Značení dabingů

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Značení dabingů

Příspěvek od BobSilas »

V tom bych problém neviděl, sepiš seznam, co zde chybí, co je třeba doplnit a já nebo někdo jiný daný film doplní. Pokud nevíš pořadí dabingu, prozatím dáš namísto číslovky otazník (u multidabingu) a kde byl uveden (v profilu herce), příklad: ?.dabing Prima, v profilu dabérů mi to přijde zbytečné uvádět, po doplnění filmu by se u multidabingu otazníky zaměnily za číslovky a zadavatel by se mohl umazat. A pokud nevíš, tak tam logicky nebudeš za každou cenu psát domyšlené údaje, které nemáš ověřena, domyšlené fakta častokrát nejsou pravdivá i s tím se tady setkávám např. u filmu 100 pušek.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Značení dabingů

Příspěvek od puffy »

BobSilas: nech sa na to pozeram akokolvek, tak tvoj system je zbytocne komplikovany, neprehladny a iba pridava pre vsetkych pracu naviac.

Som zvedavy ako sa dohodne strana zelenych. ;)
Snad nam co najskor daju vediet ako to dopadlo.
18.11.2009 - 28.12.2016
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Značení dabingů

Příspěvek od kubik-dulik »

Furiant píše:Prostě jsem ale pořád přesvědčen, že ten údaj nemá být jen původní nosič, ale všechny nosiče (televize), na kterém se daný dabing nachází (samozřejmě jen u dvou a více dabingů, aby mě zase někdo nechytal za slovo), aby to návštěvník jasně viděl. :)
Naprosto souhlasím. Uváděl bych VHS, DVD, BR, NOVA (jako Nova Group, tj. Nova, Nova Cinema, FANDA, Smíchov), ČT (jakýkoliv kanál), PRIMA (jako Prima Group, tj. Prima Family, Prima love, Prima Cool), STV (1+2), JOJ (včetně Plusky a WAU), Markíza (Markíza Group, tj. Markíza, Doma, DAJTO, FOOOR), HBO, Cinemax, Filmbox (=je jedno jaký), Film+, MGM, TV Barrandov.

Samozřejmě to, kde se dabing objevil jako první (=zadavatel), bych uváděl jako první, klidně tučně.
Naposledy upravil(a) kubik-dulik dne 06 zář 2013 17:44, celkem upraveno 2 x.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Značení dabingů

Příspěvek od BobSilas »

puffy: Dost dobře nechápu, co se ti zdá na mém systému komplikovaného ale budiž, každý máme jiné představy a mě se to zdá zbytečně komplikované tak jak to je nyní, ale chápu to, že v profilech dabérů a herců máte svůj systém již zažitý. Mě šlo zcela o jinou věc a to jen aby se vypisovali údaje o tom, kde daný film všude běžel, do profilů nahlížím pouze ze zvědavosti, pro mne jsou podstatné údaje zapsaná u filmu. Komplikovat to začali moderátoři, kteří se domnívají, že výpis všech nosičů a TV u filmu je matoucí a nepodstatný, s čímž nemůžu souhlasit a tyto údaje považuju za důležité. V herecké sekci jsem nic měnit nechtěl, to jsem navrhl jen tak mimochodem, aby bylo jasno, že údaje zadané u filmu hereckou sekci nijak neovlivní, pokud zůstane zachováno chronologické pořadí dabingů a jejich uvedení.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Hulk Hogan

Příspěvek od Budy »

Dříve, než uživatel smazal profil seriálu, jsem se tam dočetl, že Kabel Plus je firma, ze které později vzešel Hallmark. Tudíž jsem to bral jako jedno studio. Jestli je to ale jinak, tak to opravím.
18.05.2008 – 07.05.2015
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hulk Hogan

Příspěvek od kubik-dulik »

Kabel plus by měl být předchůdce Hallmarku.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hulk Hogan

Příspěvek od Budy »

Tak že mám tedy uvést Kabel Plus nebo Hallmark?
18.05.2008 – 07.05.2015
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hulk Hogan

Příspěvek od kubik-dulik »

Podle mě Kabel plus, pro něj to bylo vyrobeno.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Hulk Hogan

Příspěvek od BobSilas »

kubik-dulik dělá pouze zmatky (nic víc)! Kabel Plus vznikl jako první poskytovatel kabelové televize v České republice v lednu 1991, od 1. září 2000 se Kabel Plus mění na UPC Česká republika. Nechápu tedy ten výmysl, že je Kabel Plus předchůdce Hallmarku?

Miloš Vávra - Blesk v ráji (vysílala ČNTS Nova)
České znění pro Kabel Plus vyrobila Firma Vacek
Naposledy upravil(a) BobSilas dne 20 kvě 2014 12:06, celkem upraveno 1 x.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hulk Hogan

Příspěvek od Lukiz »

Na té odkazované stránce píšou, že společnost Kabel Plus měla vlastní filmový kanál Kabel Plus Film a 29. 5. 1998 ho zrušili a místo něj začali šířit českou verzi programu Hallmark.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“