Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvekod lichometnik » 06 zář 2019 10:15

Pan Bouchner není u 30. řady zapsán. Já jí ještě neviděl celou, takže se to těm pár pokrytcům povedlo a Apu už v seriálu nebude? :(
lichometnik

Příspěvekod eroXman » 06 zář 2019 11:24

Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

Příspěvekod mirajenik » 22 zář 2019 12:11

Mně by se k Líze docela hodila Daniela Bartáková, myslíte že ji taky zvážili jako volbu?
mirajenik

Příspěvekod eroXman » 22 zář 2019 12:50

V jejím podáním by mi připomínala Butterse ze South Parku :? Jsem rád, že ji dabuje Ivana Korolová, mě se její Líza líbí a neměnil bych to :D
Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

Příspěvekod HonzaXXII » 26 říj 2019 12:10

Teď koukám na program, a bohužel Prima evidentně taky podlehla diktátu politické korektnosti. Díl Šílený Homer nikde. Místo aby ukázali, že narozdíl od Američanů mají koule, tak jim lezou do zadku, a jen kvůli tomu, že nějakej hajzl bez jedinýho důkazu obviní Jacksona (kterej se už nemůže bránit), tak ho típnou. Tahle doba je opravdu větší a větší svinstvo.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod KOMZA » 26 říj 2019 12:23

A nemůže to být třeba vyloženě nařízení shora? Když James L. Brooks těch pár měsíců zpátky oznámil, že díl stahují, nebude se vysílat (ani streamovat) a neobjeví se na žádných budoucích DVD, nemůže se to tedy týkat i celkového mezinárodního vysílání? Ale jinak tedy zajímavý poznatek, já bych to teď už ani nezaznamenala...
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod HonzaXXII » 26 říj 2019 12:35

Je otázka, jestli vůbec ví, že nějaká Česká republika existuje, natož jestli tam ten či onen díl vysíláme. Podle mě kdyby se na Primě zachovali chlapsky a ten díl odvysílali, tak by se vůbec nic nestalo.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod Jack_6428 » 26 říj 2019 15:02

Tak lze se jich zeptat, že jo - email, facebook, twitter. Každopádně za mě celkově je to nešikovné, ne-li rovnou špatné. Díky za připomenutí.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Janek3b » 27 říj 2019 15:22

Díl byl pravděpodobně vynechán i při minulé repríze, neviděl jsem sám, ale nebyl uveden v televizním programu (respektive po konci druhé řady byl v programu uveden ne prví, ale až druhý díl třetí řady), myslím, že vlastník autorských práv Primě na tento díl neprodal autorská práva, Jacksonovy písně u nás totiž normálně běží v rozhlase i televizi.
Janek3b

Příspěvekod Dabingfanda » 13 pro 2019 18:31

mirajenik píše:Mně by se k Líze docela hodila Daniela Bartáková, myslíte že ji taky zvážili jako volbu?

To by mě taky zajímalo koho pan režisér Štěpán zvažoval jako případnou novou dabérku Lízy. Neví o tom někdo něco?
Dabingfanda

PředchozíDalší

Zpět na Seriály