Akta X / The X Files

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od chrz »

Newmy píše:Díly 06x04, 06x05, titulky z Primy:
Díl 06x22:
Paráda, tak ale teď ses předvedl jako schopný zjišťovatel :) a hned bude otázka na mytologický dvojdíl 6x11 a 6x12.
A taky 5x20 a 6x01 kvůli zjištění roku výroby, teď víme jen 5.-6. v letech 1999-2000.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od DAN K. »

Nerad vám kazím radost, ale když si přečtete ty původní informace, tak tam není ani slovo o dabingu nových dílů nebo o tom, že by se to mělo vysílat v nejbližích měsících.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6980
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Michaela2 »

Tomasak píše:Mají strach jaká bude divácká odezva na dabing i přesto, že teď hlásí původní sestavu.
bože, to jsou zase kecy, zrovna Prima si ten dabing celkem hlídá, a kor u takového kultu, jakým Akta X jsou,( i kyž já to nikdy neviděla), si dají záležet ...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Jack_6428 »

Ono se spíš čeká na správné načasování, až se v programu uvolní místo a taky na představení jarního schématu. 6 dílů se nadabuje hned a je dost možné, že už i hotové jsou a leží "v šuplíku" ;) Možná oproti zbytku světa trochu později, ale mně to až tak nevadí. I když je tohle spíš iniciativa Foxu, mohlo to být horší. Až budu datum vědět, napíšu.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od mrx.friend »

Vypadá to, že FOX to prodal do světa tak, aby to i v ostatních zemích bylo odvysíláno co nejdříve, proto pointa mýho posledního příspěvku měla bejt spíš o tom, že jsem se divil, kde v tomhle směru drhne naše vysílání. Na začátku tejdne jsem se Primy ptal, jestli už se ví přesné datum, kdy hodlají pokračování na Coolu nasadit a odepsali následující:
„Dobrý den, je nám líto, zatím takové informace nemáme.
Navíc – pokud není ještě odvysílán ani 1. díl v premiéře v zemi produkce – kteréhokoliv seriálu – a není ani celá řada produkčně hotova a v zemi produkce odvysílána – těžko odhadovat, kdy – v případě nákupu vysílacích práv – budou dodány vysílací materiály. Dále pak je třeba počítat s určitým časovým prostorem pro zpracování k vysílání.
Děkujeme za porozumění a pochopení.
Zdravíme a přejeme hezký den.“
Odpověď mi ale přijde příliš robotická (ve smyslu automatická). Je hezký, že paní na mě přišla s těmahle poučkama, ale já pořád tak nějak mam za to, že Akta X jsou tentokrát výjimkou a mají jít de facto v premiéře celosvětově.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak dávají teď jiné nové seriály, viď... Poslední loď (Last Ship) + Legenda (Legends)... Ale souhlasím, trochu, že by to chtělo sáhnout i po něčem exotičtějším anebo ještě novějším. Zatím nové informace nemám. Snad začátek března. Jo, na AXN začali teď investovat a dávat několik novinek. Ale taky po jaký době...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od chrz »

Tohle s dabingem nesouvisí ale měl bych tady dotaz na opravdové pamětníky a ti se tu jistě koncentrují (možná se zeptám i na kultxu). Na Wikipedii dáváme dohromady seznam českých televizních premiér Akt X (ať víme víc než jen asi 3. opakování - premiéru na Primě; pro někoho velmi podružné téma, ale co už ;)). Jde to dobře, z TV programu se doplní ještě nejistoty u 5. a 6. série, jinak je to hotovo.
U 2./3. série se z programu vyčetlo toto
II (25) Anasazi 26. června 1997
II (26) "závěr 2. řady seriálu" 3. července 1997
III (1) Požehnaná cesta 10. července 1997

Já bych rád dokázal, a věřím, že si to pamatuju dobře, že ve skutečnosti šel trojdíl bez přerušení, a že měsíc dopředu připravovaný TV program z týdeníku neplatí, a bylo to takhle:
II (25) speciál Tajemství Akt X 26. června 1997
II (26) Anasazi 3. července 1997
III (1) Požehnaná cesta 10. července 1997
Naposledy upravil(a) chrz dne 21 úno 2016 17:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Jack_6428 »

To je neskutečný. 10. řada bude na Coolu fakt až koncem března/začátkem dubna. Ten, kdo má na starosti program, musí bejt vážně trochu cáklej. Místo toho, aby dali krátce po USA novou řadu, tak tam nacpou dva jiný nový seroše (Legendu/Loď), který klidně mohly pár tejdnů počkat. Anebo přerušit/přesunout jiný pořady. Ale jelikož Primě jde především o dukáty, strategicky počká s oznámením tak, aby mohla dopředu nabalit co nejvíc inzerentů a vydělala na reklamách během dílů balík. Takže až to vypukne bude sice propagace od vidím do nevidím, možná i v MHD, ale oproti US premiéře opožděně jak hrom a s rekordním množstvím reklam. Jsem hodně zvědav na sledovanost. Velcí fanoušci už mají dokoukáno a zvědavej zbytek podle mě s každým dnem po X-leté absenci (see what I did there?) ztrácí zájem. Primu může zachránit snad jen to, že dabing bude perfektní. Ale naprosto perfektní. A že to koupila v HD. Jinak to může zabalit komplet. Tohle není nějaká rádobá cooking show proboha. Jeez. A jo, program se plánuje měsíc až tři předem, ale to to u nich nezaznamenali, že Akta X jsou zpět? Zrovna oni, které může FOX považovat za svůj český domov? Pokud ne, tak double jeez a ten člověk by měl letět. Byl toho měsíce plnej internet a o revivalu si šuškali i v Kongu. Tohle je fakt awkwardly podělanej launch.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od HonzaXXII »

Klídek. Nalevo rakety, napravo rakety, tak proč šílet kvůli takový prkotině? V roce 1995 měly u nás Akta X premiéru skoro dva roky po USA, a to byly ještě jedny z nejšťastnějších. Tehdy bylo naprosto normální (nejspíš i jinde v Evropě), že seriály z USA (nebo i VB) šly 3 až 4 roky po světové premiéře. A dneska to děcka nevydržíte pár měsíců?
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od chrz »

9. série měla televizní premiéru po 11 letech od americké (a DVDčkovou po 6 letech), takže rozhodně je to zlepšení ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“