Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Budy »

Bohužel jinou viditelnou práci než přidávání nových dabingů tady nevidím. Čili jinak nemám co hodnotit. Kde brát nové lidi ti neporadím. Vy sami musíte hledat. Chápu, že člověk nemá čas jen na fórum. Ale ono by stačilo si jednou týdně fórum projít a dohnat resty.

Ano, já jsem byl kdysi moderátorem a věř mi, že jsem se oháněl, aby to tady fungovalo. Procházel jsem seznam anket a výsledky předkládal ostatním, doplňoval informace, které ostatní nepřidali. Důvodem, proč jsem z fóra odešel a zbavil se moderátorské funkce, nebyl v množství povinností a práce, ale protože se mi protivilo dívat se na arogantní chování některých jiných moderátorů. Neustálé upozorňování na hlouposti, nelogické psaní IMHO atd... Řeší se hovadiny a na podstatu fóra není čas. On raději moderátor desetkrát upozorní na chybějící kurzívu, než aby to jednou opravil... Asi tak.
18.05.2008 – 07.05.2015
fabec122
Příspěvky: 1569
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od fabec122 »

Aspoň ty odkazy na ČSFD u herců by mohl někdo opravovat. Vždyť už to je několik let změněné, a u spousty profilů to furt nefunguje.
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jakub25 »

Ja som ani nevedel že Budy bol moderátor. Ale prečo už ním nie je to neviem keď napísal to čo napísal :-? :-? :-? :-? ?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od bloom »

Budy o to sám zažádal, ovšem z jiných důvodů, než uvádí v tomto tématu.
Budy píše:Abych se přiznal, je mi tady ze všeho špatně. Nějaký **** je vyhozen a spustí se tady lavina neuvěřitelných příspěvků. Já osobně jsem s ním problém neměl. Sice mě štvalo jeho provokativní chování a otravování přes SZ, ale to je asi nic oproti tomu, co s ním tady měli někteří jiní moderátoři. Přesto jsem si o něm i o jiných udělal obrázek z diskuze "Pokec" nebo slovenského dabingfora. To, co chci udělat, mě napadlo z vteřiny na vteřinu po přečtení příspěvku v Pokecu od uživatelky market, tedy ukončit činnost zde na fóru. Jsem zde již dost dlouho a udělal jsem již asi vše, co jsem tady chtěl udělat. Proto Vám děkuji za léta strávená u debaty o dabinzích, za spoustu nových a užitečných informací a také za příležitost dělat zde moderátora. Mějte se fajn a držte se tady. ;)

Budy
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Budy »

Důvodů bylo více, bloome. Ten, který jsem uvedl před lety vám, i ten, který uvádím teď.

Otázkou však zůstává, co hodláte dělat s forem. Protože debata se podezřele odklání jinam.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1600
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Co hodláme dělat... Dáme všichni výpověď v práci, odstěhujeme se někam daleko od lidí a budeme se tomu zase věnovat naplno... Nebo by to chtělo stroj času, na škole je času taky spousta.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Budy »

Aha. Takže nic... Jak jsem psal - je třeba hledat.
18.05.2008 – 07.05.2015
fabec122
Příspěvky: 1569
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od fabec122 »

Počet aktivních uživatelů bude zákonitě postupně stále klesat. Naděje, že by se sem v současnosti registroval nový uživatel, z kterého by se udělal nový moderátor, je podle mě tak 5%. Ale to není záležitost tohoto fóra, ale všech fór obecně.

Myslím si, že nebudu daleko od pravdy, že většina uživatelů, která je zde již delší dobu, se zde registrovala ještě jako náctiletý, jenže dnešní náctiletí už na fóra nechodí, ty dostanete maximálně už jen na discord nebo reddit.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Měl bych dotaz, jaký má člověk používat prohlížeč, aby načítání stránky zde na DF netrvalo minutu? Rychlost internetu na to nemá vliv, to už mám vyzkoušené.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Angus MacGyver »

ocypuc: Možná se mýlím, ale to načítání, které je někdy promptní, jindy to trvá dlouho, asi souvisí s technickým řešením (rozuměno postarším technickým řešením) tohoto fóra.

Někdy se stránka načítá 2 minuty a při vyhledávání mi to až podezřele často při přechodu na stránku č. 2 s výsledky hodí chybovou hlášku... Jakoby musím to vyhledávání profounknout, zadat to znovu a pak se stránka s výsledky č. 2 a další zobrazí pořádně.

Někdy se také přihlásit, resp. dostat na dabingforum nejde, hodí to hlášku u "příliš mnoho připojení" a nějaký error 1226...

Jinak souhlas s Budym... Já se sem registroval v pokročilém věku 25 let. A upřímně, v mém případě je tu jeden (naštěstí jen jeden) uživatel, kvůli kterému bych se nikdy nechtěl stát moderátorem... bohužel... nebo spíš možná ... bohudík.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“