Novinky ze světa filmů a seriálů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Joe Black »

No Simona Stašová by se mi tam moc nelíbila, zato Eliška Balzerová by byla opravdu luxusní :D Už se moc těším...
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od cenda »

Mě napadla Jana Preissová nebo Zlata Adamovská. Ale česká herečka číslo 1 je přece Bohdalka :D
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Joe Black »

To by bylo překvápko. :D No poznáme už příští neděli, nebo jestli budou během týdne už regulérní upoutávky tak snad někdo nahraje... :) Každopádně se o ten dabing nebojím.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od oberon »

http://cool.iprima.cz/clanky/american-h ... ez-cenzury

Takže bych to odhadoval na Jessica Lange - Balzerová, Frances Conroy - Nohýnková, Dylan McDermott - Procházka a tu služku mluví Kristina Jelínková...
Pulz
Příspěvky: 8
Registrován: 23 led 2014 17:28
Bydliště: Teplice

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Pulz »

Ahoj. Slyšel jsem, že seriál Once Upon a Time koupila Nova. Je to pravda nebo ne? A pokud ano, tak už se ví, kdy by ho mohli dávat. Já osobně bych ho dal od dvaceti hodin :D Ale i o víkendy ráno by to nebylo špatný, ale to by to zase nikdo nesledoval a na Fandu by to těžko šouply.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Joe Black »

Nevěřil bych tomu moc, i když by to bylo hezký, na Nově si to umím představit. Spíš to nemá nikdo a čeká se asi až budou vhodnější podmínky nebo už nevím... :-(
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Fifa.21 »

Podle všeho film X-Men: Budoucí minulost bude distribuován v kině s českým zněním, tudíž se poprvé dočkáme velké péče (v podobě kino dabingu) v sérii X-Men. BTW přímo pro dabing překladá František Fuka.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od oberon »

V dabovaném 3D traileru je obsazení takto: Pavel Soukup (Starý Xavier), Pavel Šrom (Starý Magneto), Jan Šťastný (Wolverine), Michal Holán (Mladý Magneto), Jitka Moučková (Mystique), Petr Pospíchal - Peter Dinklage, dabéra Mladého Xaviera jsem nepoznal, možná Martin Kubačák, ale těžko říct. Osobně bych se teda zatím moc netěšil, pokud se nestane zázrak a tvůrci si neohlídají návaznost na předchozí díly, dopadne to stejně mizerně, jako Wolverine...
Uživatelský avatar
Fuxoft
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2011 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Fuxoft »

Fifa.21 píše:Podle všeho film X-Men: Budoucí minulost bude distribuován v kině s českým zněním, tudíž se poprvé dočkáme velké péče (v podobě kino dabingu) v sérii X-Men. BTW přímo pro dabing překladá František Fuka.
Doporučoval bych příliš se netěšit, protože se ten dabing dělá v naprosto strašlivém časovém presu, kdy je to až absurdní - např. musím překládat jen podle sluchu, aniž bych měl nějaký papír s textem, a dabovat se musí aniž by byl hotový překlad... A ještě pořád nemáme definitivní verzi filmu. S takovým množstvím postav a v takovém časovém presu je to, obávám se, logisticky nezvládnutelné, nahánět ty lidi pořád znovu do studia (o svátcích!), aby někde změnili dvě věty...

Bude také titulkovaná verze, kterou překládám také já (tj. nevznikne úpravou dabingových dialogů).
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od starpep »

CZ trailer na Transformers: Zánik

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=PzCLg1X5TRg
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“