Kassandra / Kassandra

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od Krikri »

Mark LS: je vidět, že spíš ty jsi nepochopil mě. Já na ty telenovely čumím jedině a pouze z důvodu šílené nudy, neboť se mi už dva roky nepodařilo sehnat nic z toho, co by mě skutečně bavilo a co bych nemusel brát jako chabou náhražku k vyplnění volného času. I tak si i mezi těmi telenovelami dost vybírám, mimo Divokého anděla, Kachorry a těch pár dílů Kassandry na youtube nemíním sledovat už žádnou další. A americké komerčáky už tuplem, k tomu mě nikdo nedonutí ani pod hrozbou elektrického křesla.:P
A vůbec, nezdá se ti ani trochu blbý, že namísto abys byl rád, že ti tu pomáhám s doplněním dabingu u tvého tématu, tak si ještě kopneš do těch mnou preferovaných žánrů? Holt pro dobrotu na žebrotu, už vím, že do tvých témat nemám nikdy nic doplňovat. Otázkou ovšem je, proč sis ty dabéry už dávno nedoplnil ty sám, když jsi tak chytrý, s vytříbeným a tím jediným správným seriálovým vkusem? :mrgreen:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od Mark LS »

Odpověď je jednoduchá: Profil Kassandry jsem přebíral teprve nedávno, protože mám výhledově v plánu se na všechny dostupné díly Kassandry po letech podívat, takže samozřejmě potom bych všechny další dabéry doplnil i bez tvé "pomoci". Aktuálně sleduju lepší telenovely než je Kassandra, jejichž profily samozřejmě taky aktualizuju. :roll: A docela mě pobavilo, že i když telenovely nemáš rád, tak sis z nudy vybral právě Divokého anděla, Kachorru a Kassandru, docela by mě zajímal tvůj "výběrový klíč". :D

E: Tušil jsem se, že se budeš trapně ohánět odpadní databází ČSFD, o které je všeobecně známé, že tam hodnotí často jen ti, co daný seriál nebo právě danou telenovelu vůbec neviděli. :roll: Hodnocení seriálů a telenovel na ČSFD je všem normálním lidem k smíchu, stačí si přečíst 2-3 komentáře a hned každý pochopí, že tam hodnotí schválně ti, co daný seriál nikdy neviděli. :-> :D
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 13 bře 2023 12:01, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od Krikri »

Mark LS píše:A docela mě pobavilo, že i když telenovely nemáš rád, tak sis z nudy vybral právě Divokého anděla, Kachorru a Kassandru, čili v podstatě 3 ty nejhorší, docela by mě zajímal tvůj "výběrový klíč". :D
Na tom není co k pobavení, má to zcela racionální důvod. Divokého anděla jsem sledoval už když běžel před 17 lety poprvé na Nově, takže teď jsem si dal nostalgické repete (když mám možnost přetočit diskotékové scény, tak se to sledovat dá). Na Kachorru jsem natrefil teprve před měsícem na stejném kanálu, kde je i Divoký anděl, zaujalo mě to a shlédl jsem až do konce, na telenovelu velmi vtipné. No a co se Kassandry týče, tu nemusím viděl celou, z té mi pro připomenutí stačilo těch posledních pár dílů, které jsem kdysi zahlédl v TV. Víc se telenovelám věnovat nehodlám. Dostatečně vysvětleno?
Jo a mimochodem, nesouhlasím, že zrovna Divoký anděl a Kachorra jsou zrovna nejhorší telenovely. Právě díky notné dávce humoru jsou naopak daleko koukatelnější a snesitelnější, než všechny ostatní a proto tyto dvě mají oproti těm daleko vážněji se tvářícím telenovelám mnohem víc příznivců i mezi mladými diváky. Ty nejhorší se právem drží v první 150-ce nejhorších seriálů na ČSFD.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od Michaela2 »

Jste OT, o kvalitě telenovel pokračujte v sekci Mimo mísu, zde jen o dabingu, děkuju
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od HonzaXXII »

Ještě se tu zapomnělo na jeden vedlejšák. Pavel Rímský si nadaboval samotnýho pánaboha (mimochodem nejpraštěnější scéna celýho seriálu) :D Opravdu dobrý, že na tak malej štěk (byť tak supervýznamnej :D) vzali dabéra který tam nic jinýho nenamluvil, a ještě do telenovely. To by dneska neudělali nikde.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kassandra / Kassandra

Příspěvek od HonzaXXII »

Když to teďka po letech opakujou, tak mě pár věcí na tom dabingu šokovalo. 1) Už v 6. díle to v české verzi prozradí, konkrétně v cirkuse Hector osloví L.D. jménem. Nebudu dělat, že umím španělsky víc než pár slov, nemluvě o tom, že bych musel být rodilej mluvčí, abych se vyznal v tom jejich drmolení. Ale já prostě v originále neslyším, že by ho Hector oslovil jménem. Prostě to vypadá, že se tvůrci opravdu snažili, aby na to kdekdo naletěl a myslel si že je to jeden a ten samej (včetně mě, ale mně bylo 11 a neviděl jsem každej díl), ale u nás to z nějakýho důvodu práskli hned z kraje (a to už se ani nebavím o tom, jak to Sekerová a Knop zjistili už předem :D). 2) Při osudovém setkání na pouti ta náhodná kolejmdoucí vůbec neosloví L.D. "pane Contreras", a přitom hned za chvíli Kassandra vypráví jinýmu, že ho tak oslovila. Nehodlám kvůli tomu posílat ten dabing do kytek (koneckonců komu by vadil, může koukat na jugošský titulky, kde je kolikrát tak polovina informací :D), jen poukazuju, že si na některý věci mohli dát větší pozor, obzvlášť když jsou stěžejní pro další děj.

A ještě by mě zajímalo, co se během těch dvacet let dělo s těma kopiema, že jsou v tak mizerným stavu. Takový kazy jsem u magnetických pásů snad ještě neviděl, snad jedině některé salátové kopie videodabingů, co používala začínající Nova. Koneckonců tohle šlo do vysílání všehovšudy dvakrát (premiéra 1999/00 a repríza v 2001), narozdíl od celé spousty filmů a seriálů, které se protáčely minimálně každých pár let (a v některých případech se ty původní kopie používaly ještě v roce 2013). Nebo že by to bylo právě proto, že to leželo 20 let v archivu?
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“