Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od eroXman »

Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od mirajenik »

Mně by se k Líze docela hodila Daniela Bartáková, myslíte že ji taky zvážili jako volbu?
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od eroXman »

V jejím podáním by mi připomínala Butterse ze South Parku :? Jsem rád, že ji dabuje Ivana Korolová, mě se její Líza líbí a neměnil bych to :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od HonzaXXII »

Teď koukám na program, a bohužel Prima evidentně taky podlehla diktátu politické korektnosti. Díl Šílený Homer nikde. Místo aby ukázali, že narozdíl od Američanů mají koule, tak jim lezou do zadku, a jen kvůli tomu, že nějakej hajzl bez jedinýho důkazu obviní Jacksona (kterej se už nemůže bránit), tak ho típnou. Tahle doba je opravdu větší a větší svinstvo.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od KOMZA »

A nemůže to být třeba vyloženě nařízení shora? Když James L. Brooks těch pár měsíců zpátky oznámil, že díl stahují, nebude se vysílat (ani streamovat) a neobjeví se na žádných budoucích DVD, nemůže se to tedy týkat i celkového mezinárodního vysílání? Ale jinak tedy zajímavý poznatek, já bych to teď už ani nezaznamenala...
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od HonzaXXII »

Je otázka, jestli vůbec ví, že nějaká Česká republika existuje, natož jestli tam ten či onen díl vysíláme. Podle mě kdyby se na Primě zachovali chlapsky a ten díl odvysílali, tak by se vůbec nic nestalo.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak lze se jich zeptat, že jo - email, facebook, twitter. Každopádně za mě celkově je to nešikovné, ne-li rovnou špatné. Díky za připomenutí.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Janek3b »

Díl byl pravděpodobně vynechán i při minulé repríze, neviděl jsem sám, ale nebyl uveden v televizním programu (respektive po konci druhé řady byl v programu uveden ne prví, ale až druhý díl třetí řady), myslím, že vlastník autorských práv Primě na tento díl neprodal autorská práva, Jacksonovy písně u nás totiž normálně běží v rozhlase i televizi.
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Dabingfanda »

mirajenik píše:Mně by se k Líze docela hodila Daniela Bartáková, myslíte že ji taky zvážili jako volbu?
To by mě taky zajímalo koho pan režisér Štěpán zvažoval jako případnou novou dabérku Lízy. Neví o tom někdo něco?
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od eroXman »

Nebyla to paní Štáchová, která si vybrala Ivanu Korolovu jako náhradu?
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Seriály“