Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od 1403ka »

to isté mi píše aj na Edge.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Alesfiala »

Dneska se mi tu zobrazilo chyba ochrany soukromí a nechtělo mě to bezpečně pustit, tak jsem dal povolit na vlastní nebezpečí. Takhle to každého odtud pryč odradí :(

Edit: Vždycky mě někdo předběhne, to je hrozný. No aspoň že to není jenom u mě.
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

Jj hlásím Firefox i Edge, pokaždé když tu chci na něco kliknout, tak Kapersky antivir mi napíše, že to není zabezpečené a musím odklikávat, že sem jdu na vlastní nebezpečí. Takže i to, že tu píšu tento příspěvek dá zabrat, natož tu neco poslat k tématu či editovat...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od fabec122 »

Podle mě to bude dělat všem...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od filip »

Safari na MacOS v pohodě. Jednou to chtělo odkliknout, pak už se to naštěstí nezobrazilo.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od anderson »

Mne to robí tiež. Vyhodnocuje túto stránku ako zavírenú a nedôveryhodnú z dôvodu akéhosi chýbajúceho certifikátu vo všetkých prehliadačoch aj na mobile.
-------------------------------
Zjavne ale táto stránka bez problémov funguje tým, ktorí sú za jej technickú podporu zodpovední, nakoľko namiesto tejto diskusie a dohadov by to už hádam dávno vyriešili. Neviem teda ale či sa jedná o nejakú zložitú záležitosť, alebo "párklikový" úkon. :-?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Minulý rok došlo ke zkrácení platnosti certifikátů na jeden rok (a přišel s tím Apple, tak mi připadá zvláštní, že Safari moc neprotestuje, ale každý prohlížeč to má nastavené jinak), čehož se postupně chytly všechny prohlížeče, takže je to v podstatě takový nový standard. Proto je třeba počítat s jeho obnovením nejen teď, ale zase hned za rok. Nebo tedy alespoň předpokládám, že fórum nepoužívá některý z těch kratších, protože ty by se měly obnovovat automaticky, pokud vím. Nicméně to asi nemá ani moc smysl dál hlásit, tohle se prostě děje napříč prohlížeči a fórum se zkrátka teď bude tak trochu rozpadat.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

A nejhorší je, že nikdo z moderátorů se tu k tomu nevyjádří. Už delší dobu si stěžuju a ptám se, jak vyřešit to, že se dabingforum seká, přidávat sem nějaký příspěvěk zabere hodně času i nervů a nikdo to neřeší. Rád bych přidal profily filmů, co tu nejsou, ale za ten čas to nestojí. Hlavně že se tu tepe do lidí, kteří nepoužívají kurzívu a podobně. Za poslední roky to tu jde docela do ...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od filip »

Taky mě to štve. Chtělo by to nové dabingforum, ve smyslu, kompletně nové stránky. Tyto jsou technicky už za zenitem, a obávám se, že se s tím toho moc nedá dělat.
Neví někdo o nějakém programátorovi? Nejlépe nějaký student nebo nadšenec? Plní profesionálové si bohužel berou statisíce, a nepředpokládám, že bychom se tu na to všichni složili :D :D nebo?

Pojďme zkusit zapátrat, poptat se a dát dabingforu lepší budoucnost, než tyhle zastaralé stránky! Prosím ! Má někdo nějaké nápady?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Vzhledem k tomu, že fórum padlo celkově a lidé ho nejsou schopni načíst, ale mně se teď nějakou záhadou povedlo na PC se sem dostat (mobil vyhazuje opět 404 Savanu, stejně tak ostatním), tak chci jen otestovat, zda se mi povede odeslat tento příspěvek, když už se mi podařilo se sem přihlásit...

EDIT: Zvláštní, podařilo se. Už to hází i 410 Gone

filip: Před třemi roky jsem nápad měla, v hodině webdesignu, ale když jsem zjistila, co všechno obnáší databáze, na doporučení jsem to velice rychle vzdala. Není to nic malého, udělat to a udržet. Nikdo se bohužel neměl ani k záchraně tohoto skomírajícího systému (viz https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f= ... 36#p298736). Těžko říct, zda se najde někdo, kdo by obětoval svůj čas zdarma.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“