Městečko South Park / South Park

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvekod Matt.Murdock » 25 lis 2020 16:50

Zbyšek Pantůček z tohoto seriálu udělal nekoukatelné dílo... Jeho rádoby vtipné či zajímavé "přízvuky" mě nutí to celé vypnout... smutné. :oops:

https://youtu.be/kqvKC-8fmDE?t=9
Matt.Murdock

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvekod eroXman » 25 lis 2020 19:34

To je věc názoru. Mě například Pantůček chybí v těch novějších dílech, stejně tak jako Navrátil či Filip Švarc a hlavně Pavel Šrom jako Kyle, Carda je podle mě mimo a furt zní jako Lenny ze Simpsonu, škoda, že nesehnali Čtvrtlíka, ten Kyla už daboval ve 4. sérii a byl skvělý. A navíc mě nejvíc mrzí, že si v pandemickém speciálu nestřihl Trumpa Jan Szymik, ten by byl v jeho podání skvělý. Naopak Rudolf Kubík mi vůbec nesedl. Bohužel mě to připadá, stejně jako u Kobry, že dabing od začátku do poloviny byl skvělý a pak to začalo kvalitativně upadat. Zvlášť u nových dílu přemýšlím, či si to pustím s dabingem či v originálním znění.
Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

Předchozí

Zpět na Seriály