Novinky ze světa filmů a seriálů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Opsha »

Brocc: Příměr kulhal, to ano. Ale oba si svých patnáct minut slávy odbyli a skončili u dabingu. Hamill už dávno není žádná hvězda, spíše jeden z nejčastějších amerických dabérů.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

Opsha píše:Brocc: Příměr kulhal, to ano. Ale oba si svých patnáct minut slávy odbyli a skončili u dabingu. Hamill už dávno není žádná hvězda, spíše jeden z nejčastějších amerických dabérů.
jasně, já jsem to uvedl spíš jen jako zajímavost (přece jen je tu pár sci-fi fandů), jednak protože odvedl výbodnou práci (celej dabing hry je výbornej) a jednak proto, protože mě překvapilo, jaká se v Americe dodržuje návaznost, že na hru byli obsazeni dabéři animáků.....
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Tak dnešní novinka, Fantastická čtyřka se dočká restartu, což mě po restartování Hulka už vůbec nepřekvapuje. Ok, ty filmy nebyly rozhodně žádný zázrak, ale nemůžu říct, že bych se u nich nudil tak, jak valná většina recenzentů. Prostě jsem to bral napůl jako komedii a docela se i bavil. Plus nepovažuju Jessicu Albu za tak hroznou herečku, abych se do ní musel furt navážet. :)

Jako neříkám, že mi zrovna v tomto případě ten restart trhá srdce. Ten Hulk mě mrzí mnohonásobně víc, páč toho prvního od Anga Lee považuju osobně za jeden z nejpůsobivějších komixových filmů, co jsem viděl a i když se mi ten druhý také líbí, už na mě zdaleka tak nepůsobí. Navíc Erica Banu mám raději, než pana intelektuála Edwarda Nortona, který asi nepochopil, že ten film nerežíruje on...

Takže dobrá, restart Fantastické čtyřky mi až tak nevadí, jen nechápu, když se chtějí po stránce kritiky zlepšit, proč dali napsat scénář člověku, co napsal IMHO jeden z nejméně povedených komixových filmů Batman a Robin... (I když těžko říct, do jaké míry za to mohl scénář a do jaké nesmyslná vize Joela Schumachera...)
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

hm, mě osobně se ty filmy líbily, samozřejmě se mi můžou líbit nové víc, viz. Batman, to nevím, ale bojím se aby to nedopadlo jako "restart" Punishera, u kterýho se mi mnohem více líbilo zpracování s Tomem Janem...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Souhlasím. Taky si myslím, že ty filmy nebyly až tak špatné, že by si zasloužili restart po pár letech, ale co my víme, holt nejsme páni recenzenti, kteří už se nedokáží bavit skoro u ničeho. Nevím o co jsou inteligentnější ti jejich Transformeři, které tak vynášejí do nebe (oproti FF). No uvidíme, co se z toho vyklube.

Kdyby alespoň ten restart převzalo studio Marvel a mohl se tak ten jejich Marvel universe začít propojovat i s Fantastickou čtyřkou. Jenomže ten restart má opět dělat Fox, tudíž žádné propojování se konat nejspíš nebude. :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

bohužel, už by mohl být takový nějaký film, kde bude větší koncentrace hrdinů a je škoda, že jsou takhle rozházení, o to víc, že Marvel je asi jediná naděje, protže si nedovedu představit současného Batmana zkříženého se Supermanem (ani Superman se vrací se mi nazdál nijak tragický :D )atd. i když pokoukání by to mohlo být solidní.... uvidíme, co nám přinese budoucnost... :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Superman se vrací je skvělý film. Jen měl bohužel přemrštěný rozpočet a byl příliš retro. Byla to taková Singerova pocta Richardu Donnerovi a lidi to holt nezbaštili v takovém počtu, aby byl film tak megaúspěšný, jak si představovalo studio.

No já četl, že se Peter Parker měl dokonce objevit v Neuvěřitelném Hulkovi, ale v Sony to nedovolili a to je ten problém...
Obrázek
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Camulator »

Chlápek se slipama navrch v über-realistickém thrilleru? To si neumim představit ani já :D . Řekl bych, že jestli budou chtít udělat něco jako áčkový Justice League, že budou muset udělat novýho Batmana a Nolanova série bude odděleně, neřek bych, že Christian Bale by do toho šel...ani si ho ve slipech navrch neumim představit :D
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Vojt@ »

Když už je řeč o restartech a Brianu Singerovi, tak co říkáte na jeho chystaný reboot BSG? (i když už to není zrovna nejžhavější novinka) ;)

K tomuto jsem sice mnohem otevřenější než restartu Buffy, nicméně z toho mám rozporuplné pocity. BSG mě ze začátku hodně bavila - charaktery a mytologie byli skvěle propracované a o akci a zvraty taky nebylo nouze. Pro mě seriál ztratil půvab po té, co do toho začaly tahat zmrtvýchvstání a "vyšší síly". Finále mi taky nepřipadalo dvakrát nejlépe vyřešené, i když dojemné bylo.
Možná jen vybočuju, protože na netu je říct o BSG křívé slovo skoro rouhání, ale na Singerovu verzi jsem zvědavý. Možná si na to zajdu už jen proto abych ty dva pohledy na ten epický příběh porovnal. Stejně jako všechno, může i toto skončit fiaskem a zruinovat značku BSG, ale Singer je snad natolik schopný a soudný, že snad ne. (O návštěvnost se ale bát nemusí) :)
Naposledy upravil(a) Vojt@ dne 01 zář 2009 23:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

Camulator píše:Chlápek se slipama navrch v über-realistickém thrilleru? To si neumim představit ani já :D . Řekl bych, že jestli budou chtít udělat něco jako áčkový Justice League, že budou muset udělat novýho Batmana a Nolanova série bude odděleně, neřek bych, že Christian Bale by do toho šel...ani si ho ve slipech navrch neumim představit :D
abych řekl pravdu, moc jsem to nepochopil, přijde mi to jako smíchaný Batman se Supermanem.... jako, že by Bale hrál i Supermana?
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“