Krok za krokem / Step By Step

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Krok za krokem / Step By Step

Příspěvekod Michaela2 » 10 črc 2013 01:31

Tiffani-Amber Thiessen nevede na ní odkaz ;) a skutečně ji dabovala Hrachovcová ? já mám v profilu Šumanovou :-? no ale tehdy 12 letá Klára na 18 letou Tif je zřejmě ptákovina :?
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, M.Hudečková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod ReDabér » 10 črc 2013 12:43

Tu K. Šumanovou jsem doplňoval já. Ověřil jsem si, že Šumanová v seriálu skutečně dabuje. Opravdu to byla ta Hrachovcová? Tiffany možná bylo osmnáct, ale hraje jednu ze spolužaček Dany na střední, nemyslím si, že by Klářin hlas byl tak úplně mimo.
ReDabér
Globální moderátor

Příspěvekod Michaela2 » 10 črc 2013 13:35

tak já jsem to brala z té pozice, že v dabingu převládá trend, kdy teenageři jsou dabováni dabéry o 10 let staršími, nikoli vrstevníky, natož pak mladšími.... na díl jsem koukla a je to skutečně Hrachovcová, ale v 90. letech měla hlas podobný Šumanové
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, M.Hudečková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod ReDabér » 10 črc 2013 14:02

Tak to jo. Když si ji v hlavě přehraji, tak skutečně si jsou velmi podobné ;)
ReDabér
Globální moderátor

Příspěvekod Stanley Roe » 11 zář 2013 14:53

Nevím, jestli se to tady u těch dalších sérií rozvádí, v devátém díle páté série Tereza Duchková - Julie Benz (Tawny). Aha ono je to uvedeno v profilu Julie Benz, tak jako bych nic nenapsal. :-)
Stanley Roe

Příspěvekod cenda » 01 kvě 2014 21:05

V díle Nenadálé bohatství dabovala Shirley Zuzana Fišárková
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
cenda

Příspěvekod ocypuc » 31 črc 2020 23:20

Tento týden jsem si po obědě pustil pár dílů, co dávají na Nově a zarazilo mě, že před záverečnou scénou nejsou hlášky dabérů typu: "ještě neodcházejte" a tak, které v každém díle hlásil někdo jiný z těch, co tam dabují. Třeba u dnešního dílu jsem si našel rip z Primy a tam to bylo, stejně tak, když jsem si našel jiný, taky to tam bylo řečeno. By mě zajímalo, proč to na Nově nezachovali, když by to mělo být v tom přímo nadabované... :-?
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod Džejňulka » 01 srp 2020 19:55

To je divný, napadá mě, že jak je dnes v módě uříznout závěrečné titulky, tak to možná tak braly a šmikly to :D.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Džejňulka

Příspěvekod Manche » 01 srp 2020 20:46

Ta závěrečné scény s titulky po předělech ale jsou v epizodě dál, ne? Takže v tom to asi nebude...

Mimochodem, tenhle seriál je dobrým příkladem toho, jak se dětským dabérům mění hlas rychle. Vít Ondračka z 1-3. řady na Markovi se později vrátil v té závěrečné, ale osobně bych ho nepoznal, zněl úplně jinak... Přitom rozmezí dabingů bylo jen 4 roky.
Manche

Předchozí

Zpět na Seriály