Novinky ze světa filmů a seriálů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Vojt@ »

Velice povedené mashupy. Xavier's School Musical rules :D

Mmch se objevil nový sneak peek k druhé sezoně Dollhouse. Je lehce spoileroidní ;) (a kvalita taky není nic moc, ale lepší kvalita se mi nevím proč seká :-? )
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Pěkné. :) A já přihodím dvě krátké scény ze začátku druhé série Klonových válek... Samozřejmě spoileroidní, to se asi dá čekat...

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=fsYK8s9sxjc
Obrázek
Vojt@
Příspěvky: 140
Registrován: 02 dub 2008 16:28
Bydliště: Čejkovice - (okr. Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Vojt@ »

Tak po sneak peaku z mého předešlého příspěvku je tu i offiko promo na Dollhouse :) (opět kvalita obrazu trochu pokulhává :( )

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=qwVPdaOLSBc
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

tak pokud se vrátím k Marvelu, tak nová videohra Marvel Ultimate Alliance 2 i potencionálním filmovým tvůrcům myslím ukázala jak by měla vypadat taková superhrdinská týmovka... tohle bych chtěl jednou ve filmu vidět (myslím tím nejen v animované podobě)....
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

MUA 2 už vyšla? A bude i na PC?
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

DavePave píše:MUA 2 už vyšla? A bude i na PC?
noo, vyšla a nevyšla... :D nikde jsem nenašel, že by to mělo být i na PC... :-? dokonce ani na IGN.com, takže asi nebude... alespoň ne teď...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Abych nerozpoutával off-topic diskuzi v tématu Hulk vs., tak na tebe Broccu zareaguju tady. :) Oba filmíky se mi příšerně líbily a to k této animaci nemám příliš kladný vztah. Dle obrázků bych nikdy nečekal, že mi místy bude běhat mráz po zádech, ale to je asi tím, že Hulk je jeden z mých TOP hrdinů. :) A u animace musím pochválit, že i když je z levnějšího kraje (myslím oproti CGI), tak postavy jsou dobře odlišeny. Říkám to proto, že třeba v Lize spravedlivých: Nové hranici jsem měl ten problém, že jakmile byli mužské postavy v civilu, tak jsem je od sebe téměř nedokázal rozeznat... :lol: Tady to bylo vcelku ok. Takže jak říkáš, spokojenost, pro mě osobně je to velké překvapení, moc jsem od toho nečekal. A jsem rád, že jsem konečně měl tu čest s Thorem, na kterého se už taky můžeme pomalu začít těšit ve filmové podobě... 8-)

Jen na okraj v Hulkovi vs. Wolverinovi bylo tak brutální násilí, že si o tom hrané filmy o těchto dvou hrdinech můžou jen nechat zdát... :D I když X2 byl taky docela ostrý film... :) A jsem docela rád, že Deathstrike do X-Menů přepracovali, páč tady mi přišla dost divná. Tedy až nato křupáni prsty ve filmu, to mi přišlo mírně trapné...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

mno tak na Thora se těším jak malej, už aby byl, Thor je bůh :D tohohle hrdinu, jsem si hodně oblíbil, i v Marvel UA 2 je to moje nejhranější postava, spolu s Human Torchem, ti dva ve spojení s Iron Manem a Kapitánem Americou, jsou brutální tým...

jinak souhlas, tohle bylo na animovaný filmy velice kvalitní a mohly by tak vypadat všechny tyhle filmy... většinou ty "malovaný" filmy nevypadaj tak dobře, ani třeba Ultimate Avengers... řekl bych, že líp vypadají tyhle filmy s marvelovskou tvorbou, třeba animovaný seriály s Batmanem se mi moc nelíbily, ale třeba Spiderman byl dobrej a X-menovskej seriál taky ušel (tam navíc výbornej Pavel Vondra jako Wolverine), i když to byl takovej teenagerovskej seriál... :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Naprosto souhlasím, taky se mi zdá animace Marvel postav na vyšší úrovni, než těch od DC. Ale třeba Superman Doomsday také nevypadal úplně špatně. :) Tam byl zase dobře šílený Lex a jeho "Kdo je taťka?!" :lol:

No já se víc jak na Thora těším na Avengers, protože jestli tohle nebude nářez všech nářezů, tak už nevím. Myslím, že Ligy spravedlivých se v kinech nedočkáme minimálně deset, dvacet let. Warner je rád, že má teď Batmana a už od Superman se vrací se bojí jít do dalšího Superfilmu. Ale tam mi to vynahrazuje Smallville, páč Tom Welling je pro mě nejpřirozenější Clark Kent ze všech a teď prosím, ať se do mě nepustí žádný fanda Christophera Reeva. Toho jsem měl rád, ale na Toma Wellinga prostě nedám dopustit. :) Dean Cain mi hrozně vadí jako Superman, tak nafoukanýho ňoumu jsem ještě neviděl. :D Ale jako Clark není špatný...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“