Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jack_6428 »

S tím načítáním mám stejný problém už nějakou dobu na Chromu. Za mě tři technické neduhy...
a) dlouhé načítání když na něco kliknu (někdy)
b) někdy vyhledávání blbne kdy buď napíše "hledejte později" anebo něco najde, ale napíše "hledejte později" na další stránce
c) omezená velikost obrázků nejspíše daná šířkou templatu kdy cokoliv širšího než 600-800px je ořezáno směrem doprava

Kdyby se tohle podařilo vychytat, přičemž u posledního to je podle mě jen úprava stylu a u prvních dvou "jen" server nebo novější php/databáze, tak by to bylo fajn.

Ad lidi... jo, je tu míň lidí. Kam zmizeli a proč nevím. Já nikam nejdu. Zatím. A kdybych byl mod tak bych řekl děkuji, ale nechci - nemám na to zadarmo čas a při množství obsahu ztrácel bych se v tom. Čili hledejte dál :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Dnes mě popadla múza a trochu jsem se poštrachal ve fóru. Měli byste pociťovat o něco svižnější načítání stránek, hlavně těch s mnoha odkazy.
Pokud by něco nefungovalo, jak má, nahlaste to prosím moderátorům, děkuji.
1403ka
Příspěvky: 3930
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od 1403ka »

ako teraz poznám, že dabér, resp. herec má už profil na DF?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Mark LS »

Rád bych se zeptal na to samé, teď to v profilech filmů, seriálů, minisérií i dabérů na první pohled vypadá, že tady mají profil všichni herci, jaký to mělo význam? :-? Šlo by to vrátit tak, jak to bylo? Ta spousta neexistujících odkazů je dost matoucí.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 25 lis 2021 17:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Byly tu problémy s performance; například profil Filipa Švarce nešel vůbec načíst, jak obsahoval hodně odkazů a jeho načítání trvalo tak dlouho, až systém zahlásil chybu o překročeném časovém limitu.

Takže jsem optimalizoval generování odkazů, bohužel za cenu, že není možné předem zjistit, zda cílová stránka existuje anebo ne. Pokud pro vás to odlišení existujících / neexistujících stránek bylo důležité, můžu zkusit ještě něco vymyslet, ale pouze za předpokladu, že tím nezhoršíme výkon.
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od fabec122 »

Já jsem určitě pro, aby se to nějak zkusilo.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ReDabér »

Děkuju za zlepšení a zrychlení, přesto horší jsou pro mě ty neexistující odkazy, to je dost matoucí...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Ok, zkusím v řádu dnů s něčím přijít.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ReDabér »

Děkuju - ale nechci být nevděčný, zrychlení funguje a je to super :D
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pálkman »

Jsem rád za zrychlení a taky za funkční vyhledávání. Už jsem sem poslední dobou vubec nechodil, protože mě to unavovalo. V příštích dnech se dám do postupné aktualizace svých profilů. DÍKY.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“