Určení filmu

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Určení filmu

Příspěvek od throwaway-account »

Zdravím vás a chtěl bych tak trochu pomoc s určením jednoho filmu.

Tenhle film jsem viděl několik let nazpátek. Nepamatuji si na název ani o čem to pořádně bylo, ale myslím že to byl horor protože to na mně působilo hodně temně. Každopádně ten film byl o několika klucích kteří měli takovou magickou knihu, do které když něco napsali tak se to stalo. Byli v nějakém divném, fantasmagorickém světě a snažili se z něj utéct.

Pamatuji si na jednu scénu kde byl jeden z těch kluků připoután a nějaký padouch na něj chtěl použít "vysavač duší". Pak tam přišel druhý kluk a nějak (už si přesně nepamatuji jak) toho připoutaného kluka zachránil a ukázal tomu padouchovi knihu ve které bylo napsáno "A všechno dobře dopadne." Následně se tam objevil takový "týpek" v kápi a nějak toho prvního padoucha zlikvidoval, myslím že ho buď proměnil v prach nebo stáhl do takového portálu. Každopádně ten v kápi se pak chtěl vrhnout na ty dva kluky ale ten kluk zase použil tu magickou knihu, takže ten v kápi se pak stáhl do jakéhosi portálu zatímco řval: "NEVĚŘ TOMU ŽE SE ODSUD DOSTANEŠ TAK SNADNO!!!"

Promiňte že to asi je strašně nesrozumitelné, ale už si z toho fakt skoro vůbec nic nepamatuji.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Určení filmu

Příspěvek od KOMZA »

Myslím, že je to film, který by se měl jmenovat Strašidelný autobus, zrovna nedávno jsem narazila na DVD během vyklízení těch kopic. Část popisu sedí, osobně si z filmu vybavuji spíš jiné střípky (kniha, les a krevní přísaha, Ferluci, přelézání přes řeku, krypta...), ale mělo by to být ono, na 90 % jsem si jistá. Byl to jakýsi horor pro mladší publikum.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Určení filmu

Příspěvek od throwaway-account »

Horor pro mladší publikum, to je teda kombinace...

Nicméně díky za pomoc. Mám sice pochybnosti, ale na druhou stranu je pravda že jsem se na to nikdy nedokoukal celé.

Edit: tak jsem se na to podíval a je to ono. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“