylo nejlepší. :idea:
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od danosan1 »

Je to škoda, že se K. Seidlová nevrátila na svoji spjatou herečku. Jsi si jistý, že nebyla ani oslovena? Jinak určitě souhlasím s tím, aby se na režii 8. série vrátil V. Žďánský, za něj byl dabing AHS nejlepší!
Naposledy upravil(a) danosan1 dne 22 črc 2020 17:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

danosan1 píše:
Jsi si jistý, že nebyla ani oslovena na Connie Britton?
Connie Britton v 7.sérii nehraje, vrátí se až v 8.sérii, konkrétně jen v dílu 8x06, psal jsem o tom, že nebyla ani oslovena na svou také spjatou Leslie Grossman a ano, je to potvrzená informace.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 22 črc 2020 17:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9275
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od filip »

Spjatá je přeci i Zenáhlíková ne? Obě mají po jednom seriálu. Naopak mi to přijde v pořádku, vždyť paní Seidlová už v seriálu má svou herečku (Britton). Co kdyby se obě herečky pak sešly v nějaké další sérii?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

filip píše:
Spjatá je přeci i Zenáhlíková ne? Obě mají po jednom seriálu.
To sice mají, ale Kateřina Seidlová LG fantasticky nadabovala v 66 dílech povedeného sitcomu Co mám na tobě ráda a Jana Zenáhlíková jen v 1 dílu sitcomu Melissa a Joey, tak co je asi větší spjatost? Navíc, jak už tady bylo i psáno, Connie Britton se vrátí jen v dílu 8x06 a v tom naopak nehraje Leslie Grossman, takže mohla být obsazena klidně i na ní už od 7.série. :(
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

7.série veleúspěšného AHS právě skončila a já moc chválím hlavně Radku Přibyslavskou, Vojtu Rohlíčka a taky skvělou Zuzanu Hykyšovou, kteří byli po celou sérii opravdu vynikající, je jen velká škoda, že perfektní Vlaďka Včelná nebyla obsazená na svou AP, což původně měla být, Anna Brousková sice nezněla špatně, ale i tak to zamrzí, určitě si taky neodpustím výtku na nečekanou změnu dabéra u Billyho Eichnera, Václav Rašilov byl velmi dobrou volbu, tak opravdu nechápu, proč to v dílu 7x10 byl nepadnoucí Ludvík Král, ještě navíc, když VR v dílu normálně daboval, ale jinou postavu. :? :( Každopádně doufám, že se Prima někdy zmůže i na 8.sérii ve které se vrátí obrovské množství postav, proto by bylo vhodné, kdyby se režie po letech znovu ujal Vladimír Žďánský, odložím si tady pro 8.sérii pár návrhů:

Adéla Pristášová - Gabourey Sidibe (Queenie)
Aleš Procházka - Dylan McDermott (Ben Harmon)
Antonie Talacková - Lily Rabe (Misty Day)
Dana Syslová - Harriet Sansom Harris (Madelyn)
David Suchařípa - Mark Ivanir (Nikolaj Alexandrovič)
Eliška Balzerová - Jessica Lange (Constance Langdon)
Eliška Nezvalová - Jamie Brewer (Nan)
Hana Kusnjerová - Emma Roberts (Madison Montgomery)
Jiří Schwarz - Carlo Rota (Anton LaVey)
Kamila Špráchalová - Dina Meyer (Nora Campbell)
Kateřina Seidlová - Connie Britton (Vivien Harmon)
Marcela Nohýnková - Frances Conroy (Myrtle Snow / Moira O'Hara)
Marika Šoposká - Taissa Farmiga (Zoe Benson / Violet Harmon)
Martin Písařík - Cody Fern (Michael Langdon)
Martina Hudečková - Sandra Bernhard (Hannah)
Naďa Konvalinková - Kathy Bates (Miriam Mead / madam Delphine LaLaurie)
Václav Rašilov - Billy Eichner (Brock / Mutt Nutter)
Valérie Zawadská - Joan Collins (Evie Gallant / Bubbles McGee)
Zuzana Hykyšová - Adina Porter (Dinah Stevens)
Zuzana Slavíková - Angela Bassett (Marie Laveau)
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od danosan1 »

Nemyslím si, že je úplně reálné, aby Joan Collins dabovala Valerie ... bylo by to super, ale spíš to nevyjde.
Jinak v posledním dílu Cultu mě velmi naštvalo, že René Slováčková v jedné scéně dabuje jednu postavu, a v hned následující úplně někoho jiného. Asi v tom neměli moc pořádek, viz třeba ten Ludvík Král na Eichnera.
Ale abych jen nekritizoval, obsazení bylo velice dobré a výkony perfektní! Zvlášť Radka Přibyslavská, Vojtěch Rohlíček, Zuzana Hykyšová a z vedlejších postav třeba Terezie Taberyová na Valerii. Co se týče Allison Pill, tak mi na ní Anna Remková velice sedla, Vlaďku si na ni nějak neumím představit. Určitě by si zasloužila místo v žebříčku. A na Billie Lourd se právě ta Vlaďka hodila, nikdo vhodnější by mě nenapadl. Co se týče osmé série, bylo by skvělé, kdyby se režie ujal Vladimír Žďanský, případně Filip Jančík, nebo třeba Radka Přibyslavská - celý seriál zná, dělala dialogy, takže by všechny spjaté dabéry zachovala. A přál bych si, aby dál dabovala Sarah, protože její hlas mi k ní neskutečně sedne, mnohem víc, než hlas Dany Černé. Snad si ji nadabuje i v novém seriálu Ratched.
Tolik k hodnocení.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

danosan1 píše:
Nemyslím si, že je úplně reálné, aby Joan Collins dabovala Valerie ... bylo by to super, ale spíš to nevyjde.
A proč by to mělo být nereálné? Valérie Zawadská dabovala Joan Collins naposledy loni v seriálu Hawaii 5-0 a stále je to skvělé spojení, takže když jí Prima dodržela tam, tak by jí určitě mohla dodržet i v AHS.
YorkP
Příspěvky: 11
Registrován: 06 úno 2018 08:49

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od YorkP »

Zdravím,
nějaké info ohledně dalších sérií na Primě? Jelikož jsou premiérové díly standartně o prázdninách, tak už se bychom mohli dozvědět, zda Prima něco plánuje nebo ne…
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Bohužel to vypadá, že letos se Prima na 8.sérii legendárního AHS nezmohla. :( Letní "novinky" na Prima Cool jsou totiž jen repríza seriálu Lovci prokletých pokladů a 2.série Narcos: Mexiko. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“