Akta X / The X Files

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Mark LS »

U 10.série pořád chybí: R. Stupková - Christine Willes (sestra Mary), Sheila Larken (Margaret Scully), L. Novák - Omari Newton (Rogers), P. Burian - Alessandro Juliani (Joseph Cutler)...

U 11.série pořád chybí: D. Černá - Sandrine Holt (Dr. Karah Hamby), B. Tůma - Bill Dow (Pangborn), Ben Cotton (Paulsen), R. Pařík - Miles Robbins (Jackson Van De Kamp / William), P. Šrom - François Chau (Peter Wong), P. Rímský - James Pickens Jr. (Alvin Kersh), Jere Burns (Dr. Randolph Luvenis), V. Hájek - Jason Gray-Stanford (Eggers), R. Slováčková - Genevieve Buechner (Kayla), M. Libert - Joel McHale (Tad O'Malley) + u K. Cloke to je hlas Wendy, u H.J. Osmenta to je mladý John "Kotě" James / Davey James , u D. Dowse to je Dr. Babsi Russel, u B. Hershey to je Erika Price...

V 11.sérii mě dost šokovala 42-letá A. Kubačáková na 70-leté B. Hershey, Š. Vondrová na D. Dowse a i V. Hájek na J. Gray-Stanfordovi vzhledem k tomu, že skvělý F. Jančík v 11.sérii taky daboval. :( Kromě fenomenální J. Musilové musím ale pochválit i R. Paříka, který skvěle nadaboval Danina dlouho hledaného syna Williama. :-: A doufám, že bude natočená i 12.série, vím, že se o tom aktuálně neuvažuje, ale obrovsky šokující finále 11.série k tomu přímo vybízí... :idea:
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Jack_6428 »

Stará cz upoutávka... II. řada (24/2/97)
https://youtu.be/lwRGygdawpQ?t=421

Starý tv program...
III. řada
Obrázek

A stará znělka...
https://www.youtube.com/watch?v=nZ_8CaAad1o
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
richardda
Příspěvky: 1102
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od richardda »

Neslo by taky k tem udajum a obrazkum dopsat datum ze ktereho ten program je? Takhle je to pomerne nic nerikajici. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od Jack_6428 »

Pokud jde o ten konkrétní tady, nenapsal jsem ho tam, protože jsem to v poznámkách přehlíd a protože už online je jinde - na kultx. Ale mrknul jsem se a tedy bylo to pro III 1/25 10.7.1997, přičemž 11.7.1997 ve 12:05 byla repríza. Jinak pokud to byl obecný dotaz k tomu co poslední dny na forum přidávám do desítek vláken, tak tam je mimo, protože v 90% tam datumy píšu pokud je mám nebo tam mají být. Procházím cca 25 000 stran tv programu v nějakém rozumném čase, kdy konečně plním co jsem lidem před lety slíbil, čili sem tam může něco ujet.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
richardda
Příspěvky: 1102
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od richardda »

Diky za doplneni. :-: Tady to chybelo, tak proto jsem se nad tim podivil. Jinak samozrejme za vsechny zjistene udaje dekuju. ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Akta X / The X Files

Příspěvek od jackb »

V 5.sérii nedabuje Katharine Isabelle Klára Jandová ale Eliška Pohorská a Lili Taylor potom nedabuje Ljuba Krbová ale Nela Boudová
Odpovědět

Zpět na „Seriály“